Ieslēdz ekonomisko režīmu: februāra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri
Ieslēdz ekonomisko režīmu: februāra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PEXELS

Mīlētāju svētku mēnesī attiecību burās iepūtīs jau gluži pavasarīgs rietumvējš, un daudziem februāris būs īstais laiks, lai reanimētu romantiku. Savukārt citiem šomēnes tieši darba sfēra var izrādīties pati veiksmīgākā.

Ko zvaigznes sola februārī, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

9

Strēlnieks

Dzīvojoties pa tautā dēvēto sarmu mēnesi, laiku, kad jau gribās ātrāk novilkt ziemas štātes un, kā ierasts, ar lielu lusti gatavoties pavasara sagaidīšanas procesijai, esi mierīgs un pacietīgs. Viss liecina, ka uz 23. februāra jaunmēness laiku būsi teicamā cīnītāja kondīcijā un šiverēsies, lai piepildītu savu labsajūtu.

Tas, ko mēs varam attiecināt uz tavu darba virzienu, norāda uz resursu pietiekamību, lai iespaidotu un pat izmainītu profesionālās darbības laukā notiekošo. Ar resursiem jāsaprot gan personīgas enerģijas krājumi, gan kontu uzkrājumi un arīdzan palīdzīgas rokas vai prāti no citurienes. Būsi apņēmības pilns pielikt punktu vai novilkt jau pieminēto svītru ilgi pastāvošajai konfrontācijai savā darba laukā. Pats noteikti saproti, ap ko lietas grozās. Tāpēc, draugs, strādā un cīnies kā zvērs. Paņem visus piedāvājumus, kas parādās pie tava apvāršņa, un nežēlo arī nakts stundas, lai visu izdarītu izcili. Efektivitāte savienojumā ar jēgpilnu motivāciju darīs brīnumus. Ja savā vērtību sistēmā pirmajā vietā ierindosi savus ieņēmumus, nevis uzņēmuma intereses, tavi bankas konta rādītāji strauji palielināsies.

Arī augstās mīlas priesteriene tavam februārim ir sagādājusi vienu otu pārsteigumu. Protams, tie būs saistīti ar tavu partneri vai iecerēto, kurš šajā laikā tev veltīs īpašu uzmanību. Atbildi uz šiem uzmanības apliecinājumiem un iestūrēsi harmoniskās attiecībās. Tavs jutekliski emocionālais stāvoklis februārī būs ārkārtīgi piemērots, lai noskaidrotu, kas ir svarīgākais tieši šobrīd un tieši šeit. Tavu vēlmju apogeja sasniegs kulmināciju mēneša beigās, bet to realizācijas ceļā nešaubies ne mirkli un neļauj nevienam sēt šaubas par tavu izvēli vai rīcību. Mēneša sākumā iespējama šķēršļu, barjeru un akmeņu josla, bet, tā kā visi akmeņi reiz beidzas, tad, jau sagaidot Valentīnu, piedzīvotos pārpratumus būsi aizmirsis.

Nākamais: Mežāzis
4 komentāri