Ieslēdz ekonomisko režīmu: februāra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri
Ieslēdz ekonomisko režīmu: februāra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PEXELS

Mīlētāju svētku mēnesī attiecību burās iepūtīs jau gluži pavasarīgs rietumvējš, un daudziem februāris būs īstais laiks, lai reanimētu romantiku. Savukārt citiem šomēnes tieši darba sfēra var izrādīties pati veiksmīgākā.

Ko zvaigznes sola februārī, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

12

Zivis

Tava dzīves skatuve, ar mīlētāju dienas atribūtiku izgreznota, būs notikumu un cilvēku bagātīgi apdzīvota, kamēr tu cēli un izgaršojot pārraudzīsi šo savas dzīves ainavu. Februārī izskaņā var parādīties spēku izsīkuma pazīmes, ko labāk ārstēt ar nelielām badošanās kūrēm nekā ar medikamentiem.

Lielajos biznesa un algotā darba laukos pūtīs mēreni siltie dienvidu vēji un sajutīsies kā prasmīgs un pieredzējis laika vērotājs, kuram nācies piedzīvot arī daudz draudīgākus apstākļus. Lai arī ārējie faktori – pārsvarā konkurējošu cilvēku veidolā – tevi mēģinās pabiedēt vai noņemt no trases, profesionālā izveicība un pieredze būs tavas sabiedrotās visa mēneša garumā. Sasparojies, jo atkāpšanās un bēgšana būtu zem tava goda. Nezaudē modrību pat visnenozīmīgākajās detaļās, jo tieši uz tām parasti iekrīti. Profesionālajā komunikācijā saglabā vēsu distanci un nodrošini uzticamu aizmuguri. Vēro, lai konti, līgumi un citi dokumenti būtu pienācīgā uzraudzībā. Vielu pārdomām var sagādāt arī kāda nepieteikta inspekcija. Ja tev ir uzkrājumi un sakarīgs plāniņš, ko ar tiem pasākt, tad 23. februāra jaunā mēness iestāšanās ir piemērots radošo iniciatīvu realizēšanai.

Mīlas lietās februāri piedzīvosi uzjautrinoši romantiskus notikumus, kur neiztrūks lūkošanās pēc pavasara vēstnešiem sirds un zemāk apvidū. Ar savu neatvairāmās pievilcības auru pratīsi ļoti teicami manipulēt. Tas laulātajiem vai nopietnās attiecībās esošiem var sagādāt vienu otru amizantu situāciju. Bet tava romantiku un flirtu meklējošā dvēsele veldzēsies šajos piedzīvojumos. Neietekmējies no ļaužu valodām un iepriecini savus mīļotos tieši tā, kā esi iecerējis un nebaidies no pārmaiņām.

4 komentāri