Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Šodiena atnākusi ar enerģētisko lādiņu, kas drīzāk veicinās ideālismu un tā aizsegā izdarītiem sasteigtiem secinājumiem.

Darba kontekstā šodien nāktos nodrošināties pret garlaicības un paviršības kļūdām. Meklē otru viedokli vai neatkarīgu skatu uz katru daudzmaz nopietnu jautājumu, jo pieļautās kļūdas var atsaukties uz tava ieņemamā amata drošību.

Attiecību lauciņā intuitīvi izvairīsies no pārāk intensīvas komunikācijas un kopā būšanas.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien būs sakāpināta pienākuma un atbildības sajūta. Vairāk to izjutīsi pret savu ģimeni un tuviniekiem nekā darbā. Darba kontekstā šodien nāktos nodrošināties pret paviršības kļūdām.

Vērsis. Šodien katram tavam solim ir konkrēts mērķis un aprēķins, kāpēc tas vispār būtu sperams. Lietišķi orientētā domāšana kā galveno vienmēr izvirzīs tavu paša izdevīgumu, drošību un labsajūtu.

Dvīņi. Nebūtiskie ierobežojumi nespēs tevī iznīdēt to baudu, ko sniedz saskarsme. Pat viedokļu atšķirība tikai piemetīs garšvielas un radīs patīkamu uzbudinājumu. Vakarpusi ieplāno. Lai varētu doties ārā no mājas un tiktos ar draugiem.

Vēzis. Pieaugs tava emocionalitāte jebkuras problēmas risinājumu meklējumos. Meklē otru viedokli vai neatkarīgu skatu uz katru daudzmaz nopietnu jautājumu, jo pieļautās kļūdas var atsaukties uz tava ieņemamā amata drošību.

Lauva. Pievērsies lietišķām sarunām, ražošanas sapulcēm un citiem organizatoriskiem jautājumiem, kuri tev šodien dos vēlamos rezultātus. Labvēlīgs laiks, lai pavadītu laiku ar vecākiem ģimenes locekļiem.

Jaunava. Ilgtermiņa plānu un nodomu revīzija nāks par labu tavas mantiskās situācijas stabilizēšanai. Nevilcinies atsacīties no nerealizējamiem projektiem. Veselais saprāts un pragmatiskā uztvere palīdzēs nesapīties ideālisma un oportūnisma valgos.

Svari. Saprašanās ar citiem cilvēkiem šodien būs apgrūtinoša, jo tavas domas būs orientētas uz pagātnē piedzīvoto. Pievērsies tikai šodien aktuālām problēmām darbā vai personīgajā dzīvē un daudz nedomā, kas varētu notikt nākotnē.

Skorpions. Galvenā šodienas nodarbe būs komunikācija, sakaru uzturēšana ar tiem, kas tālumā. Vēlams apciemot kādus vecākus ģimenes locekļus un viņu labā nokārtot kādus saimnieciskus vai sadzīviskus jautājumus.

Strēlnieks. Tevī modīsies interese un nepieciešamība pēc savas veselības un labsajūtas uzlabošanas. Neeksperimentē ar nepārbaudītām metodēm vai medikamentiem. Atmosfēra ģimenē būs ļoti nestabila, bet sevi pie tā nevaino.

Mežāzis. Šodien nāksies pieskaņoties apkārtējo vajadzībām. Intuitīvi izvairīsies no pārāk intensīvas komunikācijas un kopā būšanas. Partneru noskaņojums var ļoti ietekmēt tavu sajūtu un veselību.

Ūdensvīrs. Notiekošā vadība šodien vieglītēm slīdēs ārā no tava tvēriena. Būsi atkarīgā un pakļautā pozīcijā attiecībā prec citiem ar ko tev būs grūti samierināties. Tāpēc vari kļūt kašķīgs, visu noliedzošs un piekasīgs.

Zivs. Tuvā vidē parādīsies spriedze, kuru provocēs materiālās dabas argumenti un paša emocionāli jūtīgā attieksme pret šo jautājumu. Neuzsāc nevienu nopietnu izskaidrošanos, bet pievērsies tikai pašu interesējošo tēmu izpētei.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!