Ieslēdz ekonomisko režīmu: februāra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri
Ieslēdz ekonomisko režīmu: februāra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PEXELS

Mīlētāju svētku mēnesī attiecību burās iepūtīs jau gluži pavasarīgs rietumvējš, un daudziem februāris būs īstais laiks, lai reanimētu romantiku. Savukārt citiem šomēnes tieši darba sfēra var izrādīties pati veiksmīgākā.

Ko zvaigznes sola februārī, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

1

Auns

Emocionāli vēl neesi gatavs atvadām no ziemas, jo tevi neatstāj sajūta par absolūti neizdzīvotajiem sniega priekiem šajā gadā. Neskumsti! Jo tuvāk pavasarim, jo stabilāks un pārliecinošāks jutīsies darbu jezgā un nebeidzamajā attiecību virpulī.

Tā kā gads vēl tikai uzņem apgriezienus, vismaz pirmajā februāra pusē nāksies nopietni pastrādāt pie profesionālās sfēras stratēģiskās plānošanas. Neaizmirstot, ka prece, pakalpojums vai intelektuālā darba produkts līdz galastacijai vai pie klienta būs jānogādā par katru cenu. Nav variantu. Tavs ceļš paredz ķerties pie kā jauna. Te neizvairīsies arī no kairinājumiem un maldugunīm, jo daži izgaismotie ceļi var tevi ievest arī strupceļā. Strupceļš nozīmē situāciju, kura neparedz nekādu personīgo un profesionālo izaugsmi. Tāpēc galvai visu laiku jābūt skaidrai un absolūtā darba kārtībā, lai apstrādātu maksimumu no visas pieejamās informācijas. Tev noteikti noderēs pašpārliecība un neliela riskēšanas trakuma deva.

Februārī varēsi demonstrēt nesavtīgumu un filantropiju saviem draugiem. Tas jādara visnesavtīgāko motīvu vadītam, bez mazākās domas par iespēju kaut ko dabūt pretī.

Jūtu pasaulē rēķinies ar vajadzību risināt atjautības uzdevumus. Tādus reālus, attiecību sadzīvē sakņotus. Būs nepieciešama emocionālajā inteliģencē balstīta loģiskā domāšana, lai attiecību grubuļus slīpētu un tiem pāri veselām kājiņām pārčāpotu. Nāksies mobilizēt visus savus resursus, lai attiecību situācijas noturētu pienācīgā kontrolē, neļaujot tām izvērsties aklos strīdos. Spēku rodi godīgumā un atklātībā, gan pret sevi pašu, gan pret saviem tuvajiem. Visas amora bultas tev sagādās prieku – gan tās, kas trāpīs tieši sirdī, gan tās, kas patrauksies garām, tikai viegli pieskaroties.

Nākamais: Vēzis
4 komentāri