Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

0 Komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Ir uzausis Jaunā gada rīts. Sajūtas un pārdomas katram atšķirīgas. Dominēs melanholiskā nots un parasti tas izpaužas brīžos, kad viena emociju gamma nomaina otru. Šodien arī pirmā diena, kad jāsāk pildīt jaungada apņemšanās, bet īsti nebūs jaudas ķerties klāt. Cepšanās notiks vairāk sevī. Izvēlēsies izlaist vakariņas ar omītēm un dosies pie miera.

Par katru cenu un pēdējiem spēkiem nevajag pierādīt, ka jaunais gads uzsākts sparīgi un ražīgi, piemērot, tīrot māju. Relaksējies, pavadi laiku neko nedarīšanā ar skatu uz priekšu, nevis veroties atpakaļ! Smaidīgu un darbīgu 2020.gadu!

Horoskops katrai zīmei

Auns. Janvāra enerģijas koncentrēšanas virziens būs saistīts ar materiālo un nemateriālo vērtību apzināšanu tavā dzīvē. Centīsies izskaitļot un sajust pareizos ceļus un variantus, kas varētu būtiski papildināt kontus un atbrīvot no liekām finansiālām problēmām. Ja esi nodarbināts radošās sfērās, spēsi veiksmīgi parādīt un pārdot savus talantus, gūstot atzinību, bet uz peļņu vēl būs jāuzgaida. Materiālās vērtības dominēs pār garīgajām.
Šomēnes nevajadzētu riskēt ne ar savu ne svešu naudu aizdomīgos darījumos, līgumos, investīcijās – vari piedzīvot būtiskus zaudējumus.
Nestabilie ienākumi var ietekmēt veselību.

Darbā un karjeras jomā apniks sēdēt uz vietas, tāpēc, lai smeltos jaunas iedvesmas un idejas, labprāt dosies komandējumos un sadarbības partneru meklējumos. Jebkurš komandējums vai brauciens var izvērsties neplānotu sakritību ķēdītē, kas savukārt motivēs darīt un radīt.
Janvārī būsi romantiski noskaņots, tomēr nekādas lielās aktivitātes šajā jomā neizrādīsi, vien dzīvosies nākotnes vīzijās. Ja dosies mīļotā meklējumos, tad visticamāk sastaptie potenciālie kandidāti neatbildīs iztēlē radītajam tēlam. Lielāka iespēja iepazīties pastāv kādos lietišķos vai korporatīvos pasākumos. Svelmaino juteklību piedzīvosi tieši tad un tur, kur vismazāk to cerējis.

Vērsis. Uzsākot jauno gadu, lielāko uzmanību un enerģiju dāvāsi pats savai attīstībai un pilnveidošanai.
Daudz spēka un gribas tiks ieguldīts naudas nopelnīšanā. Būs svarīga finansiālā drošība, tāpēc daudz nedomāsi par kaitinošiem blakusapstākļiem darbā vai kolēģiem, kas reizēm krīt uz nerviem. Ja vajadzēs pieliksi viņus pie vietas un norādīsi, kurš ir galvenais. Spēja nopelnīt būtiski paaugstinās tavu pašapziņu.
Aktuāli būs sadarbības jautājumi ar biznesa partneriem. Tu pats noteiksi toni sadarbības noteikumiem un no tevis lielā mērā būs atkarīgs darījumu iznākums. Uzmanies no tumšiem un netīriem darījumiem kā arī no negodīgiem sabiedrotajiem.

Būsi gandarīts, jo tavi šī mēneša plāni un nodomi ļoti labi saāķēsies ar kosmosa piedāvātajām iespējām. Tevi ievēros un novērtēs tavas radošās iniciatīvas, ja priekšnieki būs labvēlīgi, vari pat sagaidīt kādu paaugstinājumu amatā.

Tavas rūpes un emocijas būs saistītas ar bērniem un mīļotajiem. Bet ar tuviniekiem nebūt nebūs viegli savstarpēji pielāgoties. Savus plānus un darbības mēģināsi skaidrot mīļajiem, bet aktuāls paliks jautājums, vai viņi tos gribēs sadzirdēt un pieņemt. Radušos asumus nogludināsi izrunājoties un beigās viņi tev visu piedos. Gandarījumu un prieku gūsi no nelielām izpriecām kopā ar mīļajiem. Lai emocionāli stabili justos ir vajadzība būt mīlētam, tomēr tevi visa mēneša garumā var pavadīt jūtu deficīta sajūta, kura kliedēsies vairāk uz pavasara pusi.

Dvīņi. Uzsākot gadu, tu spēku meklēsi sevī un centīsies sakārtot savu iekšējo pasauli, jo profesionālajā realizācijā nekādas problēmas nav sagaidāmas. Būs izteikta tieksme uz vientulību un vēlme norobežoties no apkārtējās kņadas. Janvārī vari uzticēties savai intuīcijai un viņa tevi nepievils, jo prāts uztvers un saredzēs zīmes un norādes, kuras tu pareizi sapratīsi un attiecīgi rīkosies.

Profesionālajā sfērā tieksies rūpīgi un pedantiski veikt ikdienas pienākumus un būsi ļoti apzinīgs, atbildīgs un ar līdzsvarotu entuziasma devu. Darbā var rasties situācijas, kas ievērojami uzlabos attiecības ar kolēģiem un padotajiem, ja nemēģināsi dominēt un nebūsi augstprātīgs.

Jūtu sfērā būs grūti atklāties, mēģināsi tās paust caur nesavtīgu izpalīdzēšanu un būsi gatavs atteikties no savām interesēm otra labā. Iespējams nevēlēsies atklāt savas romantiskās aizraušanās objektus, kamēr pats nebūsi ticis skaidrībā par jūtu dziļumu.
Attiecībās iekšējo drošības sajūtu un aizsargātību saņemsi no ģimenes un vecākiem. Psihisko līdzsvaru varēsi atgūt tieši savās mājās.
Vēl noteikti šomēnes atlicini laiku saviem draugiem un tiem, kas ir uz viena viļņa ar tevi, lai kopīgi īstenotu kādu sapni vai sen lolotu ieceri.

Vēzis. Tevi sagaida nemierīgs un rosīgs janvāris. Vislielākā enerģija tiks veltīta tavu daudzpusīgo interešu apmierināšanai, bet šajā frontē tev nebūs daudz sabiedroto. Šomēnes noteikti būsi vienpatis.

Profesionālā darbība būs cieši savijusies un neatdalāma no intelektuālās aktivitātes, kas būs vērsta informācijas un pieredzes apkopošanu, lai to varētu nodot citiem – tev vienmēr būs viedoklis un padoms. Darbā dominēs tavs subjektīvais skatījums un simpātijas pret kādu cilvēku vai ideju ietekmēs sadarbību.

Emocionāli psiholoģisko kondīciju ietekmēs pagalam sadzīviskas situācijas, piemēram, rada gabali vai bērni var sakrist uz nerviem. Jo vairāk būsi kustībā, jo vieglāk atbrīvoties no šiem stresiņiem, tāpēc braukā, tiecies, mācies. Tikai neiesaisties riskantās vai ekstremālās aktivitātēs, var piesaukt kādu traumu.

Partnerattiecībās var būt tieksme uz pārlieku brīvību, kas arī būs par iemeslu nesaskaņām un savstarpējiem pārmetumiem. Attiecību dibināšanā necenties izmantot katru iespēju par katru cenu. Apstājies un padomā ar sirdi.
Draugi un tavs paziņu loks būs tā skatuve, uz kuras tu spēlēsi savu lomu. Jo vairāk cilvēku, jo tev būs vieglāk realizēsies un iznesties. Tu meklēsi atbalstu savām idejām un iecerēm, tomēr ne visi piekritīs un sapratīs. Iespējams nāksies zaudēt cilvēku, kuru uzskatīji par uzticamu draugu.

Lauva. Sākot jaunu gadu pirmkārt vēlēsies sakārtot savas karjeras un personīgo sasniegumu jautājumus. Būs apņēmība, bet nepietiks spēka panākt kādas tev būtiskas izmaiņas šajā jomā. Tava godkāre un vēlme būt novērtētam tagad būs likta uz spēles. Neaizmirsti būt diplomāts, risinot šos jautājumus, ar darba devējiem vai tiem, kuri var būtiski ietekmēt tavu statusu. Savus plānus varēsi realizēt, ja demonstrēsi patīkamas manieres un radīsi harmoniskas personības iespaidu.

Garastāvokli ietekmēs nemiers par finansēm un hroniska naudas trūkuma sajūta. Šī sajūta, iespējams, ir ļoti subjektīva un bankas kontā vai maciņā vējš nebūt nesvilpos. Tiekšanās pēc novērtējuma un atzinības darbā, vēlme pārskatīt savu profesionālo darbību, ietekmēs personīgo drošības sajūtu un stabilitāti, kas tev ir ļoti svarīga. Vienlaicīgi gan gribēsi, gan baidīsies riskēt, tāpēc arī radīsi sev galvassāpes vai citas veselības problēmas. Palaid vaļā visas drūmās vīzijas un palutini sevi, atļaujies kādu vaļasprieku, kas rada foršas sajūtas.

Ģimenes vajadzības dominēs pār tavām vēlmēm. Lai gan pašam gribēsies būt galvenajam noteicējam mājās. Mājinieki var uzvedies ļoti egoistiski, pieprasot simtprocentīgu uzmanību un upurēšanos viņu labā. Būs vien jāsamierinās un jāpieņem ģimenes diktāts mīļā miera labad.
Mīlestībā šomēnes izvairies no kontaktiem ar bijušajiem mīļākajiem vai romantiskajiem partneriem. Partneri var būt ļoti uzstājīgi un mērķtiecīgi šo attiecību atjaunošanā. Šis tev nav īstais laiks kāpt uz trauslā ledus, vēl jo vairāk, ja ledus var ielūst.

Jaunava. Viens no janvāra smaguma centriem tavā dzīvē būs saistīts ar to lielo un neaptveramo pasauli, ko sauc par apvāršņu paplašināšanas pasauli. Ja iepriekš nevarēji noķert motivāciju un atliki savu zinātnisko vai profesionālo darbu iestrādes, tad tagad ir īstais brīdis tos atsākt un šoreiz gribasspēks ir tavs sabiedrotais. Tevi gaida radošais uzrāviens.
Darbā šomēnes būsi mērķtiecīgs un, uzsākot jauno gadu, vēlēsies sakārtot jautājumus ar sadarbības partneriem un kolēģiem. Pavērsies jauni lietišķie sakari un nebijušas darba iespējas, un no tevis būs atkarīgs, cik prasmīgi un gudri tos izmantosi. Komunicējot ar darba kolēģiem mēģini izvairīties no sava viedokļa uzspiešanas un pēdējā vārda paturēšanas. Kontaktos ar biznesa partneriem nedrīksti demonstrēt savu pārākumu un varaskāri.

Emocionālā vitalitāte būs tava vizītkarte šim mēnesim. Visas tavas sajūtas, garastāvokļi citiem būs nolasāmi kā no grāmatas, neko nevarēsi noslēpt. Tu būsi tāds kā konkrētajā dienā un brīdī jutīsies, tāpēc impulsīvs un mainīgs. Viegli uztversi un ietekmēsies no citu cilvēku, īpaši tuvo, noskaņojuma, tāpēc neļauj citiem valdīt pār savu labsajūtu.
Mīlestībā un attiecībās viss būs atkarīgs no tavas gribas un vēlmes rīkoties. Kā gribēšu tā arī darīšu! Iespējamas romantiskas attiecības ceļojuma laikā vai kāda nevainīga aizraušanās darba komandējumā. Šādā ceļojumā iespējamas patīkamas tikšanās ar cilvēkiem, kuri varētu pamainīt tavu neierasto skatu uz pasauli un lietu kārtību.

Svari. Tev parasti piemītošā spēja, pašam visu kārtīgi izdomāt un pacietīgi novest līdz galam, piedzīvos patīkamas pārmaiņas. Janvārī tavi pūliņi būs atkarīgi no citu cilvēku vai iestāžu naudas, vajadzībām un rīcības. Iespējams saņemsi kādu jau zaudējumos norakstītu rēķina apmaksu vai nodokļu atlaidi. Ja ieguldīsi izdomu un darbu, pat pamēģināsi noriskēt zināmās situācijās, vari izcelt kādu laimīgo lozi, piemēram, atgūt kādu senu parādu vai apdrošināšanas prēmiju.
Ar radiniekiem variet apspriest kopīgu naudas ieguldīšanas plāniņu vai novēlējuma, mantojuma sadali. Būsi ieguvējs un visu skaisti sarunāsiet, ja neizrādīsi aizvainojumu vai aizdomīgumu.

Tavs emocionālais fons un garastāvoklis šomēnes atkarīgs no citiem, no ikdienas veiksmēm vai problēmām. Bet uz āru savus garastāvokļus nenesīsi, ja nu vienīgi paši tuvākie spēs nolasīt. Svarīgi neļauties vājumam un noticēt savam spēkam un spējai sadzīvot ar situācijām un cilvēkiem. Nemeklē vainas sevī.

Attiecību jomā ļoti gribēsi plūkt sengaidītos augļus. Tev šķitīs, ka tik daudz esi ziedojies to labā un tava mīlestība netiek novērtēta. Arī greizsirdības un aizdomīguma velniņš tevi raustīs uz nebēdu, tāpēc ļoti svarīgi būs sajust tuvo cilvēku mīlestības apliecinājumus. Ja neļausies sevis žēlošanai un būsi atklāts pret mīļoto, jūs piedzīvosiet pat ļoti iedvesmojošus un izdomas bagātus saskarsmes brīžus.

Skorpions. Janvārī būtisku savu spēku un enerģijas devu tērēsi visdažādāko attiecību sakārtošanai un no jauna veidošanai. Tie būs laulātie vai mīļākie, kuri gaidīs kādas pārmaiņas jūsu iespējams nedaudz buksējošajā saspēlē, tie būs darba partneri, ar kuriem būs pienācis laiks atjaunot un pārskatīt sadarbības noteikumus. Nevajadzētu aizmirst arī savus konkurentus un sāncenšus, kas vienmēr ir līdzās, tāpēc jābūt modram, lai kāds neaizsteigtos priekšā un finālā tu nepaliktu zaudētājos. Ļoti veiksmīgi vari uzņemties līdera lomu šajos sakaros, jo intuitīvi labi izpratīsi cilvēkus.

Darbā nežēlosi spēkus un demonstrēsi talantus sarunu vešanā un komandas saliedēšanā. Mācēsi problēmas un situācijas apskatīt no dažādiem rakursiem, saskatīsi potenciālo darījumu stiprās un vājās puses. Būs lielas darba spējas, kuras tiks novērtētas arī naudas izteiksmē.

Jūtu pasaulē, pēc nedaudz ieilguša klusuma, atkal uzbangos instinkti un tieksme uz baudām. Mīlestības jutekliskā puse atkal iegūs jaunas krāsas un dos riktīgu adrenalīna devu un dzīves garšu. Saviem laulātajiem dod vairāk brīvības, nemēģini viņus kontrolēt, tādā veidā tu paudīsi savu uzticēšanos un cieņu. Atbrīvojies no vēlmes citus pārveidot un partneri to novērtēs.
Mājās un ģimenē smelsies atbalstu, gūsi spēku no kopā būšanas. Ģimene gaidīs no tevis iesaistīšanos un piedalīšanos mājas dzīvē. Kopīgas iedvesmas brīdī izlemsiet veikt kādu pārkārtošanu vai labiekārtošanu, kas jūs satuvinās un uzšķils kaislību dzirkstelīti.

Strēlnieks. Jaunais gads tev iesākas ar lielisku dāvanu – mēnesi, kurā visas iespējas tev pagriezušas labvēlības vaigu. Dzīvo zaļi un māki pateikties par šīm debesu dāvanām.

Lielāko uzmanību un piepūli no tevis prasīs darba un sadzīves jautājumu risināšana. Šomēnes darbā var parādīties pārstrādāšanās iezīmes un šajā ritenī ievilksi arī pārējos kolēģus. Būsi pārņemts ar nepieciešamību pabeigt kādu projektu vai lietu, tāpēc nerēķināsies ar citu interesēm. Dominēs tava sapratne par lietu kārtību un būsi neiecietīgs pret kritiku. Visu problēmu risināšanā demonstrēsi erudīciju un izcilas prasmes. Arī ar priekšniekiem veidosies labas attiecības, viņi ievēros un novērtēs Tavus pūliņus piešķirot kādu brīvu dienu vai citādu bonusiņu.
Lai uzturētu darbaspējas un intensitāti, palutini sevi ar garšīgām pusdienām un saldumiem un citām gastronomiskām baudām.
Kustībā, kontaktos un informācijas kalnos radīsi iedvesmas un idejas jauniem plāniem. Plašajā informatīvajā telpā būs daudz interesanta, ko vajadzēs pagūt, redzēt, izlasīt, pārdomāt.
Emocionālo fonu visvairāk ietekmēs nespēja rast līdzsvaru starp darbu un tuviniekiem. Dziļi sevī būsi pārliecināts par savu rīcību un taisnību tāpēc nemocīsies sirdsapziņas pārmetumos un īpaši nesatrauksies. Kā parasti uzticēsies savai iekšējai balsij, kas nemaldīgi pateiks priekšā, kā rīkoties.

Attiecību jomā iespējami lieli jūtu uzbangojumi. Amplitūda var svārstīties no lielas kaisles līdz slimīgai greizsirdībai par mazsvarīgām lietām. Mīļotie arī būs diezgan emocionāli un karstasinīgi, tāpēc jāuzmanās no pārsteidzīgas rīcības vai lēmumiem.

Mežāzis. Janvāris ir laiks, kad vislielāko enerģiju veltīsi savu radošo plānu un jauno ieceru uzsākšanai un palaišanai dzīvē. Sagatavošanās process nebūs tik viegls un veiksmes pielabināšana prasīs izdomu un atteikšanos no jebkādiem stereotipiem. Jaunās ieceres var pavērt ceļu uz līdz šim neierastām darbības jomām, kurās būsi jaunpienācējs, tāpēc nāksies mācīties procesa gaitā.

Ierastajā darbā ar lielu atbildības sajūtu, bet bez entuziasma vilksi to vezumu. Vajadzēs lielu piespiešanos, lai sadarītu visus rutīnas darbiņus, bet vēlāk būs gandarījums par iespēju nopelnīt un nauda tev šobrīd ir diezgan aktuāla un sāpīga tēma. Darbā vari sajusties materiāli nenovērtēts, tāpēc intensīvi pievērsies jaunu peļņas avotu meklēšanai. Ieguvumi būs proporcionāli ieguldītajai enerģijai sadarbības veidošanā ar potenciālajiem naudas maka turētājiem.

Emocionālais noskaņojums mainīsies atbilstoši piedzīvotajām situācijām. Būsi nosvērts un sagrupējies jauno plānu uzsākšanā, bet neiecietīgs un kaprīzs sevi piespiežot turēt dotos solījumus. Garastāvokli ietekmēs jebkuri tavas personīgās brīvības ierobežojumi.

Attiecībās var gadīties galīgi necerēti notikumi – neplānotas iemīlēšanās. Var uzrasties kāds trešais, kas nopietni ietekmēs attiecības. Mīlestības izpausmes solās būt ar daudziem zemūdens akmeņiem un emocionālajiem sēkļiem bagātas.Vēlme pēc brīvības stīvēsies ar atbildības sajūtu un lielo pieķeršanos.

Ūdensvīrs. Gadu uzsākot, nerēķināsies ar sabiedrības atbalstu, bet kā iedvesmas vadītam plānotājam un impulsīvam cīnītājam pienākas, neatlaidīgi stīvēsies ar šķēršļiem, kuri izkārtojušies tavā finanšu un profesionālajā lauciņā.
Karjeras un naudas jomā jābūt modram un uzmanīgam. Varbūt nelabvēļi, kuriem skaudīs tavi panākumi darbā, tāpēc seko līdzi, kas notiek varas koridoros. No darbabiedriem saņemsi negaidītu pretimnākšanu, kas būs tavu agrāko labo darbu nopelns. Atmaksāsies tava māka nesabojāt attiecības, atzīt kļūdas un nekrist vecajās lamatās.

Neskatoties uz veselīgo pašapziņu, kas nodrošina pašpietiekama cilvēka tēlu, emocionāli būsi viegli ievainojams. Grūtības pielāgoties sakarā ar izmaiņām mājās un sadzīvē, izsitīs tevi no pierastā ritma. Nonāksi situācijās, kurās būsi izvēles priekšā – manas vai citu intereses, kas izraisīs emocionālas svārstības lielā diapazonā.

Mīlestības un sirds lietās būsi vairāk devējs nekā šo enerģiju patērētājs. Baudīsi laimes sajūtu no prieka mīļoto sejās un labprāt izpatiksi viņu nelielajām kaprīzēm. Iespējams, savam partnerim piedosi vairāk, kā nāktos, un nevēlēsies redzēt un atzīt mīļotā trūkumus. Jūtas un atbildības sajūta tevi nebūt nenovērsīs no profesionālajiem plāniem un iecerēm, tieši pretēji – dos papildus stimulu un enerģiju censties.

Zivs. Jaunā gada pirmais mēnesis solās paņemt visus tavus spēkus un piespiedīs tevi kustēties visos līmeņos – gan fiziski, gan intelektuāli, gan emocionāli. Nauda un sadarbība ir mēneša svarīgākais motīvs. Gribēsi tik daudz, bet nesapratīsi ar ko sākt. Tāpēc mēneša sākums vēl brīnumus nesola, tā tikai iesildīšanās.

Janvārī spēja nopelnīt solās būt lielāka par ieguldīto enerģiju, lai gan naudas plūsma būs diezgan neregulāra. Tāpēc nepārtērējies un atliec neparedzētiem gadījumiem. Pat samērā pieklājīgi ienākumi tev nedos miera un piepildījuma sajūtu.
Meklēsi sabiedrotos savām biznesa iecerēm, kuras rādās samērā nereālas. Bet tas jau ir tavas pārliecināšanas un ainu uzburšanas spēks, kas liek citiem noticēt un kļūt par taviem komandas spēlētājiem.

Emocionālajam fonam raksturīgs nemiers un nelielas trauksmes sajūta, ko slāpēsi ar nemitīgu darbošanos tā radot ilūziju, kas viss notiek. Izvairīsies no palikšanas divatā ar sevi un pašanalīzes. Domas var novest pie uzmācīga stāvokļa. Tevi var pārņemt bailes būt nesaprastam un atstumtam. Šādos brīžos spontāni izrādīsi rūpes vai gaidīsi tās no līdzcilvēkiem.

Partnerībā un romantiskajos piedzīvojumos būs svarīga intelektuālā saderība un līdzvērtīgs pasaules uzskats – tādas vieglas flirtējošas attiecības, bez liekām saistībām un atbildībām. Apsvērsi iespēju radus un ģimeni iepazīstināt ar tavu ilgi slēpto mīļoto.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru