Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pēc svētkiem uzaususi pasmaga darba diena, kas tavā ceļā liks neskaitāmus ierobežojumus, kurus pārvarot noteikti tiksi pie iespaidīgiem finansiāliem ieguvumiem vistuvākajā nākotnē. Darījumus vajadzētu kārtot ar rakstveida dokumentu starpniecību un pēc iespējas izvairīties no vārdiskām vienošanās formām.

Attiecību pavēlniece šodien noorganizējusi pārbaudījumus saviem padotajiem. Ilūzijas var pabojāt realitātes uztveri, bet sirds atkal pildīsies ar lielajām cerībām.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Izvairies no represīvām vadības metodēm. Ja tavā pakļautībā strādā citi cilvēki, izvēlies tikai demokrātisku vadības stilu. Ja darbojies radošajās sfērās, vari pievērst savai darbībai vajadzīgo cilvēku uzmanību.

Vērsis. Fantāzijas mājos tavā nemierīgajā dvēselē. Daudzsološie sapņi gan neiegūs konkrētas aprises, tomēr sniegs iekšēju mierinājumu. Tu vilcināsi laiku, lai neķertos klāt kādas būtiskas problēmas risināšanai.

Dvīņi. Šodien ir liela varbūtība, ka sastapsies ar nesapratni, apzinātu vai nejaušu negodīgumu vai līdzīgām izpausmēm. Juridiskie vai reliģiskie jautājumi var kļūt par tavu un partneru strīdu iemesliem.

Vēzis. Praktisko uzdevumu risināšana šodien nedrīkst nomākt radošos centienus. Ja nepievērsīsi uzmanību detaļām, nāksies pie uzdevumiem atkārtoti atgriezties, tāpēc apbruņojies ar pacietību un skaties uz lietām ar mākslinieka acīm.

Lauva. Mēģināsi apvienot taupīgumu un dzīšanos pēc dzīves labumiem. Vai tev lieliski izdosies tos sintezēt, parādīs laiks. Nepārkāp dabiskuma un viegluma robežas, lai aktivitātes nepārvērstos farsā.

Jaunava. Kāda vīzija vai apcerīga doma tevi nelaidīs vaļā visas dienas garumā. Neapspied šo domu, bet centies izpētīt, kāpēc tā tevi vajā. Šodien ir īstais laiks, lai iedziļinātos kāda notikuma, stāsta vai projekta vēsturē.

Svari. Šodien darījumus vajadzētu kārtot ar rakstveida dokumentu starpniecību un pēc iespējas izvairīties no vārdiskām vienošanās formām.
Tavu labsajūtu var ietekmēt veselības stāvoklis un atmosfēra mājās.

Skorpions. Šodien meklēsi netradicionālus risinājumus parastām sadzīviskām situācijām, bet visi līdzekļi mērķu sasniegšanai nebūs vienlīdz labi. Pievērs uzmanību tam, ko tu ēd vai dzer, jo pastāv iespēja iedzīvoties nelabā dūšā.

Strēlnieks. Šodien būs vēlēšanās vai nu pārspīlēt, vai nenovērtēt dažādu problēmu iespējamību. Abas šīs galējības norāda uz tavu iekšējo nepārliecinātību kādā jautājumā. Attiecību jomā labāk ieņem pasīvā gaidītāja pozīciju.

Mežāzis. Šodien nevajadzētu savus spēkus izšķiest maznozīmīgos darbos, bet gan pievērsties lieliem sociāliem vai radošiem projektiem. Sadarbība ar neformālām organizācijām un interešu klubiem var nodrošināt plašu darbības lauku nākotnē.

Ūdensvīrs. Šodien tevi pārņems atvieglojuma un iekšēja miera sajūta. Lēnu garu apdarīsi ikdienas darbus, kamēr prāts kavēsies pie nedaudz romantiskākiem dzīves aspektiem.

Zivs. Neatkarīgi no tā, kā attīstās šodienas notikumi, atradīsi sabiedrotos un saskatīsi nākotnes perspektīvas. Izturies dabiski un parādi visiem savas pārliecības priekšrocības.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!