Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

0 Komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pielāgošanās spējas un saprašanās ar apkārtējiem cilvēkiem reizēm iegūs nedaudz komisku nokrāsu, jo sakāpinātā uztvere traucēs reālai situāciju novērtēšanai.

Profesionālajā darbībā vajadzētu savus spēkus koncentrēt uz iedziļināšanos lietu būtībā. Tikai tad dzims labākās metodes tālākai attīstībai un finansiāliem ieguvumiem. Nāksies pielāgoties biznesa partneru paskarbajam diktātam. Bet naudiņa gan var ieripot tavā makā ne plānota, ne vairs cerēta – tātad visuma dāvana jaunā gada svinībām.

Šodien attiecībām varētu pievienot nedaudz garšvielu, lai atgrieztos to smarža un garša. Vispār jebkuras attiecības prasīt prasīsies pēc dažādiem sajūtu pastiprinātājiem.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Neizmanto jau nolietotus un nodrāztus argumentus un aizbildinājumus. Pūloties atsvaidzināt dzīves krāsas, vari nokļūt situācijās, kur tavs glābējs un izpalīgs būs spēja pasmieties par sevi.

Vērsis. Veiksmīgs situācijas līklocis var novest pie nožēlojamām kļūdām un otrādi. Ja vēlies naudiņu pielabināt, rīkojies ātri un drosmīgi. Mīlestību un draudzību būs vieglāk paust, dibināt un uzturēt ar sieviešu dzimuma pārstāvēm.

Dvīņi. Vairāk viegluma un dabīguma uzvedībā padarīs tevi neatvairāmu. Izrādi draudzīgumu, sapratni un esi relaksēts attiecībās ar saviem darba devējiem. Šī taktika nostrādās visos līmeņos.

Vēzis. Pielāgoties apkārtējiem varētu būt apgrūtinoši, īpaši, ja esi pārāk lojāls saviem ieradumiem un principiem. Pirms kaut ko noliedz vai noraidi, apsver visus iespējamos notikuma variantus.

Lauva. Neuzticies pārlieku vilinošiem solījumiem un esi kritiskāks cilvēku izvēlē, kuriem uztici savus nākotnes nodomus. Bet arī nepārvērtē savu nozīmīgumu, iespējas un potenciālu.

Jaunava. Profesionālajā darbībā vajadzētu savus spēkus koncentrēt uz iedziļināšanos lietu būtībā. Tikai tad dzims labākās metodes tālākai attīstībai un finansiāliem ieguvumiem. Nāksies pielāgoties biznesa partneru paskarbajam diktātam.

Svari. Aktīva iesaistīšanās sabiedrībā notiekošajā var noderēt nākotnes karjeras veidošanā. Mēģināsi sakārtot savas prioritātes vai sākt kaut ko no nulles. Partnerattiecībās nepieciešams nopietns restarts.

Skorpions. Šodien ies mazumā tā lielā atbildības sajūta, kas bija pārņēmusi iepriekšējās dienās. Varēsi mierīgu prātu nokārtot arī savas personīgās vajadzības vai palutināt sevi ar kādu relaksējošu procedūru.

Strēlnieks. Jāpieņem visi uzaicinājumi, jo nezini no kuras puses naudiņa var ieripot tavā makā ne plānota, ne arīdzan īpaši gaidīta, bet jaungada svinībām ļoti noderīga. Saskarsmē neslēpies ēnā, bet paspīdi ar savu erudīciju un atjautību.

Mežāzis. Pielāgošanās spējas un saprašanās ar līdzcilvēkiem reizēm iegūs nedaudz komisku nokrāsu, jo sakāpinātā uztvere traucēs reālai situāciju novērtēšanai. Nebīdi savu viedokli un nepamāci citus, bet uzsūc visu iespējamo informāciju, kas vēlāk noderēs.

Ūdensvīrs. Tavas domas sāk atgūt dzīvīgumu un optimismu, jo skaidrāk redzi gada finiša karodziņu. Kāds biznesa noslēpums var pabojāt garastāvokli, bet, ja netēlosi varoni, tiksi cauri sausām kājām.

Zivs. Šodien attiecībām vajadzētu pievienot nedaudz garšvielu, lai atgrieztos to smarža un garša. Vispār jebkuras attiecības prasīt prasīsies pēc uzfrišināšanas un smaržūdens.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru