Ieslēdz ekonomisko režīmu: februāra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri
Ieslēdz ekonomisko režīmu: februāra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PEXELS

Mīlētāju svētku mēnesī attiecību burās iepūtīs jau gluži pavasarīgs rietumvējš, un daudziem februāris būs īstais laiks, lai reanimētu romantiku. Savukārt citiem šomēnes tieši darba sfēra var izrādīties pati veiksmīgākā.

Ko zvaigznes sola februārī, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

11

Ūdensvīrs

Sava straujā un pārslogotā dzīves ritma dēļ attapsies, kad februāris jau būs pusē un Valentīns ar visu savu harēmu jau būs ieradies. Nāksies ar viņu sazināties ar moderno saziņas līdzekļu palīdzību, jo papīra formāta vēstījumiem jau būs par vēlu. Veselības profilakses vizītei vari pieteikties jau mēneša sākumā, jo šajā laikā ļoti jūtīgi reaģēsi uz laika apstākļu maiņām. Tāpēc neignorē nevainīgu kakla sūrstēšanu, tā nemanāmi var pāraugt pneimonijā un tad jau jārēķinās ar ilgo pauzi.

Februārī nebūs laika garam un lēnam ieskrējienam, kamēr citi lāpīs savus pilnībā iztukšotos naudasmaisus, tev būs iespējas noslēgt perspektīvus darījumus. Ikdienas darbā pašam ies kā pa miglu, kurā nav redzami visi tie akmeņi vai ciņi, kuriem uzskrienot, būs arī nedaudz sāpīgi. Nekrāsosim tavu profesionālas realizācijas bildi tik drūmos toņos, jo 23. februāra jaunais mēness izgaismos arī naudiņu vēstošo ceļu. Vai tā nav atzīmēšanas vērta vēsts! Vēl ir norādes par jauna darba piedāvājuma iespējamību, bet tas paredzēs, ka ir jāatsakās no kaut kā jau pārbaudīta un droša, tad nu prātīgi mēri, sver un domā. Piedzīvojumos un avantūrās ar naudas lietām neiesaisties, azartspēļu slazdiem met lielu līkumu, jo kurlā veiksmes kundzīte būs ārpus uztveršanas zonas. Rezumējot – sargā savu vietiņu, uzmani cipariņus visās ailēs un kārtīgi mēri, pirms ķeries pie šķērēm.

Iesoļosi mīlētāju mēnesī kā uzvarētājs, mīlas alku pārpilns, drošsirdīgs un apņēmīgs kaut ko fundamentāli uzlabot šajā sfērā. Ja līdz šim vēl nav izdevies izveidot stabilas attiecības, tad zini, laimīgais gadījums pats tevi uzmeklēs. Tev ir visas iespējas iegūt to – viņu, kuru vēlies. Ceļā neviens nestāsies un viss būs atkarīgs tikai no gribēšanas. Ja vēlies, ej un paņem un, galvenais, neņem nekādā aubē to, ko saka vai domā citi. Savu attiecību pasauli tu būvē pats ar savām darbībām vai pasivitāti. Tāpēc stāsts nav par pareizo vai nepareizo atbildi, bet gan par izvēlēm.

Nākamais: Zivis
4 komentāri