14 komentāri
Iepazīsties! Valdzinošā Ogres mammīte Zanda, kura nesīs Latvijas vārdu pasaulē
Privātais arhīvs

Novembra sākumā Indijā norisināsies vērienīgs starptautiskais skaistuma konkurss Mrs.Top of the World 2016. No Latvijas uz to dosies 33 gadus vecā divu meitu mamma Zanda Panava no Ogres.

Zanda ir divu meitu – sešpadsmitgadīgās Robertas Noelas un piecgadīgās Esteres Eleonoras mamma. Ikdienā viņa strādā par skaistumkopšanas speciālisti un vizāžisti salonā Lanvi.

Simpātiskā blondīne ir absolūti pārliecināta, ka jebkura sieviete neatkarīgi no vecuma, ģimenes statusa vai bērnu skaita var būt sieviete ar lielo burtu, ja vien viņa pati tam tic. Lai arī draugi Zandu mēdz mīļi dēvēt par varen seksīgu mammuci, Zanda par to draudzīgi pasmaida.

“Vārds seksīga man vairāk asociējas ar lētu apzīmējumu sievietes vizuālajam izskatam. Nevēlos sev piekabināt kādu konkrētu klišeju. Uzskatu, ka mana personība veido to šarmu un harismu, kas arī simpatizē citiem,” sarunā ar Skaties.lv spriež divu meitu mamma.

FOTO: skaistās Zandas dzīve

Skaistules dzīves moto: “Ja tu to vari izsapņot, tad tu to vari arī izdarīt!” Uz Indiju mūsu Zanda dodas enerģijas un apņēmības pilna, atklājot, ka uzvaras gadījumā kroni labprāt ziedotu labdarībai.

Abas meitas ir sajūmsmā par mammas drosmi un atbalsta viņu katra savam vecumam atbilstošā stilā.

“Vecākā meita Roberta Noela man jau ir ļoti patstāvīga savos lēmumos un uzskatos. Savos sešpadsmit gados viņa ir labs padomdevējs dažādās dzīves situācijās. Savukārt piecgadīgā Estere Eleonora ir īsta māksliniece! Viņa aktīvi apmeklē dejas un mākslas skolu. Savas iegūtās zināšanas viņa radoši demonstrē bērnudārzā, visai ģimenei un ciemiņiem.

Mazākajai meitai šis konkurss vairāk ir kā pasaka ar krāšņām kleitām un kroņiem. Savukārt lielā meita ir tā, kas palīdz gatavoties konkursam ikdienā.

Viņas pamudināta arī nolēmu piedalīties konkursā. Tieši meitu klātbūtne Indijā man pietrūks visvairāk.

Jaunākajai meitai lidojums būtu par grūtu, bet vecākajai ir svarīgas skolas gaitas. Taču meitas manām gaitām konkursā sekos interneta tiešraidēs,” atklāj Zanda.

Skaties.lv novēl Zandai satriecošus panākumus pasaules daiļavu konkursā!

TOP komentāri

  • MisM
  • MisM
    +6 +3 -3

    MisM

    Super! Teikšu kā ir... dzīvē pat vēl skaistāka nekā bildēs. Satiku tikai vienreiz, bet atstāja iespaidu kā ļoti draudzīga, pozitīva un sirsnīga būtne. Ceru ka tiešām veiksies konkurā, un Zanda - izbaudi piedzīvojumu! ;)
  • Rozalinda

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl