Mācītājs amata krustu uz nakti noņem, bet atpūšas T kreklā

1 komentārs

Grēksūdze nav tikai psiholoģiska dvēseles atvieglošanas sajūta vien, bet reāla atraisīšana. ”Cilvēks iznāk no tā kabineta burtiski kā svaru nometis,” saka mācītājs Ivars Jēkabsons. Ieskaties mācītāja ikdienas gaitās!

Rīgas Krusta baznīcas mācītājs Ivars Jēkabsons katru rītu sāk ar lūgšanu, un to dara katrā brīvā brīdī. ”Tā ir saruna ar Jēzu, kurš sēž blakus vai automašīnā uz kapota pie sarkanās gaismas,” stāsta mācītājs. ”Lūgt un ticēt nozīmē nevis spiest uz Dievu vai likt kaut kam notikt pēc mana prāta, bet ļaut notikt,” skaidro I. Jēkabsons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ivars Jēkabsons dzimis un audzis kristīgā ģimenē. Bērnudārzā bijis vienā grupiņā ar tagadējo mācītāju Kristu Kalniņu. Ka pats būs mācītājs, skaidri sapratis jaunībā. ”Tehniķa, tehnologa, mašīnbūvnieka karjera priekšā. Un tad es, radikāli mainoties manām garīgajām izjūtām, aizgāju Universitātē mācīties teoloģiju, tāpēc, ka es gribēju tikt skaidrībā ar teorētiskām pusēm, kā dot atbildes vai kā būt par labāku instrumentu Dieva rokās,” stāsta I. Jēkabsons.

Mācītāja darbs rit visu cauru nedēļu. ”Pirmdien ir Bībeles stundas, otrdien – sievu vai vīru runas vai kādi tematiski kino vakari, trešdien – vakara dievkalpojums, ceturtdien – iesvētes mācības tiem, kas gatavojas kristībām, iesvētībām, piektdien – jauniešu vai kāds cits pasākums,” savas ikdienas gaitas īsi raksturo I. Jēkabsons.

Vairāk skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl