Iesaisties akcijā un piektdien uz darbu dodies ar velo!

0 Komentāru
Iesaisties akcijā un piektdien uz darbu dodies ar velo!
Publicitātes foto

Šo piektdien, 16. septembrī, atklājot Eiropas Mobilitātes nedēļu, visi Latvijas iedzīvotāji aicināti uz darbu, skolu vai ikdienas gaitās doties ar velosipēdu!

Ar akciju Ar velo uz darbu piektdien, 16. septembrī, Latvijā tiks atklāta Eiropas Mobilitātes nedēļa. Šajā dienā visi Latvijas iedzīvotāji tiek aicināti doties ikdienas gaitās ar velosipēdu.

Rīgā – bezmaksas tehniskā apkope

Rīgas velobraucēji 16. septembrī tiek aicināti pulcēties pie Brīvības pieminekļa, kur no plkst. 7.30 līdz 9.30 rītā riteņbraucēji tiks lutināti ar karstu kafiju no Coffee Tower un našķiem. Ikvienam divriteņa īpašniekam būs iespēja veikt bezmaksas tehnisko apkopi. Akcijas laikā darbosies velosipēdu reģistrācijas punkts, ko nodrošinās Ceļu satiksmes drošības direkcija.

Velo aktivitātes arī novados

Akcijas ietvaros paredzēti pasākumi arī Latvijas novados. Ikšķiles novada pašvaldības darbinieki dosies kopīgā velobraucienā, kā arī pie novada skolām darbosies divriteņu apkopes stacijas. Valmierā pašvaldības darbinieki kopā ar Valsts policijas pārstāvjiem pārbaudīs velosipēdu stāvokli un tā atbilstību dalībai satiksmē. Savukārt Ādažos 16. septembrī no plkst. 7.00 līdz 10.00 tiks sveikti visi riteņbraucēji, kas pārvietosies pa veloceliņu.

Foto

Eiropas Mobilitātes nedēļas laikā no 16. līdz 22. septembrim 46 Eiropas un pasaules valstīs norisināsies vairāk kā 1500 dažādi pasākumi, kuros iedzīvotāji tiks mudināti izvēlēties veselībai un videi draudzīgākus pārvietošanās veidus.

0 Komentāru