Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Šodien vilks pēc nesasniedzamā un skaistā, tas pat būtu ieteicams mērenās devās. Bet ar savām vēlmēm nekļūsti uzmācīgs, vari sakaitināt pat optimistiskos demokrātus.

Tavs psihoemocionālais stāvoklis būs ieņēmis konstantu tilpumu, kuru varēsi izmainīt tikai pamainot tā saturu. To varētu itin viegli izdarīt, ļaujot kādam sakratīt tavu emociju grozu. Negaidītas situācijas vai tikšanās ar neordināriem cilvēkiem šodien būs tieši laikā.

Attiecību pasaule šodien bez satricinājumiem. Dzīvo tik nost. Sasniedzot mājas būsi jau tik piekusis un romantika būs aizgājusi gulēt.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien atsakies no uzdevumu veikšanas, kur vajadzīgs ass prāts un skaidra domāšana. Vari veltīgi visu dienu nosēdēt un nekas sakarīgs un, galvenais turpmākai lietošanai piemērots, nebūs sanācis.

Vērsis. Nesaprotama dilemma tevi būs pārņēmusi un neļausies risinājumam. Pat gribēdams, nevarēsi pieņemt izšķirošus lēmumus un spert radikālus soļus. Pret vakaru jau paliks vieglām un parādīsies vēlēšanās ar kādu pastrīdēties.

Dvīņi. Ļausies spekulācijām un iluzoriem ceļojumiem uz citām zemēm un pie tālumā mītošiem cilvēkiem. Iespējams, pat reāliem personāžiem. Tomēr šis ir tikai īss emocionāls stāvoklis, kurā nevajadzētu pārāk ilgi kavēties.

Vēzis. Šodien ar to saņemšanos un koncentrēšanos būs, tā kā būs. Zināms, ja kas neiet, jāmet pie malas un jānodarbojas ar pilnīgi citām lietām. Tās citas lietas vislabāk izvēlēties pēc sirds kataloga.

Lauva. Tā kā pašam nebūs lielas skaidrības par savām vēlmēm un vēl jo grūtāk būs tās noformulēt, izvairies no jebkādām vienošanām, konsultāciju pakalpojumiem un līdzīgām darīšanām. Tavi lēmumi būs emocionāli, nevis objektīvi.

Jaunava. Šodien vilks pēc nesasniedzamā un skaistā, tas pat būtu ieteicams mērenās devās. Bet ar savām vēlmēm nekļūsti uzmācīgs, vari sakaitināt pat optimistiskos demokrātus un pozitīvos ierēdņus.

Svari. Attiecību pasaule šodien bez satricinājumiem. Dzīvo tik nost. Sasniedzot mājas būsi jau tik piekusis, ka romantika var izpalikt. Pat vismīļāko cilvēku neatvairāmais šarms nespēs tevi iekustināt aktīvai rīcībai.

Skorpions. Pie dārgām, nesasniedzamām, pie materiālām lietām vien, tevi šodien vilks. Prāts palīdzēs un, pēc garām un pamatīgām sarunām ar sevi pašu, jau nedaudz vieglāk skatīsies uz dzīvi.

Strēlnieks. Diena sāksies apgūstot iekavēto informācijas apskatu. Izkaisītās uzmanības noskaņojums mainīsies pēcpusdienā un tad jau parādīsies apetīte pēc intelektuālām un lietišķām aktivitātēm.

Mežāzis. Ja esi nobriedis sakārtot materiālās attiecības ar saviem radiniekiem, rēķinies, ka daudz kas paliks līdz galam nepateikts un īstenie apstākļi neizrunāti. Izplūdušie un izvairīgie formulēji visus iesaistītos atstās tajā pašā starta pozīcijā kur sākāt.

Ūdensvīrs. Šodien tevi vilktin vilks sazvērestības teoriju virzienā. Vai tās būs tevis paša inscenētas vai piedalīsies kāda cita projektiņā, tas jau paliek providences ziņā. Kad būsi izspēlējies šos zvaigžņu karus, vajadzēs arī reāli padarboties citu labā.

Zivs. Savu kaprīžu apmierināšanai vari atļauties krietni vairāk, nekā pienāktos. Īpaši, ja finansējums nāk no kāda cita maciņa. Pirms meties nākošā veikala apskāvienos, brīdi aizdomājies, vai tas nav sapnis un vai tavs sponsors nav miljonārs.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!