Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Svētdienas enerģijas rosinās pievērsties pedantisku lietu risināšanai, kas skar sadzīvi un mājas lietas. Arī fiziskās aktivitātes, īpaši dārzos un laukos, notiks ar grābekļu, lāpstu un kapļu arsenālu, daiļdārznieka vīzijas atstājot otrajā plānā. Diena ir kā radīta, lai vienmērīgā ātrumā kustoties, vieglāk paskatītos uz dzīvi.

Attiecībās nevajadzētu būt pārņemtam ar kādu ideju un plānu, tā vari zaudēt mēra un jēgas sajūtu. Šodien jūtas var iekrāsoties apmātības toņos. Kontrolē savas vēlmes īpaši attiecībā uz eksperimentēšanu.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien sajutīsi riktīgu noskaņojuma un fiziskās labsajūtas uzlabošanos. Būtu lieliski doties īsākā vai tālākā ceļojumā. Īpašie tālie un eksotiskie braucieni sola ļoti interesantus piedzīvojumus.

Vērsis. Lielākais prieka un miera avots būs harmoniskās attiecības ar tavu mīļoto cilvēku. Ja izvēlēsies nodarbes, kuras tevi patiesi iedvesmo, vari ieguldīt visas finansiālās un spēka rezerves.

Dvīņi. Attiecībās nevajadzētu būt pārņemtam ar kādu ideju un plānu, tā vari zaudēt mēra un jēgas sajūtu. Šodien jūtas var iekrāsoties apmātības toņos. Kontrolē savas vēlmes īpaši attiecībā uz eksperimentēšanu.

Vēzis. Saimnieciskas ķibeles vieglāk atrisināsi, ja sauksi palīgā draugu vai kādu profesionāli konkrētā jautājumā. Fiziskās aktivitātes, īpaši dārzos un laukos, notiks ar grābekļu, lāpstu un kapļu arsenālu, daiļdārznieka vīzijas atstājot otrajā plānā.

Lauva. Atļaujies sev kādu pirkumu, kas varētu noderēt, lai atvieglotu sadzīves rūpes. Nāksies pievērsties gaužām praktisku jautājumu risināšanai, kas skar sadzīvi un mājas lietas.

Jaunava. Gluži aizbēgt un aizmirsties nebūs tavos spēkos. Realitāte tevi turēs piesietu īsā siksniņā un nemitīgi atgādinās par sadzīviskām likstām. Izvairies no kāda jautājuma pārliekas dramatizēšanas un paskaties uz notiekošo no nelielas distances.

Svari. Šodien nekautrējies no pašanalīzes vingrinājumiem un meditācijas praksēm. Piesaistīsi tikpat oriģinālu un krāsaini domājošu cilvēku uzmanību. Ļauj vaļu pašizpausmei.

Skorpions. Šodien vajadzētu aktīvi padarboties, lai izkustinātu nedaudz sastāvējušās enerģijas. Svētīgas būs fiziskās aktivitātes dārzos un laukos ar grābekļu, lāpstu un kapļu arsenālu.

Strēlnieks. Ja nelokāmi turies pie pārliecības, ka šodien vajadzētu nopietni pastrādāt, tad skaidrā prāta labad atrodi kādu brīdi, lai izietu ārā no mājas. Intelektuālais darbs tevi nogurdinās un padosies gaužām smagi un ar lielu piepūli.

Mežāzis. Ja nebūsi pārāk apmierināts ar plānu brīvdienu pavadīt četrās sienās, prieku un mierinājumu meklēsi ārpus tās. Lietū un vasaras vējā sajutīsies brīvs. Ja rodas iespēja, velti laiku mākslas baudīšanai vai tās radīšanai.

Ūdensvīrs. Tavu iekšējo emocionālo būtību viegli izprovocēs mājas dzīves apstākļu neatbilstība tavām vēlmēm un noskaņojumam. Kāda tuvinieka rīcība var izraisīt strīdu, kurā tiks ievilkti arī tie, uz kuriem tas neattiecas.

Zivs. Šodien nepieciešams kontrolēt savas vēlmes attiecībā uz bīstamām un riskantām nodarbībām. Jāturas pie ļoti rimta un, varētu teikt, pagarlaicīga scenārija. Ar pašanalīzes praksēm labāk nodarboties svaigā gaisā.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!