Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pēcjāņu dienas nav tās vieglākās dienas. Pielāgošanās spējas un saprašanās ar apkārtējiem cilvēkiem reizēm iegūs nedaudz avangardiski māksliniecisku nokrāsu, jo izpaudīsies emocionalitāte apvienojumā ar vēlmi izcelties un paspīdēt.

Šodien uzsāktajām attiecībām varētu būt daudz sološs turpinājums. Vispār jebkuras attiecības šodien labāk veidosies, ja izvēlēsies dinamisku fonu. Tas varētu būt kādā netālā brauciena laikā, pa ceļam uz mājām vai līdzīgi pavisam vienkārši.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Veiksmīgs situācijas līklocis var novest pie nožēlojamām kļūdām un otrādi. Ja vēlies izdevību noturēt, rīkojies ātri un drosmīgi. Dzīves pieredze tev palīdzēs atrast līdzsvaru starp pielāgošanos un izaicinājumu.

Vērsis. Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem noteikumiem un priekšstatiem. Ja būsi dzīvības pilns un izrādīties gribošs, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas atmosfērai.

Dvīņi. Tev būs tā laime atrasties uzmanības centrā un darbībā gribēsies un arī vajadzēs parādīt savas personības spilgtākās un krāsainākās šķautnes. Domubiedru lokā tavi prātojumi būs lielā cieņā.

Vēzis. Pielāgoties apkārtējiem varētu būt apgrūtinoši, īpaši, ja esi ar noslieci uz inertumu un pārāk lojāls saviem ieradumiem un principiem. Pirms deklarē, ko negribi, apsver visas iespējamās gribēšanas.

Lauva. Šodien izpaudīsies emocionalitāte apvienojumā ar vēlmi izcelties un paspīdēt. Sadzīvē gribēsies un arī vajadzēs parādīt savas personības iejūtīgo un samierniecisko pusi.

Jaunava. Šodien mazliet sāks atlaist tā lielā kņada un vēlme visur paspēt, kas bija pārņēmusi iepriekšējās dienās. Varēsi mierīgu prātu pagulēt zālē un nekur nesteidzoties pētīt mākoņus.

Svari. Vairāk viegluma un spilgto krāsu uzvedībā padarīs tevi neatvairāmu. Izrādi draudzīgumu, sapratni un esi relaksēts attiecībās ar svešiniekiem. Kopumā nebūs viegli saņemties un iekļauties dienas atslābinātajā rutīnā.

Skorpions. Aktīva iesaistīšanās sabiedrībā notiekošajā var noderēt nākotnes veidošanā. Mēģināsi sakārtot savas prioritātes vai sākt kaut ko no nulles. Šodien uzsāktajām attiecībām varētu būt daudz sološs turpinājums.

Strēlnieks. Tavas domas sāk atgūt dzīvīgumu un optimismu. Fiksē un pieraksti savas idejas, jo dažas no tām kļūs par pamatu kādam jaunam sākumam. Centies darīšanas kārtot pēc iespējas neformālā vidē.

Mežāzis. Saskarsmē neslēpies ēnā, bet paspīdi ar savu erudīciju un atjautību. Pielāgošanās spējas un saprašanās ar līdzcilvēkiem reizēm iegūs nedaudz avangardiski māksliniecisku nokrāsu.

Ūdensvīrs. Jo krāsaināka tava personība, jo vairāk iegūsi. Sadzīvē vajadzēs parādīt savas personības spilgtākās un patīkamākās šķautnes, kas tev neļaus palikt vienam pēcjāņu emocionālajā kritienā.

Zivs. Turi vēsu prātu un neļaujies visādiem ātras baudas kārdinājumiem. Kārdinošās spēlītes un mahinācijas, galu galā, izvērsīsies tukšos solījumos un iztērētā enerģijā.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!