Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

0 Komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Ceturtdienas enerģētikā dominēs pārsteigumu un nepieradināto spēku straumes, kas tavu iztēli var uzbudināt un sapurināt līdz sen nebijušiem mērogiem. To vari izmantot savā un citu labā vai arī lietot kā iznīcinošu ieroci attiecībās ar citiem. To darot, pārliecinies, lai spontānās iegribas neiznīcina reālo lietu pasauli.

Īpaši piesardzīgi būtu jālieto visi stimulējošie preparāti un dvēseli sildošie dzērieni, jo īslaicīgi iegūtā eiforija var beigties ar fiziski un morāli sāpīgu piezemēšanos.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Varētu teikt, ka šodien tev ir jāpieslēdzas pie kādām smalko enerģiju vai dabas spēku baterijām un jāuzlādē savējās. Tev nevajadzētu just sirdsapziņas pārmetumus vai kā īpaši paskaidrot savus gājienus. Līdzīgie sapratīs.

Vērsis. Šodien īslaicīga vientulība tev nāks tikai par labu. Intuīcijā balstītas rīcības dos labāku rezultātu kā loģiski apsvērtu plānu realizācija. Ja esi ieplānojis kādu slepenu gājienu, visdrīzāk tev izdosies sasniegt cerēto šajā misijā.

Dvīņi. Samierinies ar visām savām nesenajām vai senākām neveiksmēm un zaudējumiem darba frontē. Paliks neizsakāmi vieglāk. Tev joprojām pieder daudz vairāk nekā varētu vēlēties.

Vēzis. Daži cilvēki no tavām darba aprindām var riktīgi sakrist uz nerviem. Gribēsi fokusēties uz sev svarīgiem jautājumiem, diemžēl šodien piedzīvotais tev neļaus sakārtot savu domu plauktus.

Lauva. Nevarētu teikt, ka entuziasms tevī virmos. Domas, noskaņojumu maiņa un netveramu sajūtu radīta apātija, mudinās izrādīt savu vienaldzīgo un neieinteresēto dabu.

Jaunava. Tevi sagaida daudz vairāk labo ziņu nekā bēdīgo. Tas vien liecina, ka dieniņa tev nāks par labu. Tava uzvedības un psiholoģiskā elastība nodrošinās labu kopā būšanu ar cilvēkiem, kurus izvēlēsies par saviem darba pavadoņiem.

Svari. Šodien noteikti nav tā reize, kad vajadzētu baidīties no jau izdarītu kļūdu atkārtošanas. Nepieradināto spēku straumes tavu iztēli var uzbudināt līdz sen nebijušiem mērogiem. To vari izmantot savā un citu labā vai arī lietot kā iznīcinošu ieroci attiecībās ar citiem.

Skorpions. Šodien tava intuīcija paveiks to, ar ko praktiskie un loģiskie prāti nekādi netiek galā. Tomēr vispiemērotākā nodarbošanās ceturtdienas pēcpusdienai būtu romantika un spontāna intimitāte ar savu mīļoto.

Strēlnieks. Darba atmosfēra ļoti labi diagnosticēs un dziedēs dažas no tavām psiholoģiskajām problēmām. Šodien labāk sakārto savu iekšējo sajūtu pasauli drošā un pazīstamā vidē, jo pastaigas svešās teritorijās var nesniegt gaidīto sāta sajūtu.

Mežāzis. Aizver daudzkārt pārlasīto grāmatu un noliec to dziļākā plauktā. Necilā pagātni. Tevī ir pietiekamas pārliecības, lai redzētu to ceļu, kas priekšā. Pārliecinies, lai spontānās iegribas neiznīcina reālo lietu pasauli.

Ūdensvīrs. Šodienas enerģētikas uzbudinošās straumes plūdīs tavu attiecību virzienā. Tāpēc nepeldi savās sajūtās un noskaņojumos par tālu, labāk visu laiku just zemi zem kājām. Apzinies, ka tuvo cilvēku kopā būšanas sajūtas radīšanā jūs esat vienlīdzīgi.

Zivs. Pat nebūdams absolūtā harmonijā ar sevi, šodien jau varēsi sajust savas neatkarības un brīvības pirmos simptomus. Tā būs vēlme kaut ko jaunu apgūt, uzzināt, kā arī ieinteresētība tavu tuvinieku un draugu dzīvēs notiekošajā.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru