Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Šī ceturtdiena ir vairāk piemērota nemainīgu un stabilu stāvokļu ieņemšanai un noturēšanai visas dienas garumā. Tas nozīmē, ka braukāšana, skraidelēšana un citāda veida nemiera izpausmes ne pie kā laba nenovedīs.

Ieplānotos darba komandējumus vajadzētu uzlikt uz pauzi, jo sazin kas var gadīties ceļā. Kārtojot darba lietas, turies pie sākumā pieņemtā plāna vai stratēģijas. Pastāvi uz savu viedokli vai atliec darījumu kārtošanu uz nākamo nedēļu.

Romantika gan rullēs! Visu izdomu šai mazajā piektdienā vari likt lietā, lai savā jūtu dzīvē sāktu jaunu un daudzsološu Argentīnas tango.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Ieplānotos darba komandējumus vajadzētu uzlikt uz pauzi, jo sazin kas var gadīties ceļā. Kārtojot darba lietas, turies pie sākumā pieņemtā plāna vai stratēģijas. Pastāvi uz savu viedokli vai atliec darījumu kārtošanu uz nākošo nedēļu.

Vērsis. Ļoti uzmanīgi un smalkjūtīgi izturies pret saviem darba un dzīves partneriem. Bez protestiem paciet infantilisma un kritikas brāzmas. Kad norims emocijas, varēsi saņemt sakarīgas atbildes uz saviem jautājumiem.

Dvīņi. Atver savas kabatas un maku negaidītai naudai. Šodien vari saņemt algas pielikumu, prēmiju vai piemaksu par rūpīgu strādāšanu. Ja sadomā uzspēlēt kādu bingo, tukšā no galda neaiziesi.

Vēzis. Šodien demonstrēsi apbrīnojamu psihoemocionālo izturību. Pat kaitinoša un aizskaroša kritika nespēs tevi izsist no šī līdzsvara. Ģimenes locekļu uzpūstās problēmas arī nespēs ievibrēt tavu emocionālo fonu. Malacis, vienā mierā!

Lauva. Ilgās pēc siltuma un košām krāsām, mēģināsi to kompensēt ar jaunu krāsu piešķiršanu savai garderobei. Tas nebūs lēts prieks, jo sāta sajūtu tik viegli nesasniegsi, bet vismaz kādu brīdi nevarēsi gausties, ka nav ko vilkt mugurā.

Jaunava. Vari saņemt lielisku un vērtīgu dāvanu no cilvēka, kuram neapzināti esi palīdzējis. Nebūtu par to jājūtas neērti un nekādā gadījumā nevajadzētu no tās atteikties. Neaizvaino pateicīgu dvēseli.

Svari. Uzradīsies neparedzēti šķēršļi, tavu profesionālo plānu realizācijā. Visticamāk, no sadarbības atsacīsies cilvēki, ar kuriem biji rēķinājies. Diena paies, mēģinot atrast piemērotus kandidātus, tomēr šodien vezumu izkustināt neizdosies.

Skorpions. Lai arī vari sajusties nenovērtēts darbā, tad pavisam cita bilde rādās privātajā dzīvē. Visu izdomu šīs dienas pievakarē vari likt lietā, lai savā jūtu dzīvē sāktu jaunu un daudzsološu Argentīnas tango.

Strēlnieks. Ja necentīsies skriet pa pasauli, imitējot lielu rosību, izdosies daudz izdarīt. Vari novest līdz cienīgām beigām kādu darbu, kurš kā nepārkāpta suņa aste tevi vajāja pēdējā laikā.

Mežāzis. Šodien vari nebūt tas atraktīvākais sarunu biedrs, jo ne ar vienu nedalīsi savu domu un sirds kambaru saturu. Visu smagumu un arī vieglumu vēlēsies stiept viens pats.

Ūdensvīrs. Šodien visādām metodēm un līdzekļiem cīnīsies par savas autoritātes nostiprināšanu. Skraidelēšana un citāda veida nemiera izpausmes ne pie kā laba nenovedīs, labāk izdari visu, ko esi solījis un apņēmies un ar to jau būs gana.

Zivs. Šodien vari zaudēt mēra sajūtu, un tas izpaudīsies vai nu pārmērīgā darbā, vai pārmērīgā uzdzīvē. Arī pieļaušanas mēra robeža būs izplūdusi un atļausi citiem vairāk, nekā ar skaidru un vēsu prātu apsverot.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!