Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pirmajā īstajā septembra darba dienā sajutīsies iztukšots varbūt visas tās rosīšanās un jezgas dēļ, kas parasti pavada skolas gada uzsākšanu. Lai ko tu nebūtu ieplānojis, atrodi brīdi savai ģimenei, jo tieši tur atradīsi meklēto mierinājumu, atbalstu un sapratni. Emocionāli jutīsies viegli uzliesmojošs, tāpēc pēc iespējas meklē psiholoģisku komfortu un mieru.

Partnerattiecībās valdīs vēlme sadarboties un lielākais prieka un miera avots būs harmoniskās attiecības ar tavu mīļoto cilvēku. Šodien tev ir iespējas izklāstīt savus nodomus un nākotnes vīzijas ļoti mierīgā un filozofiskā garā, kas partnerī drīzāk rosinās vēlmi tajā piedalīties, nevis no visa norobežoties.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Visi darbi, kas saistīti ar mehānismiem, mašīnām, iekārtām ies no rokas. Šodien vajadzētu aktīvi padarboties, lai izkustinātu nedaudz sastāvējušās enerģijas. Ilgi gaidītie rezultāti ļoti drīz materializēsies.

Vērsis. Ilūzijas un cerības attiecības radīs nepamatotu greizsirdību, kas savukārt var beigties ar pagalam sasteigtiem lēmumiem un neadekvātu rīcību. Neiesaisties noslēpumos tītās darbībās un arī neuzņemies citu noslēpumu glabātāj lomu.

Dvīņi. Alkas pēc kaut kā jauna un nebijuša var aptumšot tavu veselo saprātu. Uzmanīgi investē savu laiku, spēku un līdzekļus jaunos un nezināmos projektos. Pārliecinies, ka labi pārzini visus spēles noteikumus un tikai tad pievienojies kādai komandai.

Vēzis. Šodien iespējams nāksies kārtot ar parādiem vai līdzīgām saistībām attiecināmus jautājumus. Ja rīcības virziens būs pareizi izvēlēts, īslaicīgās grūtības un aizķeršanās nevarēs tev izsist pamatu zem kājām.

Lauva. Šodien gaidāma smaga darba diena, savukārt vakarpuse piemērota, lai ģimenes vai draugu pulkā kaut ko labu paveiktu. Nodarbojies ar ko tādu, kam ir dziļāka pievienotā vērtība, kas veido jūsu kopības emocionālo un praktisko centru.

Jaunava. Lielākais prieka un miera avots būs harmoniskās attiecības ar tavu mīļoto cilvēku. Vari atgūt iekavēto un izbaudīt kopā būšanu dažādās romantiskās nokrāsās un niansēs.

Svari. Atļaujies sev kādu pirkumu, kas varētu noderēt arī mājas darbiem. Šodien nevajadzētu ķerties pie nopietnām lietām vai pamatu likšanas kādai nopietnai savienībai. Rūpīgi izsver, kur ieguldīt savus līdzekļus.

Skorpions. Ja esi radošo sfēru pārstāvis, iedvesmas impulsus būtu lietderīgi izmantot, lai viegli radītu. Esi apdomīgs veidojot attiecības ar bērniem un, atceries, ka tā ir cita paaudze ar tai raksturīgiem ieradumiem un paradumiem.

Strēlnieks. Šodien nekautrējies no ekscentriskiem gājieniem. Piesaistīsi mazliet nenosvērtu, bet neordināri domājošu cilvēku uzmanību. Kopā radīt un uzdzīvot būs jautrāk. Dāsnā mīlas dieviete sola tev veiksmi mīlestības attiecībās.

Mežāzis. Šodien sajutīsi riktīgu noskaņojuma un fiziskās labsajūtas uzlabošanos. Būtu lieliski doties īsākā vai tālākā ceļojumā. Šodien nodibinātie sakari var likt gruntīgu pamatu taviem nākotnes ieņēmumiem.

Ūdensvīrs. Sajutīsies iztukšots un varbūt visas tās rosīšanās un jezgas dēļ, kas parasti pavada skolas gada uzsākšanu. Lai ko tu nebūtu ieplānojis, atrodi brīdi savai ģimenei, jo tieši tur atradīsi meklēto mierinājumu.

Zivs. Šodien pieņemot svarīgus lēmumus, nepaļaujies uz intuīciju, tā šodien nebūs pārāk uzticama sabiedrotā. Labāk ieklausies draugos un kolēģos. Pats uz savu galvu neriskē.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!