Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Šajā svētdienā vajadzētu neiekrist apātijā vai absolūtā pašvērtības kritumā. Ja ir darbības, lēmumi un izvēles, kuras var atlikt līdz pirmdienai, tad dari tā. Pārdzīvo šo noskaņu un drīz visa bilde jau būs krāsaināka.

Starp laiskošanos un lēnu pašapziņas audzēšanu tomēr centies kontrolēt vēlmi kādam iedzelt vai iemest acīs kādu pāridarījumu. Tavi novērojumi un secinājumi par cilvēkiem būs gaužām precīzi, bet spēja piedot pāridarījumus atbruņos gan nelabvēļus, gan mīļotos.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Neļauj ar sevi manipulēt ne partnerim, ne kādam citam. Atbalstu un saprašanu meklē pie spēcīgiem un ietekmīgiem cilvēkiem, kuri var tevi objektīvi kritizēt, tāpēc viņu viedoklis būs vispatiesākais.

Vērsis. Emocionālais jūtīgums un asā mēle šodien ir jākontrolē. Ar savu mīļoto draugu ieteicams izklaidēties, neskarot un apejot visus dzimtas locekļus un eksistenciālos jautājumus.

Dvīņi. Darbiņus, kurus var atlikt uz citu dienu, mierīgu sirdi atliec. Ne vienmēr darbs, kas padarīts ir labs, reizēm labāk nogaidīt un paskatīties, vai vispār vērts to kustināt.

Vēzis. Šodien vari atgriezties pie kāda sena untuma vai iegribas, kuru par katru cenu vēlēsies realizēt. Lai iegūtu sirdsmieru dari to, bet esi gatavs aplauzties un nesaņemt cerēto gandarījuma devu.

Lauva. Lai arī šodien ir svētdiena, neizlaid vadības grožus pār notiekošo no savām rokām. Uzraugi situāciju un atļaujies izšķērdību gan fantāzijās, gan realitātē. Šodien vari un arī vajag komandēt pārējos.

Jaunava. Daudzsološu iespaidu diena, ja izlemsi nesēdēt mājās, bet dosies kaut ko apskatīt un pabaudīt. Tavs sabiedriskums un pozitīvais skats uz visām lietām, atbruņos arī īgnos un burkšķošos līdzbraucējus.

Svari. Riskantām nodarbēm un šaubīgām kompānijām met līkumu, bet visu citu gan vari pamēģināt. Ja ļoti ilgi esi atlicis kāda jautājuma risināšanu, iespējams tas ir zaudējis savu aktualitāti vai arī nekad tāds nav bijis.

Skorpions. Neiznieko brīvdienu lētās preces medībās vai vietās, kur liela drūzma. Šodien debesis nedod svētību šiem pasākumiem, tā kā mierīgu sirdi baudi jūru, sauli, vēju vai ko eksotiskāku.

Strēlnieks. Šodien savas simpātijas un patikšanas izrādi apdomīgi un smalkjūtīgi. Emocionālie izvirdumi tevi var aizvest nekurienē un jebkura vārdu pārmaiņa var pārvērsties mantas un varas dalīšanā.

Mežāzis. Mērķi un jēgu visiem pasākumiem uzskati pašu procesu, ceļu un to, ko nākas baudīt konkrētajā brīdī. Nemeklē iespēju paralēli nokārtot vai sarunāt kādas lietas, jo rezultāta nebūs.

Ūdensvīrs. Izvairies no pārlieku smaga fiziskā darba un pārlieku intensīvas komunikācijas ar nepazīstamiem cilvēkiem. Šis aktivitātes izsmels tavus spēkus un nesniegs sirdsmieru.

Zivs. Vitalitāte pieaugs un tas ļoti pozitīvi atspoguļosies personīgajā dzīvē. Tavi novērojumi un secinājumi par cilvēkiem būs gaužām precīzi, bet spēja piedot pāridarījumus atbruņos visus nelabvēļus.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!