Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Šodien valdīs sadarbības gars, kas piespiedīs apjaust, cik ļoti tu esi atkarīgs un savstarpēji saistīts ar citiem cilvēkiem. Vienam būs grūti tikt ar visu galā, tāpēc pat vienkāršs uzmundrinājums var daudz ko izmainīt arī tavās šīsdienas gaitās.

Profesionālajās attiecībās diplomātija būs visa pamatā un no šīm praktiskajām iemaņām arī veidosies veiksmes stāsti vai atgadījumi ar mantas un varas pārdali. Lietišķajās procedūrās labāk turēties pie stingra protokola, nevis ļauties improvizācijām.

Ja saviem dārgajiem un mīļajiem cilvēkiem veltīsi pienācīgo uzmanību īstajā brīdī un vietā, piedzīvosiet romantisku un siltu jūlija novakari.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien ļauj vaļu pašizpausmei un nenobīsties, ja saņemsi neadekvātu reakciju. Ja mīļajiem cilvēkiem veltīsi pienācīgo uzmanību īstajā brīdī un vietā, piedzīvosiet romantisku un siltu jūlija novakari .

Vērsis. Šodien jebkuram darbam un nedarbam jāvelta īpaša rūpība. Koncentrē uzmanību komerciālos darījumos, jo naudiņa var vairīties no tevis. Neiesaisties riskantos darījumos un attiecību piedzīvojumos.

Dvīņi. Jebkura šodienas aktivitāte prasīs no tevis smagu darbu un piespiešanos. Tomēr rezultāti neatbildīs tavām cerībām. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Vēzis. Šodien gudru ziņu izvairies no cilvēkiem, kuri gribēs tevi izmantot apmaiņā pret savu atbalstu. Izvairies no palīdzības pieņemšanas, ja darījumu partnerus labi nepazīsti, jo nevar zināt, kas aiz visa tā slēpjas.

Lauva. Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Jaunava. Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos. Brīvā brīdī palasi kādu iedvesmojošu literatūru.

Svari. Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsi būt uz viena viļņa ar pārējiem. Tā gadās.

Skorpions. Radošas iedvesmas viņi būs nelieli un ar tieksmi pārvērsties mierīgā, stāvošā ūdenī. Ar darbošanās iedvesmu būs līdzīgi, bet var gadīties, ka tomēr uzrodas devītais vilnis, kas tevi ieraus darvu virpulī vismaz uz pāris nedēļām.

Strēlnieks. Šodien tev nepieciešams ar godu izkulties no visām situācijām, īpaši finansiālajām. Tava reputācija darbā var mazināties vai vari piedzīvot šantāžu. Nepārdzīvo, jo drīz viss normalizēsies un stabilizēsies.

Mežāzis. Jo vairāki sagaidi no nākotnes, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt rehabilitācijas kursu, vai vienoties par naudas krāšanas nosacījumiem ar savu mīļoto.

Ūdensvīrs. Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem.

Zivs. Šodien ir iespēja radikāli nomainīt attieksmi un izturēšanos pret paša ķermeni un veselību. Padomā par citu metodiku, kā sevi uzturēt formā vai par citiem ārstniecības veidiem. Iedvesma un iztēle arī var lieti noderēt.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!