Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Šajā dienā tev labāk veiksies, ja darbosies mierīgi un nosvērti un tieši brīvdienā ir iespēja vislabāk izpaust minētās īpašības. Iespējams, to var darīt nododoties kādam vaļaspriekam, kas saistīts ar atslābināšanās un sevis sakārtošanas praksēm. Uzmanies no starpgadījumiem dēļ steigas un spontānas rīcības.

Tava radošā iedvesma jāvirza tā, lai to pārvērstu kādā emocijām piesātinātā un rudens smaržām caurstrāvotā mākslas darbā.

Personīgajās attiecībās gribēsi sarīkot savam mīļajam kādu pārsteigumu. Pārsteigumi mēdz būt dažādi, raugi, lai nav jānožēlo.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien centies izrādīt neviltotu interesi par savu tuvinieku vaļaspriekiem un tēmām, kuras viņus patiesi interesē. Savas idejas pagaidām tikai perē, vēl nav piemērots laiks tām izšķilties.

Vērsis. Uzmanies no starpgadījumiem dēļ steigas un spontānas rīcības. Tava radošā iedvesma jāvirza tā, lai to pārvērstu kādā emocijām piesātinātā un rudens smaržām caurstrāvotā mākslas darbā.

Dvīņi. Šodien atļausies būt sapņains, maigs un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs. Ja šodien pats sev patiksi, paanalizē, kas ir tie apstākļi un cilvēki, kas to veicina.

Vēzis. Meklēsi veidus kā harmonizēt un sakārtot savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Noteikti izmanto iespēju aiziet pie kāda ciemos ar mērķi intelektuāli bagātināties, nevis uzdzīvot.

Lauva. Ja starp tevi un partneri valda patiesa uzticība, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņam vistīkamākajām lietām pat ja tevi tās tracina. Ja vēl pārbaudāt savstarpējo attiecību noturību, nebūtu ieteicams šo brīvdienu pavadīt katram savā burkānu vagā.

Jaunava. Šodien tavu prātu un sirdi var nodarbināt psiholoģiska vai filozofiska satura jautājumi. Tikai pārāk neaizraujies ar pravieša vai orākula lomu un proties savlaicīgi iziet no tēla.

Svari. Meklēsi klusumu, lai vienkārši pabūtu ar sevi vienatnē. Šodien nebūs uzrāviena un nebūs vēlēšanās iesaistīties sarunās. Vari uzsākt rudens veselības kūri vai kā citādi parūpēties par savu labsajūtu.

Skorpions. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Personīgi jūtīgo jautājumu apspriešanu atliec, jo sava taisnība katram būs neapgāžama. Šāda komunikācija beigties ar pieviltā upura sajūtu.

Strēlnieks. Nedarīsi neko īpašu, tomēr diena būs mierīga un harmoniska. Esi brīvs, slinks un sapņains. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un paliec pie saviem rudenīgajiem sestdienas ieradumiem.

Mežāzis. Šodien vari atļauties nedaudz paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Ūdensvīrs. Personīgajās attiecībās gribēsi sarīkot savam mīļajam kādu pārsteigumu. Pārsteigumi mēdz būt dažādi, raugi, lai nav jānožēlo. Nezinot visu stāstu, jāizvairās no spriedumu izteikšanas.

Zivs. Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu atbalstu vai līdzdalību kādā tev svarīgā pasākumā. Met līkumu tiem, kuri ir kādas fanātiskas idejas vai plāna apsēsti un pats neiekrīti līdzīgos maldos.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!