7 komentāri
Iepazīsties! Jaunā māmiņa Kristīne, kuru nācija visvairāk alkst redzēt TV ekrānā
Foto: privātais arhīvs

Šī meitene bērnību pavadīja, kā viņa pati saka, vienā no skaistākajām Latvijas vietām – Ozolmuižā, kas atrodas Limbažu rajonā, bet jau no vidusskolas laikiem pārnācu mācīties par savām mājām sauc Latvijas galvaspilsētu. Vakar vakarā tika paziņotas tās 50 meitenes, kuras iekļuvušas konkursa TV6 mēneša meitene finālā, un Kristīne Ignatoviča ieguva 4205 balsis, kas bija pārliecinoši labākais rādītājs. Portāls Skaties.lv steidza iepazīties ar vienu no potenciāli nākamajām TV sejām.

“Esmu jaunā māmiņa, audzinu nu jau 6 mēnešus veco dēliņu. Mana šā brīža nodarbošanās ir “pilna laika mamma” un mājsaimniece, kas nozīmē – ikdiena līdz šim brīdim ir pakārtota abiem Rihardiem,” par sevi nedaudz vairāk atklāj Kristīne, kurai dzīvē ir ļoti interesanta situācija, jo gan viņas pirmdzimto, gan arī bērna tēvu sauc Rihards. Skaidrojums tam ir pavisam vienkāršs – abi piedzimuši vienā dienā.

Draugs Rihards ir atbalsts it visā, un tāpēc viņš nebūt neiebilst, ka viņa meitene nolēmusi pierādīt sevi kameras priekšā. “Tā kā es viņu atbalstu autosportā, viņš saprot, ka arī mani vajag paķircināt un iedrošināt uz jaunām lietām,” stāsta jaunā māmiņa, kura saņēmusi milzu atbalstu no draugiem un ģimenes, jo tieši viņi uzskata, ka tā ir Kristīnes īstā vieta.

Foto

“Manas balsošanas veiksmīgais rezultāts viennozīmīgi bija, pateicoties manai ģimenei un draugiem. Tā kā esmu mazliet iesēdējusies mājās, tad visiem likās, ka šī ir lieliska iespēja izkustēties,” savu uzvaru konkursa lasītāju balsojumā komentē viņa, kura ir pārliecināta, ka tie, kas par viņu balsoja, zina, ko spēj paveikt.

“Bet, protams, nevienam nav ne mazākās nojausmas, ko sagaida šā projekta aizsācējs, nepārdzīvošu, ja neattaisnošu viņa cerības iekļūt pirmajā divpadsmitniekā. Kā saka, nepamēģināsi – nezināsi,” azartiski nosaka dalībniece.

Kristīnes mīļākā TV pārraide no pašlaik aktuālajām ir svētdienas lielais pārvērtību šovs Izklausies redzēts, bet visu laiku iecienītākais raidījums esot bijuši izdzīvošanas šovs Robinsoni. “Atminos, ka ar nepacietību gaidīju katru svētdienu, lai sekotu līdzi latviešu gaitām, ar sapni pašai reiz tādā piedalīties.”

Ar citām spilgtām dalībniecēm no TV6 mēneša meitenes konkursa iepazīstināsim jau tuvākajā laikā. Bet tikmēr apskatīt viņas vari ŠEIT!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl