Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Sestdiena var piedāvāt vienu otru saspringtu brīdi. Diemžēl, šodien nāksies piedzīvot tādus brīžus, kad ļoti viegli mainīsi savu viedokli vai arī iznesīsies ar nepamatotiem apgalvojumiem. Visi ačgārnie lēmumi dzims brīžos, kad objektīvais skats uz notiekošo būs aptumšojies.

Attiecību valstībā nebaidies cīnīties un izrādīt savu mīlestību vai patikšanu. Jo tikai neatlaidīgie, atklātie un varbūt arī nedaudz nekaunīgie tiks atalgoti. Šoreiz tas ir to vērts!

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodiena drīzāk piemērota izklaidēm un radošai prāta atslodzei, nevis svarīgu un neatliekamu problēmu risināšanai. Ļauj savām domām mērot tālus ceļus, jo pa ceļam vari piedzīvot interesantus atklājumus.

Vērsis. Necenties no saviem mīļajiem slēpt savu pieķeršanos un jūtas un nekautrējies to pašu lūgt no viņiem. Pat skarbāks emociju uzplaiksnījums būs labāks par vienaldzību un klusumu.

Dvīņi. Tava domu pasaule riņķos tikai un vienīgi ap materiālām lietām. Lai sevi turētu formā materiālo vajadzību sacensībās, vislabāk esi apbruņojies ar visjaunāko informāciju un vajadzīgajiem sakariem.

Vēzis. Iluzora un nedaudz izkropļota cilvēku un situācijas uztvere neļaus tev pieņemt pareizos lēmumus un adekvāti rīkoties. Šodien labāk kal plānus un būvē iedomu gaisa pilis, nekā aktīvi rosies.

Lauva. Spēcīgu iespaidu un emociju varā vari radīt ļoti jutekliskus mākslas darbus vai arī kā citādi radoši izpausties. Nopietnas pārmaiņas attiecību un saskarsmes sfērā neplāno.

Jaunava. Attiecību valstībā nebaidies cīnīties un izrādīt savu mīlestību vai patikšanu. Jo tikai neatlaidīgie, atklātie un varbūt arī nedaudz nekaunīgie tiks atalgoti. Šoreiz tas ir to vērts.

Svari. Ja tevi pārņem iedvesmas brīdis, un tā var gadīties, lielas lietas paveiksi labās idejas vārdā. Ja iedvesma tomēr neatnāk, neuzsāc nekādas lietišķas vai praktiskas lietas, jo nekas prātīgs no tā nesanāks.

Skorpions. Neaizraujies ar sadzīves plānošanu vai citiem piņķerīgiem aprēķiniem. Tev šodien labāk padosies lielie mērogi. Ja saņemsi kādu pēdējā brīža piedāvājumu vai ko līdzīgu, ļaujies kārdinājumam. Tas var izrādīties labs ķēriens.

Strēlnieks. Visi būs pārliecināti, ka tevi piemeklējusi lielā izdevība. Žēl, ka pats tā nedomāsi, jo visu dienu kā pa mākoņiem, kā pa sapņiem. Bet objektīvi tiešām noķersi jau gandrīz izgaisušu iespēju.

Mežāzis. Lai arī dienas sākumā būsi pats izlēmīguma un apņēmības iemiesojums, dienai ritot, šīs īpašības ies mazumā un pievakarē it viss tevī raisīs aizkaitinājumu un neuzticēšanos. Šodien neielaidies nekādās avantūrās ar mīlestību un naudiņu.

Ūdensvīrs. Šodien ļauj savām domām atdzist un nepārslogo prātu ar nereālām vēlmēm. Vari piedzīvot satraucošus brīžus ar savu iecerēto, bet satraukums izrādīsies pārspīlēts vai tevis paša iedomāts.

Zivs. Beidzot ļausies savu ideju un domu brīvai izpausmei. Veiksmīgi būsi atbrīvojies no šaubām par nākotni un tavas emocijas un instinkti drīzāk būs tavi sabiedrotie nekā ienaidnieki.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!