Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Šodienas dominante nepārprotami norāda, ka tev vajadzētu izvairīties no jebkādiem solījumiem, lai gan būs arī viens otrs saspringtāks brīdis, kas tevi iespiedīs stūrī un liks apsolīt neiespējamo. Visas neizpildāmās apņemšanās dzims brīžos, kad objektīvais skats uz notiekošo būs aptumšojies. Saviem atteikumiem vai piedāvājumu noraidījumiem izvēlies vārdus un argumentus, kuri neaizvaino iesaistītos cilvēkus.

Attiecību valstībā nebaidies demonstrēt mīlestības un pieķeršanās apliecinājumus, bet vairāk gan nesoli un neielaidies šantāžā.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Lai arī dienas sākumā būsi pats izlēmīguma un apņēmības iemiesojums, dienai ritot, šīs īpašības ies mazumā un pievakarē it viss tevī raisīs šaubas un neuzticēšanos. Šodien neielaidies nekādās avantūrās ar mīlestības solījumiem.

Vērsis. Visi būs pārliecināti, ka tevi piemeklējusi lielā izdevība un veiksme. Žēl, ka pats tā nedomāsi. Bet objektīvi tiešām noķersi jau gandrīz aizejošu iespēju vai noturēsi aizejošu cilvēku.

Dvīņi. Spēcīgu iespaidu un emociju varā vari radīt ļoti iespaidīgus darbus vai arī kā citādi radoši izpausties. Nopietnas pārmaiņas attiecību un saskarsmes sfērā neplāno un izvairies runāt par termiņiem vai datumiem.

Vēzis. Šodiena drīzāk piemērota izklaidēm un radošai prāta atslodzei, nevis svarīgu un neatliekamu problēmu risināšanai. Ļauj savām domām mērot tālus ceļus, jo pa ceļam vari piedzīvot interesantus atklājumus.

Lauva. Ja tevi pārņem iedvesmas brīdis, un tā var gadīties, lielas lietas paveiksi gaišās nākotnes vārdā. Ja iedvesma tomēr neatnāk, turies pie ikdienas soļa, bet tad nu droši un stabili.

Jaunava. Neaizraujies ar dzīves plānošanu vai citiem piņķerīgiem aprēķiniem. Tev šodien labāk padosies situācijas kopskata tveršana. Ja saņemsi kādu pēdējā brīža piedāvājumu vai ko līdzīgu, atturies no kārdinājuma, jo vinnētājs nebūsi.

Svari. Iluzora un nedaudz izkropļota cilvēku un situācijas uztvere neļaus tev pieņemt pareizos lēmumus un adekvāti rīkoties. Šodien labāk kal plānus un būvē iedomu gaisa pilis, nevis vienojies par datumiem un termiņiem.

Skorpions. Visas neizpildāmās apņemšanās dzims brīžos, kad objektīvais skats uz notiekošo būs aptumšojies. Saviem atteikumiem vai piedāvājumu noraidījumiem izvēlies vārdus un argumentus, kuri neaizvaino iesaistītos cilvēkus.

Strēlnieks. Tev vajadzētu izvairīties no jebkādiem solījumiem, lai gan būs arī viens otrs saspringtāks brīdis, kas tevi iespiedīs stūrī un liks apsolīt neiespējamo. Pat skarbāks emociju uzplaiksnījums būs labāks par samierināšanos.

Mežāzis. Šodien ļauj savām domām atdzist un nepārslogo prātu ar nereālām vēlmēm. Vari piedzīvot satraucošus brīžus ar savu iecerēto, bet satraukums izrādīsies pārspīlēts vai tevis paša iedomāts.

Ūdensvīrs. Veiksmīgi būsi atbrīvojies no šaubām, un tavas emocijas un instinkti drīzāk būs tavi sabiedrotie nekā ienaidnieki. Lai sevi turētu teicamā formā, vislabāk esi apbruņojies ar visjaunāko informāciju un vajadzīgajiem sakariem.

Zivs. Labāk dzīvo mākoņos un neuzsāc nekādas lietišķas vai praktiskas lietas, jo nekas prātīgs no tā nesanāks. Attiecību valstībā nebaidies demonstrēt mīlestības un pieķeršanās apliecinājumus, bet vairāk gan nesoli un neielaidies šantāžā.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!