Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Piektdiena aicina saglabāt veselo saprātu, loģiku un mieru. Fizisks darbs vai līdzīgas aktivitātes var līdzēt spriedzes atbrīvošanā.

Profesionālajā realizācijā ieteicams atgriezties pie jau kādreiz izmantotām metodēm, taktikas, stratēģijas un rīcības modeļiem un šoreiz tie nostrādās ļoti pārliecinoši.

Šāda pieeja nenodrošinās ātrus panākumus, bet gan stabilu virzīšanos uz vēlamo.

Sirds harmonijas meklējumos atsakies no komunikācijas ar virtuālā vidē iepazītiem cilvēkiem. Ja neļausi visādiem kārdinātājiem sevi izsist no līdzsvara, nebūs iemesla kalt slepenos plānus un vingrināties aizbildināšanās mākslā.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Saskarsies ar neparedzētiem šķēršļiem ceļā vai arī nāksies gaidīt ilgi uz norunāto tikšanos. Ja attieksies pret šīm ķibelēm vieglāk un reanimēsi kādu no nerealizētajiem plāniem, dieniņa būs izdevusies.

Vērsis. Šodien izvēlies nodarbes, kas nerada draudus tavam ieņemtajam amatam. Neriskē ar jaunu tehnoloģiju izmēģināšanu vai ko tamlīdzīgu. Saprātīga apdomība izmaksās lētāk.

Dvīņi. Bērni var sagādāt raizes ar savām nedaudz bīstamajām izdarībām, un tu nezināsi, kā ar viņiem tikt galā. Būs sajūta, ka neviens tevī neklausās un nesaprot.

Vēzis. Neskatoties uz visādiem parādu un kavēto maksājumu atgādinātājiem, kas var nākt patraucēt tavu labsajūtu, šodien būsi optimisma pilns. Var gadīties, ka aiz kokiem nespēsi saskatīt mežu.

Lauva. Šodien vari atgriezties pie jau kādreiz izmantotām metodēm, taktikas, stratēģijas un modeļiem un šoreiz tie atmaksāsies ar uzviju. Šāda pieeja nenodrošinās ātrus panākumus, bet gan stabilu virzīšanos uz vēlamo.

Jaunava. Būsi lieliskā pavasara fitnesa formā, ko noteikti nodemonstrē. Nekautrējies. Parādi, ka veselā miesā mājo vesels gars. Kā un kam to demonstrēsi, lai paliek tavā ziņā.

Svari. Tava apetīte pēc skaistas dzīves un cienījama statusa šodien piedzīvo ievērojamas galējības. Viss ir iespējams, ja atsacīsies no estētiskajām iegribām un vienkārši smagi un atbildīgi strādāsi.

Skorpions. Ieteicams saskaņot tavas darbības ar citu vēlmēm, tas būtu vieglākais ceļš kā izvairīties no problēmām attiecībās. Tavas jūtu izpausmes un to demonstrēšanas māka būs vienā sasaistē ar nekontrolējamo kaislību.

Strēlnieks. Šodien vienkārši labi pavadi laiku. Izredzes profesionāli paspīdēt mazināsies, ja darba pienākumos ietilpst pastāvīga komunikācija, sarunu vešana un dokumentu sagatavošana.

Mežāzis. Pielāgošanās nebūs tava stiprā puse. Ja rodas nesaskaņas ar darba devējiem vai padotajiem, atkal nenorobežojies no pasaules aiz septiņām atslēgām. Vienkārši rušinies un ļauj citiem rušināties.

Ūdensvīrs. Tu vari ietekmēt situāciju, pat ja šķitīs, ka darba attiecības nonākušas finiša taisnē. Esi saprātīgs un atsauc atmiņā pagātnes pieredzi. Mēģini noskaidrot darba devēja neapmierinātības īstos iemeslus.

Zivs. Intuitīvi izvēlies, ko šodien darīt un kā rīkoties. Ja klausīsi intuīcijai, viss uzsāktais ies kā pa sviestu. Uzstāšanās sabiedriskos pasākumos vai to organizēšana būtu jāatsaka.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!