Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

0 Komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Vai dieniņ! Šodien pie durvīm uzstājīgi klauvē Valentīns un visi steidz to sumināt ar sarkanajiem siržu rakstiem. Vēl piedevām šodien ir piektdiena! Bet nemēģini atkārtot klišejiskus rituālus vai citu cilvēku izdomātus un par universāliem padarītus uzmanības apliecinājumus. Esi tu pats ar savu unikālo, tikai tevi raksturojošo spēju pateikt – cik otrs svarīgs, cik dārgs un mīļš.

Šodienas pavasara un svētku sajūta būs tieši proporcionāla tavām labajām domām, enerģijai, ko esi ieguldījis noskaņojuma radīšanai, vēlmei dalīties priekā un spējai sajust mīļoto cilvēku neizpaustās vēlmes.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodiena nāk ar veiksmes un gandarījuma sajūtu, kuru gan izdosies novērtēt, tikai sagaidot vakaru. Gandarījums būs par iespēju saremontēt vai atjaunot attiecības un veiksmīgs sajutīsies par iespēju demonstrēt savus talantus un spēcīgo gribu.

Vērsis. Tavs šodienas noskaņojums būs vairāk sapņains un lēnīgs, tāpēc atsakies no lieliem un smagiem darbiem. Izpriecas un uzmanības apliecinājumi jāizrāda bez lieka pompa un samākslotas jautrības.

Dvīņi. Šodien aizmirsti par pieņemtiem likumiem un tikumiem. Rīkojies spontāni un tieši tā, kā jūties konkrētā situācijā vai konkrēta cilvēka sabiedrībā. Ja apstākļi būs piemēroti, vari atļauties ļoti atklātu un dvēselisku sarunu, pieskaroties pat ļoti delikātiem tematiem.

Vēzis. Vislabāk jutīsies mājās, un tam varētu būt kāds sakars ar sentimentālām sajūtām, kuras būtībā tev nāks tikai par labu. Noskaties kādu iemīļotu filmu vai pašķirsti sen neskatīto fotoalbumu, kas dienai piešķirs mērenu un patīkamu nostalģiju.

Lauva. Šodien tiešā un pārnestā nozīmē vari doties, kur vien acis rāda, un darīt, ko vien sirds tīko. Jebkurā aktivitātē radīsi prieka impulsus. Vissvarīgākais un arī problemātiskākais jautājums ir kompānija. Pat ja kompanjoni neatradīsies, jutīsies pašpietiekams un apmierināts.

Jaunava. Tavi mīļotie būs enerģētiski uzlādēti un sagaidīs no tevis līdzīgu uzvedību. Ja nevēlies viņus sarūgtināt, jāsaņemas un jāiet uz kompromisiem. Šodien būs izdevība sakārtot vienu otru sašķiebušos partnerību.

Svari. Vide, kurā uzturēsies, radīs mānīga miera sajūtu un uz vakara pusi vari sajusties galīgi iztukšots un saguris. Lai to nepiedzīvotu, centies pamainīt dekorācijas un kaut vai uz dažām stundām atrast laiku patīkamai vienatnei.

Skorpions. Tev šodien vissvarīgākais ir nosargāt nemainīgi labu noskaņojumu visas dienas garumā. Centies sevi nopolsterēt, lai nejustu aizskārumus vai uzbraucienus. Palutini sevi un savus mīļotos ar paša gatavotu ēdienu vai kādu ekstriņu, kuru ikdienā nevari atļauties.

Strēlnieks. Tev šodien tiek piedāvātas divas izvēles – atrast uzmundrinošu kompāniju vai pavadīt laiku relaksējošā un nesamākslotā vienatnē. Pieņemot lēmumu, priekšroku dosi izvēlei, kura piedāvās lielāku dvēseles harmoniju.

Mežāzis. Padomā par izklaidi, kas tevi pilnībā norobežos no aktuālo problēmu risināšanas. Ļaujies bezmērķīgai pastaigai pa skaistām vietām un sirsnīgai komunikācijai ar savu pavadoni.

Ūdensvīrs. Prieku un labsajūtu gūsi no pasākumiem un laika kavēkļiem, kuri dzims spontāni. Izvairies no formāliem un lieliem radu – draugu saietiem vai sabiedriskiem pasākumiem, kuri tikai nogurdinās un iztukšos.

Zivs. Respektē to uzmanības apliecināšanas etiķeti, kura ir pieņemta tavās attiecībās ar tuvākajiem, tomēr neļaujies pārspīlējumiem. Atstāj iespēju brīvai improvizācijai par svētku pavadīšanas tēmu.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru