Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Dienas enerģētika smagnēja un aktivitāti bremzējoša. Lai tiktu galā ar nomācošo smaguma sajūtu, savu pienākumu sarakstā atrodi darbus, kuri vairāk padodas vai aizrauj. Un tad pa vienam vien var pieķert klāt arī kādu ne tik tīkamu darāmo. Dienas beigās jau spēsi saklausīt arī optimistiskākas notis.

Darba gaitās būs svarīgi sekot līdzi notikumu attīstībai, sākot ar vadības noskaņojuma adekvātu novērtējumu līdz kompanjonu un kolēģu rīcības analīzei.

Saskarsmes meklējumos notiekošais norāda uz labu izdošanos. Būs nopietni motīvi dēļ kā censties un iznesties.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodienas idejas un plāni nebūs dzīvotspējīgi, tāpēc nesāc dalīt vēl nesaņemtu naudiņu. Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi labu izdevību, un nepaskrien garām kādam cilvēkam, kuru noteikti vajadzētu pasveicināt.

Vērsis. Šodien piedzīvotās emocijas ir stipri virspusējas un nekādus nospiedumus tevī neatstās. Tomēr tu pamanīsies citus aizkaitināt ar savu izklaidību un nesaprotamajām noskaņojuma svārstībām.

Dvīņi. Apbruņojies ar drosmi un uzņemies papildus slodzi neskatoties uz vēlmi visu un visus pamest. Tikai tā tu varēsi saraut iekavēto un iegūt papildus punktus savu priekšnieku acīs.

Vēzis. Šodien būsi ieguvējs, ja izturēsies dabīgi un būsi patiess – neslēpsi savas simpātijas, nepārspīlēsi vai nenoniecināsi savus sasniegumus. Neatstāj novārtā un cel gaismā savus talantus.

Lauva. Tev šodien gribēsies atsvaidzināt dzīves krāsas, bet to darot vari iekulties neveiklās, pat divdomīgās situācijās. Tavs glābējs un izpalīgs būs lieliskā humora sajūta un ironiskais prāts.

Jaunava. Neviens tevi nepiespiedīs ievērot visādas standarta procedūras un stingru grafiku. Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot, bet darīsi kā pats gribēsi un gribēsi visu pēc sava prāta un ieskatiem..

Svari. Šodien lai tiktu galā ar nomācošo smaguma sajūtu, savu pienākumu sarakstā atrodi darbus, kuri vairāk padodas vai aizrauj. Iespējams, būsi uzņēmies pārāk daudz darbu, ar kuriem nespēsi tikt galā.

Skorpions. Šī ir viena no dienām, kad darīsi visu iespējamo un neiespējamo, lai izvairītos no darbiem, kas tiešām svarīgi. Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo neprognozējamībā ir tavs spēks.

Strēlnieks. Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem noteikumiem un priekšstatiem. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas atmosfērai.

Mežāzis. Savu mērķtiecību un tiekšanos pēc rezultāta būs jāpielāgo citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tevi var nedaudz sakaitināt un izsist no līdzsvara.

Ūdensvīrs. Ja šodien ieguldīsi maksimumu no savas dzīves enerģijas, neaiziesi tukšām rokām. Nedebatē ar cilvēkiem, kuri var ietekmēt tavu labklājību, bet labāk iekļaujies viņu redzējumā par notiekošā lietu kārtību.

Zivs. Neaizmirsti par tavu mīļoto un tuvo cilvēku vajadzībām, tās var izrādīties tikpat svarīgas kā tavi paša plāni. Ieslēdz savu pielāgošanās prasmi un respektē citu vēlmes.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!