2 komentāri
IESKATIES: beidzot zināmas tās 50 skaistules, kas iekļuvušas TV6 mēneša meitenes finālā!
Konkursā iesūtītie foto

Jā, tas brīdis ir klāt – nemanot pienācis 7. novembris, kas daudzām (un, iespējams, arī daudziem) plānotajā atzīmēts kā TV6 mēneša meitenes konkursa finālistu paziņošanas diena. Pēdējie dati apkopoti, un ir zināmas 50 laimīgās!

TV6 mēneša meitenes konkursā liels pavērsiena punkts – ir beigusies pieteikšanās un balsošana, un ir noskaidrotas tās 50 foršās, fantastiskās un apburošās lēdijas, kuras tiks aicinātas uz atlasi klātienē. Tā gaidāma jau nākamnedēļ, 16. novembrī, un par to, kā meitenēm veicās, varēsi lasīt portālā Skaties.lv.

TV6 un Skaties.lv pateicas visām konkursa dalībniecēm par drosmi piedalīties konkursā – jūs visas esat brīnišķīgas!

Kamēr viss tiek gatavots atlasei, VARI APSKATĪT TĀS 50 MEITENES, kuras piedalīsies konkursa lielajā finālā!

Vēlreiz paldies visām meitenēm, kas pieteicās, un uz tikšanos atlasē.

Foto: TOP 50 meitenes

TOP komentāri

 • Eko
  +3 +2 -1

  Eko

  Starp Top 50 ir daudz skaistu meiteņu, bet vairākas ir nekas īpašs. Žēl gan, ka šajā konkursa finālā tiek tikai tās meitenes par kurām balso visi draugi, paziņas vai radinieki katru dienu.
 • Lāsma
  +1 +1 0

  Lāsma

  Domāju, ka svarīgākais ir harizma, ne izskats vai, kas cits, jo tieši tā cilvēkiem liek skatīties TV, skaistums nebūt nenosaka visu un tikušas ir 50 meitenes, ja uzdevumi nebūs stulbi, tad ir visas iespējas atrast 12 foršas meitenes! Un cerams, ka dažādas, ne tikai skaistās vai sportiskās :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl