Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

0 Komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Šodien mēness aptumsums. Saskaņošanās un saprašanās ar apkārtējiem cilvēkiem reizēm atgādinās lielpilsētas centrāltirgu, jo sakāpinātā emocionalitāte traucēs reālai situāciju novērtēšanai.

Profesionālajā darbībā vajadzētu savus spēkus koncentrēt uz lietu būtības aptveršanu. Tikai tad varēs izdomāt labākās metodes turpmākai attīstībai un finansiāliem ieguvumiem. Nāksies pielāgoties biznesa partneru paskarbajam diktātam. Šodien var darīt paralēli vairākus darbus, kādā no tiem noteikti izdosies sasniegt finišu pirmajam.

Šodien uzsāktās attiecības un jauniegūtie paziņas var tavā dzīvē ienākt uz ilgāku palikšanu. Nekavējies izrādīt un pateikt otram jaukus vārdus bez īpaša iemesla.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Tev būs tā laime atrasties uzmanības centrā vismaz uz desmit minūtēm. Šo desmit minūšu lidojums būs kā vitamīnu deva, kas sapurinās tavu pašapziņu. Labā oma mudinās tuvoties kādiem simpātiskiem svešiniekiem, un tur jau var sekot epilogs.

Vērsis. Vairāk viegluma un dabīguma uzvedībā padarīs tevi pievilcīgāku. Izrādi draudzīgumu, sapratni un neesi aizdomīgs attiecībās ar svešiniekiem. Šī taktika nostrādās arī uz naida kurinātājiem.

Dvīņi. Saprašanās ar līdzcilvēkiem atgādinās kariņa spēlēšanu, jo sakāpinātā emocionalitāte traucēs reālai situāciju novērtēšanai. Neizsaki savu viedokli un nepamāci citus, bet uzsūc visu iespējamo informāciju, kas vēlāk riktīgi noderēs.

Vēzis. Saskaņoties ar apkārtējiem varētu būt apgrūtinoši, īpaši ja esi ar noslieci uz slinkumu, inertumu un pārāk lojāls saviem ieradumiem un principiem. Pirms atsaki kādu darījumu, apsver visas savas neatliekamās materiālās vajadzības.

Lauva. Tev šodien gribēsies nomainīt vidi un apstākļus. Pūloties atsvaidzināt dzīves krāsas, vari nokļūt neveiklās, pat divdomīgās situācijās, bet tavs glābējs un izpalīgs būs lieliskā spēja improvizēt.

Jaunava. Šodien mazliet sāks atslābt pārspīlētā atbildības sajūta, kas bija pārņēmusi iepriekšējās dienās un tevi galīgi neietekmēs priekšniecības paskarbais tonis. Varēsi mierīgu prātu aiziet uz sporta zāli vai pie manikīra.

Svari. Nāksies pielāgoties priekšnieku vai naudas maka turētāju paskarbajam tonim. Šodien var darīt paralēli vairākus darbus un kādā no tiem noteikti izdosies sasniegt finišu pirmajam.

Skorpions. Darbā vajadzētu savus spēkus koncentrēt uz lietu būtības aptveršanu. Tikai tad varēsi izkalkulēt labākās metodes finansiāliem ieguvumiem. Nebaidies un nevairies no vairākiem paralēliem darbiem, jo nevar zināt, kurš izrādīsies ienesīgāks.

Strēlnieks. Vari savārīt nelielas ziepes dēļ šaubām, vilcināšanos vai visparastākajām bailēm. Kāda darba drāma var pabojāt garastāvokli, bet, ja netēlosi dubultaģentu, tiksi cauri veselu ādu.

Mežāzis. Šodien uzsāktās attiecības un jauniegūtie paziņas var tavā dzīvē ienākt uz ilgāku palikšanu. Saskarsmē neslēpies ēnā, bet paspīdi ar savu erudīciju. Nekavējies izrādīt un pateikt otram jaukus vārdus bez īpaša iemesla.

Ūdensvīrs. Aktīva iesaistīšanās visās notiekošajās aktivitātēs var noderēt nākotnes karjeras veidošanā. Mēģināsi sakārtot savas prioritātes, bet nāksies pielāgoties biznesa partneru paskarbajam diktātam.

Zivs. Šodien izdošanās un aplaušanās ies roku rokā. Veiksmīgs situācijas līklocis, var novest pie nožēlojamām kļūdām un otrādi. Nebaidies, tā vieglāk atradīsi līdzsvaru starp optimismu un pesimismu.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru