Ideālais svara kalkulators – vai tiešām?

Komentāri

Kad vasara klāt, cilvēki spoguļos liekās tauku krunciņas uz ķermeņa pamana arvien biežāk (ir arī gadījumi, kad tās tiek ievērotas pat tādās situācijas, kad to patiešām nav), tāpēc tiek meklēti veidi, kā no tām tikt vaļā. Parādīsim jums veidu, kā patiešām nevajadzētu darīt.

“Zaudēt svaru 7 dienās”, “Parādīsim lietas, kuras NEVAJAG ēst” un kādi tik vēl banneru virsraksti nerotā dažādu lapu sānus (vai augšas). Cilvēku izmisusam nav robežu, tāpēc nereti, ilgi meklējot, beigās neatrodot ideālo veidu, tiek atvērti šie piedāvājumi un ieteikumi. “Bez Tabu” komanda izpētījusi vienu šiem “ideālajaime” svara kalkulatoriem, kurš, neskatoties uz to, kādu svaru ievadi, vienmēr liks Tev nomest vēl mazliet.

Ir skaidrs, ka sava veida motivators tas tomēr ir, bet būsim mazliet reāli…

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl