Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

0 Komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Šodien izdzīvošanas instinkti mudinās tevi veikt visus nepieciešamos aizsardzības pasākumus un neļaus riskēt kaut kādu jauno vilinājumu un personiskās brīvības apliecinājumu dēļ. Spriedze iet mazumā, bet var pamosties kādas pagātnes vājības un radīt konfliktsituācijas.

Lai darbā izvilktu šo personīgās spriedzes brīdi, jāpalutina sava pašapziņa, un to var izdarīt, tā smalki uzsverot savus sasniegumus.

Mīlestības un harmonijas jomā dominēs savstarpējās pievilkšanas stihiskie dabas spēki, radot situācijas, kurās uzšķiļas pirmatnējā uguns dzirksts. Vilinoši.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Gribi vai negribi, nāksies kļūt par starpnieku darba kolēģu un uzņēmuma struktūru savstarpējo darījumu kārtošanā. Liec lietā savu intuīciju un arī neaizmirsti par diplomātiju.

Vērsis. Ja gribi kādu īpaši pārsteigt, turi to noslēpumā un lieki nepļāpā. Turies un paļaujies uz vecām un pārbaudītām vērtībām. Jāpalutina sava pašapziņa un to var izdarīt, tā smalki uzsverot savus sasniegumus.

Dvīņi. Tev liksies, ka attiecību frontē nav nekāda progresa – viss notiek par lēnu un neatbilstoši ieguldītajiem pūliņiem. Bet varbūt tev vienkārši trūkst pārliecības, ka esi spējīgs kādu saviļņot.

Vēzis. Drūmās domas atkāpjas, tas nenozīmē, ka uzreiz būtu jāierokas rutīnas darbos. Šodien vari atļauties panašķoties un paspēlēties ar radošām idejām. Nelieli uzmanības apliecinājumi kādam dārgam cilvēkam iepriecinās jūs abus.

Lauva. Šodien kārtosi naudas lietas – kādi nenomaksāti rēķini, piemirsti parādi atkal par sevi atgādinās. Iespējams, kāds lūgs tavu finansiālo atbalstu vai vienkārši palīdzību. Neatsaki un centies palīdzēt kaut vai ar mazumiņu vai uzmundrinošu vārdu.

Jaunava. Spriedze iet mazumā, bet var pamosties kādas pagātnes vājības un radīt konfliktsituācijas. Nezaudē galvu, ja nu vienīgi nedaudz, un turies rāmjos demonstrējot savu intelektuālo un fizisko pievilcību.

Svari. Sapratīsi, kā izdarīt to, ko ilgi vilki garumā. Iespējams, atradīsi kādu sen kārotu vai ilgi lūkotu lietu vai informāciju. Ja atrodi piemērotu dzīvokli vai nekustamo īpašumu, rezervē nekavējoties.

Skorpions. Būsi tendēts uz mierīgu procesu vērošanu, nevis uz aktīvu dalību tajos. Laika sajūta šodien var būt mānīga, un vienubrīd vari attapties ar degošu stafetes kociņu rokās vai apjaušot lietas svarīgumu, kad jau ir par vēlu.

Strēlnieks. Iespējams kāds formālāks pasākums, kas ne pārāk aizraus, bet tajā var uzplaiksnīt romantiskas vibrācijas. Varēsi pavingrināties flirtēšanas mākslā vai vienkārši baudīsi vienreizējo spēles sajūtu.

Mežāzis. Šodien izdzīvošanas instinkti mudinās tevi veikt visus nepieciešamos aizsardzības pasākumus un neļaus riskēt kaut kādu jaunu vilinājumu un personiskās brīvības apliecinājumu dēļ.

Ūdensvīrs. Šodien esi pārņemts ar prakticisma un savas dzīves telpas labiekārtošanas noskaņu. Lai darbā izvilktu šo personīgās spriedzes brīdi, jāpalutina sava pašapziņa, un to var izdarīt, tā neuzkrītoši uzprasoties pēc uzslavas.

Zivs. Darbā nebaidies uzticēt kādam savu pienākumu daļu. Mīlestības un harmonijas jomā dominēs savstarpējās pievilkšanas stihiskie dabas spēki, radot situācijas, kurās uzšķiļas pirmatnējā uguns dzirksts.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru