Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

0 Komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Šodien ticība saviem spēkiem un pārliecība par savu varēšanu būs miglā tītas.

Pat ļoti godājot un cienot kāda viedokli, galavārdu atstāj sev pašam, pat ja nevari savu nostāju paust ar pienācīgu spēku, notici, ka tevī ir spēks.

Izlēmīgs solis vai brīža noķeršana, lai pārmītu ar saviem darbabiedriem kādu vārdu, var izmainīt tavas izredzes un iespējas darbavietā. Nepalaid garā šos īsos iespēju brīžus.

Veidojot personīgās attiecības atceries par iekšējo inteliģenci, taktu un patiesu rūpju izrādīšanu. Partnerattiecībās var veidoties situācijas ar pamatotu vai tikai šķietamu greizsirdības piedevu.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien ir iespēja godam un ar peļņu pabeigt kādu iespaidīgu projektu vai darbu, pie kura esi ilgstoši strādājis. Visus tavus ierosinājumus vadība akceptēs bez ierunām, kas neizmērojami uzlabos tavu psihoemocionālo fonu.

Vērsis. Pārliecība par sevi var ļoti labvēlīgi iespaidos tavas darbaspējas, bet svarīgi ir šo noskaņu noturēt. Cilvēkos, ar kuriem dali savu ikdienu, ieraudzīsi jaunas rakstura iezīmes – pārsteidzošas.

Dvīņi. Veidojot personīgās attiecības atceries par iekšējo inteliģenci, taktu un patiesu rūpju izrādīšanu. Partnerattiecībās var veidoties situācijas ar pamatotu vai tikai šķietamu greizsirdības piedevu.

Vēzis. Tiksi uzrunāts no ietekmīgu personu puses un vari rēķināties ar viņu atbalstu. Ja meklē finansiālu atbalstu – atradīsi. Pat ļoti godājot un cienot kāda viedokli, gala vārdu atstāj sev pašam pat ja nevari savu nostāju paust ar pienācīgu spēku, notici, ka tevī ir spēks.

Lauva. Vēsā mierā dodies sava izredzētā mērķa virzienā, bet neaizraujies ar pārmērīgu ambīciju un neadekvātu prasību izvirzīšanu. Visas attiecības dibini pēc principa, ka neko jau nevar zināt.

Jaunava. Darbā viss noritēs saskaņā ar taviem plāniem un vēlmēm, un, ja vēl pagadīsies iespēja pārrunāt atalgojuma jautājumu, vari kalt ceļojuma plānus. Šodien vajadzētu iegādāties lietas, kuras domātas mājas labsajūtas uzlabošanai.

Svari. Šodien var uznākt neatvairāma vēlme visu fundamentāli un krasi pamainīt – sākot no sava izskata līdz pat savai iekšējai būtībai. To būtību jau diez vai izdosies nomainīt, bet visu pārējo gan.

Skorpions. Sajutīsi jaunu spēku pieplūdumu un pēdējā laika neziņas atkāpsies. Arī apkārtējā pasaule redzēs tevī dzīvību mostamies un piedāvās iespējas, kuru akceptēšanu neatliec uz vēlāku laiku.

Strēlnieks. Rīkojies nopietni, enerģiski un atbildīgi. Uz vadības pārstāvju atbalstu nebūs ilgi jāgaida, viņi jau sen gaidīja no tevis pienācīgu pašpārliecību un ideju, par kuru iestājies.

Mežāzis. Ja atļausies būt lielīgs, uzpūtīgs un pārlieku ambiciozs, visi sasniegumi, kas tev jau gandrīz rokā, izslīdēs no tvēriena. Kontrolē savu kategorisko izteiksmes veidu, jo vari ne pa jokam nokaitināt cilvēkus.

Ūdensvīrs. Ja tev izdodas tikt pie necerētas naudiņas, pārāk nesapriecājies un nesaceries, jo līdzi nāks arī lieli izdevumi un iespaidīga stresa deva. Pierastajos rutīnas darbos sajutīsi zemes sāls piegaršu, kas atmodinās nedaudz noslāpušo interesi par pienākumiem.

Zivs. Šodien vēlēsies meklēt baudas un ilgosies pēc dzīves priekiem. Tava dabas dotā piesardzība palīdzēs izvairīties no lielākām nepatikšanām un sava tēla degradācijas gadījumā, ja aiziesi par tālu.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru