Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Šodiena sola daudzveidīgu un piesātinātu radošā darba atmosfēru.

Iespējami pavērsieni, kas tevi atgriezīs atpakaļ pie kāda atlikta darba vai lēmuma un pieprasīs nekavējoties pieslēgties šim jautājumam, tāpēc būs jāimprovizē un jāpielāgojas.

Darbā un naudas lietās saņemsi atalgojumu un novērtējumu par padarīto, ko jau sen biji aizmirsis. Savukārt šodienas izcilākās etīdes var palikt pilnīgi neievērotas.

Attiecību jautājumu risināšanā šodien jābūt noskaņotam visas domstarpības un strīdus atrisināt un izrunāt, pretējā gadījumā mierīgais nakts miegs būs iztraucēts uz ilgāku laiku.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Atrisini un izrunā domstarpības nekavējoties, nekrāj aizdomas un aizspriedumus. Jebkurš darbiņš prasīs vislielāko uzmanību un atbildību, tāpēc uz vakara pusi jutīsies saguris.

Vērsis. Nespēja pilnvērtīgi iznesties darba vidē atspēlēsies uz visiem mājiniekiem. Tikai nedrīksti doties pie miera ar aizvainojuma un dusmu spilvenu padusē. Visas domstarpības ir jāizlīdzina, savādāk arī rītdiena nesola mieru un strādātprieku.

Dvīņi. Šodien darīšanās ar cilvēkiem, kas māk pabojāt garastāvokli un dzīvesprieku, jutīsies brīvs un nepiespiests un viņi nespēs ietekmēt tavu noskaņojumu. Personīgo attiecību emocionālās krāsas veicinās arī izdošanos biznesa pārrunās un intervijās.

Vēzis. Ja skaidri apzinies, kas tev nepieciešams, vieglu roku visu iegūsi. Iespējami tik neparedzēti pavērsieni, ka būs neiespējami tiem sagatavoties, tāpēc būs jāimprovizē un jāpielāgojas uz līdzenas vietas.

Lauva. Darbā saņemsi novērtējumu par padarīto, ko jau sen biji aizmirsis. Savukārt šodienas izcilākās etīdes var palikt pilnīgi neievērotas. Darījumos nedrīkst ielauzties personīgo attiecību nianses.

Jaunava. Būsi vinnētājs visos darījumos, kuros iesaistīsies. Vari paļauties ne tikai uz savām runas prasmēm, sakariem un pieredzi, bet arī uz spēju labot savas pagātnes kļūdas un lūgt piedošanu.

Svari. Nekavējoties risini savas finansiālās problēmas. Nokārto lietas, kas saistītas ar aizdevumiem, kredītiem, arī morāliem parādiem. Esi nosvērts un saprātīgs – netērē vairāk kā spēj nopelnīt.

Skorpions. Attiecību jautājumu risināšanā šodien jābūt noskaņotam visas domstarpības un strīdus atrisināt un izrunāt, pretējā gadījumā mierīgais nakts miegs būs iztraucēts uz ilgāku laiku.

Strēlnieks. Esi gatavs risināt kādu finanšu problēmu, kas saistīta ar ģimenes budžetu. Atveries konstruktīvam dialogam, pārkāp paša uzliktajiem norobežojumiem. Pretējā gadījumā tev būs grūti saglabāt to, kas svarīgs.

Mežāzis. Izmanto savas priekšrocības sacensībās ar konkurentiem, bet negaidi neiespējamo. Ja esi izdarījis pat vairāk nekā tavos spēkos, nomierinies un gaidi. Izskatās, ka būsi uzvarējis.

Ūdensvīrs. Ieteicams izmantot šo laiku, lai dotos kādā pārbraucienā vai meklētu domubiedrus. Tava kultūras vai reliģiskā pieredze un zināšanas var nostrādāt kā magnēts romantisko attiecību veidošanā.

Zivs. Tev būs svarīgi ievērot kārtību, precizitāti un turēt dotos solījumus. Nedrīksti nokavēt darbu termiņus un mainīt plānus. Un atkal jau būs darīšanas ar agrāk nepabeigtiem darbiem vai neatrisinātām situācijām.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!