Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Šodien būs enerģijas atgriešanās, kas radīs spēcīgu vēlmi vai izaicinājumu jebkurā situācijā rīkoties “uz karstām pēdām”.

Profesionālas aktivitātes lielceļos labi padosies darbi, kuros iesaistīti aparāti, tehnika vai sarežģīti mehānismi. Tā sakot, smagā metāla diena. Bet, ja tavs darbs nu nekādi nav savietojams un uzlabojams ar mehānikas palīdzību, vari piestrādāt pie procesu un lietu kārtības kvalitātes. Šie procesi, tāpat kā mūžīgais dzinējs, ir nepārtrauktā meklējumu ceļā.

Personīgo simpātiju jomā vari būt izvēlīgs un pat niķīgs, ja patikšanas vai mīlas objekts pārāk uzmācīgi izrādīs savas simpātijas vai pieprasīs tavus uzmanības apliecinājumus.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Visu dienu noņemsies ar citu problēmu risināšanu, kaut gan pašam savējo pietiekami. Sapīkumu nevajadzētu uz citiem izliet kā aukstu ūdens spaini, bet mēģināt rast diplomātiskākus veidus kā paust savu neapmierinātību.

Vērsis. Profesionāli labi padosies darbi, kuros iesaistīti aparāti, tehnika vai sarežģīti mehānismi. Ja tavs darbs nu nekādi nav savietojams un uzlabojams ar mehānikas palīdzību, vari piestrādāt pie procesu un lietu kārtības kvalitātes.

Dvīņi. Visu salikt pa plauktiņiem nevajadzētu, jo nav pārliecības, ka vadītāji tevi pasargās. Jābūt gatavam rīkoties arī mērena haosa apstākļos. ”Tikai labu vēlošie”cilvēki var neviļus tevi pievilt kādā sarežģītā situācijā.

Vēzis. Ieteikums uz šodien aktuālajām krīzes situācijām reaģēt nekavējoties un bez jebkādām ilūzijām. Ar naudas lietām šodien nevajadzētu ielaisties, jo grozies kā gribi, bet vienalga pārtērēsies.

Lauva. Iedvesma un enerģija tevi pavadīs visas dienas garumā un var izpausties kā darba ņemšana uz mājām. Kaut ko no iecerētā nespēsi realizēt kāda padotā nekompetences dēļ, lai gan sadarbība ar līdzīgi domājošajiem būs lieliska.

Jaunava. Arī šodien joprojām tevi turpina ietekmēt pārlieku ideālistiskas vīzijas attiecībā uz biznesa vai saimnieciskiem darījumiem. Centies nezaudēt galvu, bet pusi ideju vai priekšlikumu vari paturēt kā derīgus lietošanai.

Svari. Zvaigžņu enerģijas spēks tev piedāvās lielu aizsardzību. Dienas laikā pastāv samērā augsts briesmu risks, no kura iziesi sausām kājām, bet tas var skart kādu no taviem ģimenes locekļiem vai draugiem.

Skorpions. Šodien būsi pakļauts gan patīkamiem jaunatklājumiem, gan sāpīgiem kritieniem. Kritiena sajūtu var nākties izjust, ja spēka demonstrēšana atdursies pret vēl lielāku personības spēku, bet jaunās atziņas nāks kā godalga par spēju novest lietas līdz galam.

Strēlnieks. Šodien neņem galvā visas tās dīvainības, ko sastrādā vai sarunā tavi darba partneri vai dzīvesbiedri. Tu nevari savaldīt viņu mežonīgo temperamentu vai atturēt no neprātīgām izdarībām. No tās visas jezgas tev var atkrist kāds labumiņš.

Mežāzis. Apbruņojies ar lielu pacietību, jo citādi vari sajusties kā zem nepārvaramas varas zobena. Spēku un izturību dos apzināšanās, ka tev ir pietiekami personīgie radošie un finansiālie resursi, kas ļaus pārlaist vētru.

Ūdensvīrs. Šodien tev vajadzētu ieņemt tādu filozofisku nostāju attiecībā uz cilvēkiem. Cilvēkos var saldais mājot kopā ar rūgto un indīgo. Pacietīgie var parādīt savu neiecietīgo un seju.

Zivs. Nāksies atcerēties seno patiesību par cenu, kas dzīvē jāmaksā par jebko. Tavā gadījumā šī cena varētu nozīmēt pārstrādāšanās simptomus, kuri iespējami pēc iepriekšējo dienu spēku izsīkuma.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!