Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

0 Komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Ziemas saulīte varētu būt ļoti labs motīvs notīties no mājas un nedaudz izvēdināt plaušas, vismaz tiem, kas nav plānojuši doties primitīvajā izklaidē uz tirdzniecības centriem.

Psiholoģiski šodien būsi tendēts uz neiecietīgu savas taisnības demonstrēšanu. Sprādzienbīstamais noskaņojums ietekmēs saskarsmi ar apkārtējiem, tāpēc meklē nedegošu vidi. Mūzikai un ūdens procedūrām šodien būs īpaši dziedinoša ietekme uz tavu noskaņojumu.

Attiecībās toni noteiks tas, kurš skaļāk un vairāk uzvilcies. Tas nozīmē, jo vairāk spītēsies un riebsi, jo vairāk sagaidīsi pretī.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Kāds notikums tev šodien ļoti ātri atvērs acis un arī citas maņas, un tu visā spožumā vai postā ieraudzīsi reālo bildi. Visticamāk, vajadzēs kādu garīgās rehabilitācijas kūri, lai to visu sagremotu.

Vērsis. Pārdomā, vai dažreiz nevajadzētu ieklausīties citu cilvēku norādēs. Iespējams, viņi no malas redz labāk tavu izdarību patiesās sekas. Šodien pat domās izvairies kādu izrīkot.

Dvīņi. Viss, kas šodien notiek, ir mirkļa emociju impulsa rezultāts, nevis racionāla prāta auglis. Vari ļauties sajūtām un neracionālām jūtu izpausmēm. Tas nāks par labu ne tikai tev, bet visai saimei.

Vēzis. Šodien dosi priekšroku garīgām un emocionālām aktivitātēm, nevis izklaidei ar saviem draugiem. Jutīsi īpašu atbildību pret savu ģimeni un bērniem. Izpildi viņiem dotos solījumus un realizē viņu iegribas.

Lauva. Īsto laimes sajūtu grūti notvert, ja visu laiku mēģini rīkoties pēc plāna, tāpēc ļauj, lai tevi vada iedvesma. Neslēp savu aizvainojumu, ja tam ir reāls pamatojums un arī viņi tev izrādīs noglabātos rūgtuma krājumus. Visiem kļūs vieglāk.

Jaunava. Psiholoģiski šodien būsi tendēts uz neiecietīgu savas taisnības demonstrēšanu. Sprādzienbīstamais noskaņojums ietekmēs saskarsmi ar apkārtējiem, tāpēc meklē nedegošu vidi.

Svari. Tevi neatlaidīs pārdomas par aizvainojumiem, kas var galīgi sabojāt šo svētdienu. Mēģini kliedēt šīs rūgtās sajūtas ar fiziska darba vai sporta palīdzību. Kārtīgi izsvīdīsi un iestāsies atvieglojums.

Skorpions. Ziemas saulīte varētu būt ļoti labs motīvs notīties no mājas un nedaudz izvēdināt plaušas, vismaz tiem, kas nav plānojuši doties primitīvajā izklaidē uz tirdzniecības centriem. Ja pasīvi ļausies materiālajām izvirtībām, kļūsi par to vergu.

Strēlnieks. Mūzikai un ūdens procedūrām šodien būs īpaši dziedinoša ietekme uz tavu noskaņojumu. Attiecībās toni noteiks tas, kurš skaļāk un vairāk uzvilcies. Tas nozīmē, jo vairāk spītēsies un riebsi, jo vairāk sagaidīsi pretī.

Mežāzis. Vienkārši ignorē visu, kas tev krīt uz nerviem. Būsi laimīgs iespējā pazust no mājām un novērsīsies no visa, kas tevi aizskar. Šodien nevajag ar kādu skaidroties vai jaukties citu gaitās.

Ūdensvīrs. Šodien ķeries tikai pie tādiem darbiem, kuri tevi emocionāli uzlādē. Ja nav šīs sajūtas, nemaz neķeries klāt. Tava vājā vieta var izrādīties nespējā atšķirt patieso attieksmi no pēkšņā dusmu uzplūdā uzburtās.

Zivs. Smags darbs un diēta dara brīnumus. Patiesībā, ar šādu metodi vari atbrīvoties no morālām paģirām. Galvenais, izmanto šo svētdienu, lai sakārtotu savu mentālo pasauli.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru