Ieslēdz ekonomisko režīmu: februāra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri
Ieslēdz ekonomisko režīmu: februāra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PEXELS

Mīlētāju svētku mēnesī attiecību burās iepūtīs jau gluži pavasarīgs rietumvējš, un daudziem februāris būs īstais laiks, lai reanimētu romantiku. Savukārt citiem šomēnes tieši darba sfēra var izrādīties pati veiksmīgākā.

Ko zvaigznes sola februārī, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

10

Mežāzis

Februāra laiks tev nebūs tikai sasniegumu prieka caurstrāvots, bet arīdzan lielas izvēles radītas spriedzes bagāts. Tātad, kur ir, tur rodas vēl! Katrai izvēlei komplektā nāk savs notikumu attīstības scenārijs, viens par otru vilinošāks un labāks. Bet izvēlēties var tikai vienu! Šomēnes būtisks ir sirds miers un harmonija pašam ar sevi. Šajā gadījumā nav runa par izsmalcinātiem SPA un nedzirdētām garīgām praksēm, bet gan par pavisam vienkāršu saskaņu starp savu sirdi, prātu un varēšanu.

Uzņēmējdarbība, biznesiņš un attiecīgi naudas aprite ritēs bez tavas īpašas piepūles un līdzdalības. Ko labāku vēl var vēlēties? Tāpēc kļūsti rāms kā jērs un neiztraucē šo labvēlīgo enerģētisko stāvokli un nesaduļķo ūdeni, lai neveicinātu visādu krāmu uzpeldēšanu. Jo tuvāk mīlētāju svētku laikam, jo mazākas kļūs iespējas savārīt ziepes. Tomēr enerģijas tevī būs pārpārēm, lai gribētu iesaistīties visos piedāvājumos. Te nu nonākam pie izvēlēm un prioritātēm. Labais padoms būtu izvēlēties ko fundamentālu. Tev nopietni vajadzētu padomāt par jauniem uzsākumiem profesionālajā sfērā, jo tīkli jāizmet vēl šomēnes. Neizšķīdini savus talantus un radošo enerģiju sīkumos.

Kas notiks, lielo mīlnieku virspavēlnieku Valentīnu sagaidot? Milzīgu kaislību nebūs un nebūs jābaidās, ka aizbiedēsi mīlas vēstnesi. No attiecību drošības viedokļa šī ir ļoti iepriecinoša vēsts. Ja paliksi uzticīgs savai iekšējai būtībai un necentīsies izkrāsoties sev nepieņemamās krāsās, kopējā attiecību noskaņa februārī būs harmoniski pacilājoša. Ja romantika nav tava šī mēneša dzīves pavadone, tad ar varu, spaidiem un maldiem to pievilināt nevajadzētu un nez vai arī tas izdosies. Ja vēlies scenāriju ar neizdzēšamu atmiņu buķeti, izvēlies atzīmēt mīlētāju dienu citā pilsētā vai pat citā valstī. Apsver arī šo iespēju!

Nākamais: Ūdensvīrs
4 komentāri