Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

0 Komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Tas, kas šodien notiek apkārt, uzkarsēs emocijas un sagrozīs prātus, bet tev visiem spēkiem jānoturas uz korektās darba dienas fona. Vēlams nepārpūlēties ne fiziski, ne garīgi, nepakļaut savu organismu stresam, nepārēsties un neņemt pār strīpu.

Arī darbā un biznesā jācenšas noturēties uz remdenā diplomātijas vidusceļa. No partneriem vai vadītājiem vari saņemt pārmetumus par pagātnē nenokārtotām lietām.

Mīlai kalpojošajiem ir silts ieteikums pievērsties nenokārtotām parādsaistībām pret mīļoto, tomēr nekādas sirdi plosošas atzīšanās nevajadzētu veikt. Jau parīt viss rādīsies citos toņos un jūsu kopā būšana iegūs vai zaudēs jēgu. Bet šodien vakarā ballīte var sākties un šajā jomā nedēļas nogalē gaidāmi masīvi brīnumi.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Citu cilvēku prioritātes un mainīgais noskaņojums noteiks tavu dienas kārtību. Vari pat necensties demonstrēt savu apņemšanos sasaukt sapulci vai sadalīt pienākumus. Pirkumi gan ies no rokas, un pašam būs liels prieks.

Vērsis. Daudz ko no šodien iecerētā un saplānotā neizdosies realizēt, jo būsi lepnuma pārņemts saņemot ziņas par saviem sasniegumiem un nekavēsies ne mirkli, lai to nosvinētu. Vēlams nepārpūlēties, nepakļaut savu organismu stresam, nepārēsties un neņemt pār strīpu.

Dvīņi. Šī varētu būt brīnišķīga diena, ja pats zināsi, ko vēlies. Ja nezini, stingri ievēro savu vadītāju, padomdevēju vai vecāku norādes. Neatļaujies brīvo improvizāciju par darba tēmu, jo tava izpratne par darāmo var nebūt tā korektākā.

Vēzis. Šodien vari iegūt jaunu draugu visam mūžam. Jūs vienos kopīgas intereses un aizraušanās, bet, iespējams, šķirs attālums. Emocionālajai dvēseles radniecībai attālums nav šķērslis.

Lauva. Lai kas arī neatgadītos, pieturies pie veselā saprāta diktētajiem noteikumiem. Neatsakies no visiem labumiem, priekiem un baudām, bet arī neatdod sevi visu. Darbā un biznesā jācenšas noturēties uz diplomātijas vidusceļa.

Jaunava. Nav ieteicams dibināt jaunas pazīšanās un lietišķos kontaktus, izņemot gadījumus, ja šī ir pēdējā reālā iespēja satikt šos cilvēkus. Ar asinīm un asarām parakstītas vienošanās nevajadzētu slēgt, jo drīz viss rādīsies citās krāsās.

Svari. Tavs jūtīgums un emocionalitāte nebūs līdzsvarā ar veselo saprātu un pašpārliecību, to maskēsi ar demonstratīvu pašpārliecinātību un nevērību. Partneriem jāuzticas un jādod rīcības brīvība.

Skorpions. Mīla būs gaisā un šajā jomā nedēļas nogalē gaidāmi masīvi brīnumi. Silts ieteikums pievērsties nenokārtotām parādsaistībām pret mīļoto, tomēr nekādas sirdi plosošas atzīšanās nevajadzētu veikt.

Strēlnieks. Ja esi uz rezultātu orientēts, diena būs samērā ražīga, tikai vēro, lai neuzrodas darba traucētāji un izklaidēties gribētāji, kuri tevi veikli noņems no trases. Ja ļaujies vilinājumiem, tad brīvprātīgi un bez nožēlas. Vēl vari sagaidīt kādu pārsteigumu no sava dzīvesbiedra vai mīļotā.

Mežāzis. Mānīgajam mieram neļauj sevi iemidzināt. Priekšnieki, uzraugi vai modrie dzīvesbiedri šodien cels gaismā tavus mazos pagātnes grēkus. Tā nebūs gluži šantāža, bet drīzāk atgādinājums par nenokārtotām saistībām.

Ūdensvīrs. Šodien nemeklē jaunas pazīšanās biznesa vai personiskajā vidē. Labāk pievērs uzmanību nenokārtotiem solījumiem, neatdotiem parādiem un citām astēm, kuras nedaudz traucē baudīt dzīvi.

Zivs. Vairāk nekā parasti virpuļosi savu emociju viesulī. To var izprovocēt jebkas un cēlonis nebūs no svara, drīzāk forma kādā pie tevis nonāks informācija, lūgums vai aicinājums. Šodien uzticētie pienākumi un naudas līdzekļi vairos pašapziņu.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru