Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Šajā trešdienā visapkārt ir tik līdzsvarotas strāvas, ka tu nevari izdarīt citu izvēli kā vien būt apmierināts ar dzīvi. Tāpēc šodien visi darbi un domas grozīsies ap laimes sajūtas notveršanu, izjušanu vai vismaz atzīšanu, ka tāda eksistē.

Neatkarīgi no tā kādas problēmas un starpgadījumi tevi sagaida profesionālajā darbībā, sajutīsies lepns, ka esi izturējis visus spiedienus un arī spējis neatkāpties no saviem uzskatiem vai vadības stratēģijas.

Ja tev šodien sirds apvidū bites zum, iedrošinot tevi spert izšķirošo soli, pamet visu un dodies sirds kompasa norādītajā virzienā negaidot darba dienas beigas. Dažreiz dzīvē šādu brīvdomību vari un vajag atļauties.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Lieliski nokārtosi savas sapiņķerētās attiecības. Labvēlīga apstākļu sakritība un tavas uzvedības elastība palīdzēs izmanevrēt arī nedaudz divdomīgās situācijās. Vienīgi bīsties augstprātības.

Vērsis. Šodien noslēgtās vienošanās paredz nesliktus ienākumus. Tikai nesasoli par daudz vai neizplūsti pārāk apjomīgos perspektīvu aprakstos, kas partneriem var radīt aizdomas un neuzticību. Konkrētība dos tev papildus kredītpunktus.

Dvīņi. Tev ieteicams meklēt un redzēt dzīves košās krāsas un izvairīties no depresīviem un pesimistiskiem cilvēkiem. Sarūgtinājumu par kādu neizdošanos nepārvērt agresijā pret tiem, kam ar šo situāciju nav nekāda sakara.

Vēzis. Pārlieku lielā enerģija ir jāvirza radošos vai organizatoriskos darbos, jo citādi tā var aiziet neceļos. Ja tavā jūtu dzīvē ir pienācis pēdējās piles brīdis, kas izšķirs attiecību nākotni, pamet visu un dodies risināt šo situāciju.

Lauva. Necenties realizēt kādu savu ideju ar caursišanu, bet gan ar savas personības magnētismu. Vēl vari spīdoši izpausties darba vai sabiedriskos pasākumos un sagaidīt kādu zīmi par ilgi lolota sapņa piepildīšanos.

Jaunava. Tev paveicies ar šo harmonisko un uz godīgumu orientēto dienas atmosfēru. Nemīņājies uz vietas un nebaidies uzsākt arī vienu otru riskantāku pasākumu vai projektu. Ieguldītie līdzekļi nesīs stabilu un ilglaicīgu peļņu.

Svari. Ja esi kaut ko iecerējis, neatslābinies, bet panāc savu. Šodien nokavēto būs ļoti grūti panākt. Bet notikumi un randiņi saistīti ar mīlas lietām var izvērsties ilgtermiņa attiecībās.

Skorpions. Šodien pieslēdzies pēc iespējas smalkākām un garīgākām lietām, atstājot materiālos labumus un fizisko darbu citai dienai. Parūpējies par sava ķermeņa labsajūtu nepārslogojot to ar smagiem, grilētiem ēdieniem.

Strēlnieks. Šodien no svara ir katra tava darbība un pat nodoms. Vēl no svara ir, kā tu izmanto savus dabas dotos talantus un kā tu tērē vai ieguldi savu nopelnīto naudu.

Mežāzis. Tev ļoti viegli dosies rokās izdevības, kuras kādreiz uzskatīji par nesasniedzamām. Dienu patīkami iekrāso mīlestība, piedošana un sapratne. Visās šajās jomās vari izpausties kā īsts mākslinieks.

Ūdensvīrs. Nevajadzētu savu darbību aprobežot ar sēdēšanu vienā vietā. Jo tu vairāk kustēsies un pārvietosies, jo labāk jutīsies. Iespējami uzlabojumi finanšu situācijā vai kāda veca parāda atgūšana.

Zivs. Neraizējies par pasaulīgām lietām, bet piedalies tikai tādos pasākumos, kuros vari smelties idejas un iedvesmu. Iegadīsies fascinējoša tikšanās, kuras iespaidos dzīvosi vēl ilgu laiku.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!