Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

0 Komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Diena labvēlīga visdažādākajām personiskās saskarsmes formām un izpausmēm. Galvenais, lai pats gūtu iedvesmu un prieku notiekošajā. Uzturi priecīgu skatu uz dzīvi.

Darba vidē svarīgi ir atstāt labu iespaidu uz pasūtītājiem, klientiem un, protams, grāmatvedi. Pārējais kaut kā nokārtosies pats no sevis.

Ar dāliju ziediem rotājusies mīlas vēstnese var būt tāda untumaina un nepiekāpīga. Bet tas kumosiņš gardāks, kurš ar neatlaidību, izdomu un pacietību iegūts.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Uz brīdi atrausies no globāliem plāniem un uzdevumiem un pievērsīsies ļoti ikdienišķām lietām. Pa vidu var nākties satrūkties vai kā citādi nobīties, ja tavas elektriķa prasmes nebūs tajā augstākajā līmenī. Ar mierīgu prātu, septiņreiz mērot un vienreiz griežot, tā lieta aizies.

Vērsis. Lai gan tev vajadzētu risināt paša problēmas, nevarēsi ignorēt savu ietekmīgo partneru lūgumu pēc palīdzības. Līdzīga izpratne par prioritātēm šodien nav iespējama, tāpēc kurnēšana un burkšķēšana būs abpusēja.

Dvīņi. Jaunus plānus nekal, bet pieskaņojies mainīgajiem apstākļiem. Turi acis platas un ausis tīras, tad uzzināsi daudz kuriozu jaunumu. Cilvēku attieksme un nodomi attiecībā uz tevi var strauji mainīties.

Vēzis. Šodien aizmirsti par naudas aizdošanu. Ja sola pasakainus procentus vai lej gaužas asaras – arī nedod. Tā saglabāsi draugus un nepazaudēsi naudu. Pašam arī nevajadzētu tērēties, bet atlikt kādai labvēlīgākai dienai.

Lauva. Šodien vari ļoti daudz pasākt savas dzīves uzlabošanai, vari sākt krāt naudu un mantu jaunajai dzīves nodaļai. Vēl labāk ir pārmeklēt vecās naudas glabātuves un slēptuves – var kas vērtīgs atrasties.

Jaunava. Dzims ģeniāli plāni par to kā likt lietā savus sakarus, zināšanas un informāciju. Būsi tā aizrāvies, ka vari ignorēt dažus no saviem tiešajiem pienākumiem. Eksperimenti ar jaunajām modes tendencēm var sagādāt zināmu vilšanos.

Svari. Palēnām sāc domāt, kā sagatavoties skolas laika sākumam. Pagaidām pragmatiski vēl nav skaidras prioritātes, bet intuitīvā līmenī – ir. Tavs entuziasms par kādu romantisku sakaru var nedaudz noplakt.

Skorpions. Iepērkoties, slēdzot darījumus un vienkārši ar kādu vienojoties par darījumu, esi gatavs neplānotajam – papildu izdevumiem. Izpriecas arī var likt vilties un nesagādās iecerēto apmierinājumu.

Strēlnieks. Pienākumu sajūta liks atteikties no savām personiskajām interesēm. Neaizraujies ar pārlieku ambicioziem plāniem, jo īpaši nevienam par tiem nestāsti, kā arī akli neuzticies vadības paziņojumiem.

Mežāzis. Cēlas apņemšanās var tikt iznīcinātas neprognozējamu mirkļa iegribu vārdā. Šodien nedrīksti kļūt sīkumains. Piepūlies, lai atrastu kopīgu valodu ar tuvākajiem.

Ūdensvīrs. Šodien vari uzdurties kādai jaunai un slepenai informācijai. Šāds pārsteigums nāks tev par labu. Jaunās pazīšanās nebūs pārāk daudzsološas, tāpēc nerunā lieku.

Zivs. Šodien var izrādīties, ka tavas materiālās situācijas nianses kļūs nozīmīgākas par visu dzīves stratēģiju. Realitāte pārbaudīs tava ideālisma dzīvotspēju. Tomēr apzinies, ka nekas nav akmenī iekalts.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru