Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Šī būs gara un neskaitāmu mazo darbiņu un sīko rūpju pārpildīta svētdiena. Tev jāceļas ļoti agri. Pasteidzināt notiekošo neizdosies, būs jāizdzīvo un jāizstrādā katrs mirklis un katra minūte, tikai tā piedzīvosi apmierinājuma un gandarījuma sajūtu.

Attiecībās ar tuviniekiem un mīļotajiem mēģini būt saprotošs un iedarbini savu dzīves uzkrāto gudrību un pieredzi. Ir cilvēki, kuri vienkārši ir jāpieņem tādi, kādus daba un senči tos ir radījuši. Atsakies no vēlmes kādu pārveidot, pāraudzināt vai salauzt.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodienas mazo pārpratumu virtene galu galā vainagosies ar kādu sirdij vai prātam tīkamu ieguvumu. Šis ieguvums var nebūt tik vērtīgs tūlītējai lietošanai, bet nākotnes perspektīvā neatsverams.

Vērsis. Draudzības, radniecības un mīlestības attiecībās viss zels un plauks. Raksturu atšķirības šodien kompensēsiet ar citām vērtībām – lielo mīlestību, kopīgām radošām aktivitātēm un bērnu priekiem.

Dvīņi. Ja šodien būsi uzmanīgs un asredzīgs, atradīsi kopīgu valodu ar ikvienu cilvēku. To varētu nosaukt par praktiskās izdzīvošanas mācībstundu. Pievērs uzmanību šķietami mazsvarīgām lietām un situācijām.

Vēzis. Šodien nebaidies atvērties apkārtējiem un viņi tev atbildēs ar mīlestību un sapratni. Vari realizēt kādus no saviem neskaitāmajiem mazajiem sapnīšiem tikai ar noteikumu, ka rīkosies atklāti un godīgi.

Lauva. Tev neklāsies grūti pielāgojoties apstākļiem un apstākļi savukārt spēlēs tavā labā. Spēsi rast kopīgu valodu ar citkārt spurainajiem mājiniekiem. Ieteicams nezaudēt savu autoritāti un uzsvērt savu informētību.

Jaunava. Izcila naudas tērēšanas diena. Lietas, kurās ieguldīsi savus uzkrājumus padarīs tavu dzīvi vieglāku un uzlabos izskatu un dāvās prieku. Īpašu uzmanību pievērs jauna apģērba un trendīgu apavu ieguvei.

Svari. Izbaudi padotā un izrīkotā statusu un arī nebūs jāuzņemas atbildība, ja kas noies greizi. Ja esi romantiski noskaņots, būs jāsamierinās ar to, ka partnerim nebūs laika un negribēsies ar to nodarboties.

Skorpions. Nebaidies pieņemt lēmumus intuīcijas un instinktu līmenī. Tava tālredzība un iedzimtās psihologa dotības palīdzēs atteikties no vēlmes kādu pārveidot, pāraudzināt vai salauzt. Neatsakies no izpalīdzēšanas arī pilnīgi svešiem cilvēkiem.

Strēlnieks. Šodien nežēlo līdzekļus un laiku savas dzīvesvietas komforta vairošanai. Ar mājiniekiem šodien jāizlīgst miers, esi pirmais, kas piesakās iznest miskasti. Centies uz visu skatīties pats emocionāli tajā neiesaistoties.

Mežāzis. Nepatīkamās nianses komunikācijā ar mīļotajiem lēnām izgaisīs un jutīsiet dziļu emocionālu radniecību. Šodien iztērētā naudiņa ir tēriņu vērta. Iegādātais kalpos ilgi un priecēs visu ģimeni.

Ūdensvīrs. Šodien piestrādā pie savām diplomāta prasmēm. Ja kaut kas šķitīs galīgi bezjēdzīgs, centies nenogalināt ar saviem ironiski sarkastiskajiem jautājumiem un piezīmēm.

Zivs. Ja gribi izlobīt kādu maskētu nozīmi tajā, kas notiek ar tevi vai tev dārgiem cilvēkiem, vienkārši esi jūtīgāks un uzmanīgāks. Šodien prātīgi ar alkoholu un citām apreibinošām vielām.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!