Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Šodien Mārtiņdiena un veļu laika beigas. Uz pasauli skatīsies ar lielām cerībām, gūsi baudu no jebkuras aktivitātes un saskarsmes, ko diena piedāvās. Publikai rādīsi savu saulaino un arī spontāno vaigu.

Emocionālais fons būs cieši savijies ar iedomu tēliem. Tā kā šodien to būs daudz, tad uzmanies, lai neuzpeld visādi enerģijas nosūcēji, kurus jāmāk atšifrēt un atšūt.

Attiecību jomā vajadzētu stingri piedomāt pie dekorācijām. Šodien ne tikai saturam, bet arī formai ir liela teikšana. Tas var izvērsties par radošās izdomas bagātu vai arī padārgu pasākumu.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Katra tava darbība var ietekmēt nākotnes notikumus. Tavs dzīvesveids, naudas problēmas vai mīlas sakars var kļūt par karsti apspriežamu tematu. Vai tu iesaistīsies vai izvairīsies no kritikas, būs tikai tavā ziņā.

Vērsis. Attiecību jomā vajadzētu stingri piedomāt pie dekorācijām. Šodien ne tikai saturam, bet arī formai ir liela teikšana. Tas var izvērsties par radošās izdomas bagātu vai arī padārgu pasākumu.

Dvīņi. Šodien uz pasauli skatīsies ar lielām cerībām, gūsi baudu no jebkuras aktivitātes un saskarsmes, ko diena piedāvās. Publikai rādīsi savu saulaino un reizēm arī spontāno vaigu.

Vēzis. Savu ideālu un sapņu vārdā būsi spējīgs uz kādu varonīgu reveransu vai vienkārši skaistu žestu. Nesteidzies ar savu nodomu publiskošanu, pirms tie ir ieguvuši skaidras un kaut nedaudz taustāmas aprises.

Lauva. Ar savu dzīves partneri, iespējams, atkal cilāsiet kādu vecu problēmu, bet jau šodienas kontekstā. Neuzņemies starpnieka vai konsultanta lomu ģimenē. Jātiek galā ar esošo, tāpēc nedomā par rītdienu.

Jaunava. Naudas jautājumi skars visas tavas dzīves sfēras. Ar to jārēķinās, plānojot izklaidi, bērnu aktivitātes vai romantiskus izgājienus. Neskatoties uz nedaudz savilkto jostu, būsi lieliskā omā.

Svari. Šodien mīsies patiesas labsajūtas brīži ar pelnītas slinkošanas periodiem. Mājas soli veicot ievies pa kādai radošai dzirkstij, piemēram, nomaini kaķa smiltiņu kastes ierasto atrašanās vietu. Redzēsi kādu neviltotu satraukumu tas ienesīs tavās mājās.

Skorpions. Necenties ignorēt savas psiholoģiskās problēmas. Ja kaut kas tevi neliek mierā un tracina, dabū to ārā. Ja nav neviena, kam izkratīt sirdi, tad atveldzē dvēseli kādā virtuālā dialogā.

Strēlnieks. Tavu labo noskaņojumu var pabojāt kādas nejaušas sagadīšanās. Dodoties ceļā, nebūs gaidītā un pelnītā apmierinājuma, slikta apkalpošana vai bremzētais ceļa partneris galīgi sakritīs uz nerviem.

Mežāzis. Šodien būsi līdz kaula smadzenēm atklāts sarunā ar draugu, radinieku vai savu mīļoto. Tava atklātība var nostrādāt tev par sliktu. Centies saglabāt diplomātisku gaisotni un padomā par jūsu sadzīves estētisko noformējumu.

Ūdensvīrs. Šodien tavi nodomi būs viegli nolasāmi. Attiecībās būs cilvēki, kuri pateicīgi novērtēs tavu atklāto un neglaimojošo valodu. No paziņas vari saņemt personīgu uzaicinājumu uz kādu pasākumu, kuru ne pie kādiem apstākļiem nevajadzētu ignorēt.

Zivs. Emocionālais fons būs cieši savijies ar iedomu tēliem. Tā kā šodien to būs daudz, tad uzmanies, lai neuzpeld visādi enerģijas nosūcēji, kurus jāmāk atšifrēt un laicīgi atšūt.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!