Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Svētdiena kulminēs gandarījumā par brīvdienās paveikto un saldā priekā par mātes dienas bučām un kūku. Pieaugošā pozitīvā enerģija, ļaus it kā novilkt svītru zem šajā nedēļā paveiktā un pavērtēt izvēlēto virzienu, ceļu un noviržu atbilstību.

Emocionāli dzīvīgais fons sniegs izlīgumu psiholoģiskajās batālijās. Prāta aktivitātes meklēs gandarījumu filozofiskos un mākslinieciskos avotos un kalpos par īslaicīgu mierinājumu.

Ar mīļotajiem silti sadzīvosi, ja ievērosi abpusējas pieņemšanas principu. Viens otrā spēsiet pieņemt reālus cilvēkus ar katram raksturīgajām novirzēm no normas.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Tev pašam šodien jāizdara viss ieplānotais. Nemēģini deleģēt pienākumus vai iesaistīt starpniekus, jo paliksi neapmierināts ar viņu sniegumu. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem.

Vērsis. Necenties visus darbus paveikt vienlaicīgi. Nekas prātīgs no tā nesanāks. Sāc ar to, kas tev padodas vislabāk un, kamēr nonāksi līdz nogurdinošajiem pienākumiem, vari sagaidīt kādu palīgu.

Dvīņi. Neiznieko laiku un nebūvē gaisa pilis par vietām un lietām, kuras tev šobrīd nav pieejamas, bet labāk paskaties, kas interesants notiek vietās, kurās tevi gaida un dāsni dalies mātes dienas sveikšanas rituālos.

Vēzis. Mazajiem sadzīves niekiem šodien piešķirsi lielu nozīmi. Tavs filozofiski noskaņotais prāts gribēs atpūsties un izbaudīt dabas procesu dziedniecisko mieru.

Lauva. Ar tuviniekiem silti sadzīvosi, ja ievērosi abpusējas pieņemšanas principu. Viens otrā saskatīsiet un spēsiet pieņemt reālus cilvēkus ar trūkumiem un vājībām.

Jaunava. Šodien necenties visiem izdabāt un neuzupurējies. Var gadīties, ka visgrūtākajā situācijā, Tev būs jāuzņemas miertiesneša loma. Respektē abpusējas pieņemšanas principu.

Svari. Ja sasniegtie rezultāti tevi neapmierinās, nemēģini meklēt vainīgo vai sodīt iesaistītos, bet prāts var uzburt vienu otru vīziju, kura nebūs pārāk dzīvotspējīga, bet kalpos par īslaicīgu mierinājumu.

Skorpions. Būsi nodarbināts ar pagātnes saistību – dažādu parādu, nenokārtotu lietu un neatrisinātu jautājumu, kārtošanu prioritārā secībā. Ja šis lietas nerisināsies gana veiksmīgi, atliec uz nākošo nedēļu.

Strēlnieks. Paziņām un draudzīgām attiecībām var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu finansiālu problēmu sakārtošanā. Noteikti sadarbojies!

Mežāzis. Attiecībās tevi sagaida gan jauki, gan bēdīgāki brīži. Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Savā partnerī atklāsi gan kaitinošus trūkumus, gan ļoti cilvēciski mīļas novirzes no normas.

Ūdensvīrs. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija. Nevis ar citiem cilvēkiem, bet pašam ar sevi. Ko tik tu nemēģināsi sev iestāstīt! Tās visas būs maldīgas pārliecības un īslaicīgs mierinājums.

Zivs. Šodien iespējams sastapsies ar sajūtu, ka tas viss jau ir piedzīvots un tik nogurdinoši pazīstams. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi, ka dažas nianses nesakrīt. Mēģini pafantazēt par tēmu kā būtu, ja būtu.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!