Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Šodien gribēsies pamēģināt ko jaunu, paeksperimentēt, paimprovizēt. Drosme un uzdrīkstēšanās atmaksāsies ar noteikumu, ka ņemsi vērā citu ieteikumus. Dabas spēki sadarbosies ar tiem, kuri nebaidās pasvīst, lai iegūtu un sasniegtu sen ilgoto. Ja nolemsi palikt pie pavisam ikdienišķiem darbiem, paveic tos kārtīgi un no visas sirds, tikai tādā gadījumā darba augļi priecēs tevi un citus.

Mīlestībā valdīs kārdinoša noskaņa, kura ļoti ātri var pāriet savstarpējā konfrontācijā. Ja esi brīvs no attiecībām, bet labprāt paflirtētu, vari ļauties kārdinājumam uzsākt pavasara mīlas virtuālos čatus, pat vairākus.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Pārlieku sakāpināta emocionalitāte var radīt vienu otru duālu situāciju. Sacensības gars var no jauna izgaismot kādu senu konfliktu darba attiecībās. Saglabā racionālu skatījumu uz notiekošo.

Vērsis. Mīlestībā valdīs kārdinoša noskaņa, kura ļoti ātri var pāriet savstarpējā konfrontācijā. Ja esi brīvs no attiecībām, bet labprāt paflirtētu, vari ļauties kārdinājumam uzsākt pavasara mīlas virtuālos čatus, pat vairākus.

Dvīņi. Tavs noskaņojums būs svārstīgs, jo nespēsi izvēlēties starp diviem līdzvērtīgiem piedāvājumiem vai vienlīdz svarīgiem cilvēkiem. Lēmumi un viedoklis mainīsies vairākkārt, līdz sapratīsi, ka tādas izvēles vispār nav.

Vēzis. Šodien vari rēķināties ar kāda ietekmīga cilvēka atbalstu, ja lieta nonāks tik tālu, ka būs jāizšķiras par taviem pakalpojumiem vai konkurenta. Uzdrīkstēšanās atmaksāsies ar noteikumu, ka ņemsi vērā citu ieteikumus.

Lauva. Cīniņi biznesa un darba frontē būs tādi attīstoši, bez ļauna, spaidiem un maldiem. Sapratīsi, ka tu, tavi partneri un konkurenti visi esiet vienā sasaistē un ar līdzīgām problēmām.

Jaunava. Sapratīsi, kā izdarīt to, ko ilgi vilki garumā. Iespējams, atradīsi sponsoru vai kādu aizbildni, kurš pabīdīs, pavilks vai aizliks labu vārdu. Tavs emocionāli iekrāsotais prāts teiks, ka nav nekā, uz ko tu varētu droši paļauties.

Svari. Dzīvošanās pa mājām neformālā un relaksētā gaisotnē, kur tev nevienam nekas nav jāpierāda, ļaus tev atslābināties un izbaudīt patīkamas sarunas. Jutīsies uzlādējies un spēku pilns jauno ideju bīdīšanā.

Skorpions. Šodien vajag dibināt kontaktus – gan profesionālos, gan personīgos. Iespējami arī visādi forumi un attālinātās sapulces, kas ne pārāk aizraus, tomēr neizvairies tajās piedalīties, jo ir iespēja satikt ļoti vajadzīgus cilvēkus.

Strēlnieks. Nepārvērtē savu varēšanu iesaistoties darbos vai izpalīdzot ar padomiem. Pirms darīšanas iepazīsties ar konkrētā darba apstākļiem, darba rīkiem utt. Šodien pievērs īpašu uzmanību savai veselībai.

Mežāzis. Tev būs sarežģīti pieņemt patstāvīgu lēmumu, bet arī citi nebūs nekādi labie padomdevēji. Tāpēc šodien neielaidies nekādās duālās situācijās, attiecībās bez noteikumiem un neuzņemies saistības, ja nav skaidri spēles noteikumi.

Ūdensvīrs. Šodien esi pārņemts ar prakticisma un savas dzīves telpas labiekārtošanas noskaņu. Ieteicams iegādāties lietas, kas mājās vai darbā vairotu omulības sajūtu un tavu dzīves telpu iekrāsotu pavasara krāsās.

Zivs. Tev šķitīs, ka nav nekāda progresa – viss notiek par lēnu un neatbilstoši ieguldītajiem pūliņiem. Bet varbūt tev vienkārši trūkst pārliecības un iniciatīvas. Meklē kādu iedvesmas avotu.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!