Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

0 Komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Šīs ceturtdienas priecīgā vēsts ir tāda, ka enerģija un dzīvības spēki pieaug, tāpēc nebūs pamatojuma attaisnoties un sūkstīties par nespēju visu skrejamo apskriet.

Biznesa un darba pasaulē vēl var paspēt noslēgt šā gada pēdējos darījumus vai iztirgot savus darinājumus. Padosies visi darbi, kur vajadzīgs fizisks spēks un koordinācija. Ja vajadzība spiež pieņemt ātrus lēmumus, dari to no spēka pozīcijām.

Partnerattiecībās šodien ir ieteicams paņemt pauzi, jo nevar taču visu laiku pārtikt viens no otra. Jādod atelpa gan sev, gan draugam mīļotajam. Ja nespēj aizpildīt vienatnes brīžus, tad tev nāksies piestrādāt pie savas pašpietiekamības.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien var gadīties lielā kārtošanas diena tavā darbavietā, kad krēsli un galdi tiek spodrināti, lai tajos sēdinātu jaunus censoņus un izpalīgus. Iespēju robežās turies no šīs etīdes pa gabalu un izvairies no jebkādu papīru parakstīšanas.

Vērsis. Pienākuši pēdējie metri līdz finišam, kad ar visu varu un sparu jācenšas nobeigt darījumi, sastrādāt solīto, uzzīmēt bildi vai salabot krānu un miers. Jaunos darbos gan neiesaisties ne praktiskā, ne solījumu veidā.

Dvīņi. Partneri var izvirzīt tādus noteikumus, kurus pat vispārdrošākajos sapņos vai murgos, neesi spējīgs izpildīt. Šodien tev kategoriski aizliegts nodarboties ar jebkādām naudas operācijām.

Vēzis. Lai ieraudzītu visus darījumu juridiskos zemūdens akmeņus un, galvenais, lai saprastu, kur ir apslēptas sprādzienbīstamās mīnas, nāksies ķerties klāt pie faktu, ciparu, numuru, vēstuļu un dokumentu revīzijas. Ne pārāk interesanti, bet lietderīgi.

Lauva. Tu šodien arī varētu nobeigt kādu savas karjeras posmu. Vismaz iekšēji būs tam nobriedis un pat gatavs samierināties ar izmaiņām savā finansiālajā nodrošinājumā. Tas nav izmisuma solis, bet gan brieduma rādītājs.

Jaunava. Šodien vari izrādīt izlēmību un cietu rīcību, ar kuru parasti nelutini savus apkārtējos. Lēmumi var skart finanses un svētku pavadīšanas grafiku. Tā būs laba zīme, kura norādīs uz tavu izaugsmi un spēju mainīties.

Svari. Esi atvērts dažādu ziņu un informācijas saņemšanai un arī sagremošanai. Iespējams, tavi bērni vai citi tuvi cilvēki tev pavēstīs par došanos tālumā vai neatkarīgā dzīvē. Viss atkarīgs no tavas reakcijas.

Skorpions. Uzņēmējdarbības pasaulē vēl var paspēt noslēgt šī gada pēdējos darījumus vai iztirgot savus darinājumus. Padosies visi darbi, kur vajadzīga līdzsvara izjūta un koordinācija.

Strēlnieks. Šodienas priecīgā vēsts ir tāda, ka enerģija un dzīvības spēki pieaug, tāpēc nebūs pamatojuma attaisnoties un sūkstīties par nespēju visu skrejamo apskriet. Meklē ticamus argumentus savai nekā nedarīšanas sajūtai.

Mežāzis. Attiecībās šodien ir ieteicams paņemt pauzi. Jādod atelpa gan sev, gan draugam, mīļotajam. Izmanto šos atšķirtības brīžus, lai parevidētu savā galvā un sirdī notiekošo.

Ūdensvīrs. Diezgan radikālas pārmaiņas var pāršalkt tavu ligzdu. Tev būs sajūta, ka notiekošajam nav pietiekama seguma vai pamatojuma. Neraizējies, tev būs daudz laika, lai pārdomātu un izanalizētu notikušo.

Zivs. Nesteidzies jau dzīvot rītdienā, jo apstākļi tevi piespiedīs atgriezties pie nenobeigtajiem darbiem, piespiedīs pārstrādāt plānus un budžetus. Labāk brīvprātīgi un apzinīgi nobeidz šo darba gadu un negaidi rakstveida rīkojumus.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru