Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

0 Komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Šī svētdiena ir uzlādēta ar pozitīvu enerģiju un paredz veiksmīgas situācijas, kuras jāmāk izmantot savā labā. Atstāj raižpilnās domas un kvalitatīvi atpūties. Tas arī būs galvenais uzdevums, lai jau nākošnedēļ būtu možs un spirgts. Notiekošā interpretācija parādīs, vai dzīvē esi optimists vai pesimists.

Dienas psihoemocionālais fons veidos vienu otru saspīlējumu un garastāvokļa svārstībām būs izteikti īslaicīgs raksturs.

Saskarsmes un attiecības veidosies nevis prāta vai intuīcijas, bet komforta un baudu meklēšanas iespaidā.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodiena solās būt priekpilna un piesātināta ar daudzajām sadzīves rūpēm, kuras nešķitīs kā apgrūtinājums, bet drīzāk kā patīkama pārmaiņa un izklaide, salīdzinājumā ar iepriekšējās nedēļas darba spriedzi.

Vērsis. Ja tev ir izvēle būt sabiedrībā vai palutināt sevi ar jēgpilnu mākslas un kultūras baudīšanu vienatnē, izvēlies pēdējo. Relaksējies un noskaņojies uz savu labsajūtu vai kādu gara apvārsni paplašinošu procedūru.

Dvīņi. Nopietni pārbaudi cilvēkus, ar kuriem domā doties ceļā vai zaļumos. Šodien ieklausies visās balsīs un vēro visuma sūtītās zīmes. Nesteidzies ar lēmumiem un neļauj sevi ietekmēt.

Vēzis. Cilvēki, kuri tev ir vistuvākie un uz kuriem visvairāk paļaujies, šodien tev sagādās vislielākās neērtības. Sīki kašķi un aizsvilšanās var rasties uz līdzenas vietas. Turies pie sava uzņemtā kursa.

Lauva. Samierinies ar to, ka dzīvē visu nevar racionāli izplānot un izskaidrot. Ja vēlies izprast lietu būtību, nemeklē atbildes gudrās grāmatās, bet mācies saskatīt un nolasīt patiesos vēstījumus.

Jaunava. Šodien būsi piekāpīgs un tolerants saskarsmē ar mājiniekiem, kas dzīvi atkal ievirzīs normālās sliedēs. Izbaudīsi harmonizējošo gaisotni un miermīlīgo komunikāciju, kas atlaidīs visus uzkrātos aizvainojumus.

Svari. Šodien tevi vadīs nevis prāts, bet izteikta kaisle un jūtīgums. Mīlestības vārdā vari kalnā gavilēt, mesties kādā ekstravagantā izpriecā vai iesaistīties kādā riskantā pasākumā.

Skorpions. Būsi pārņemts ar kādu ideju vai domu, bet nespēsi saskatīt iespējas, lai izpaustos. Meklē iedvesmas gaišās krāsās un uzturies starp gaišiem cilvēkiem, tā uzsūksi pozitīvismu un vairosi spēkus.

Strēlnieks. Šodien piedzīvosi neloģisko sajūtu dienu. Viss, ko parasti uztver viegli, tiks emocionāli iekrāsots, sakāpināts un pārspīlēts. Ja notikumi būs saistīti ar radošo sfēru un izklaidi, vari iemantot karstgalvja slavu.

Mežāzis. Dienas enerģija ir ideāla, lai stabilizētu savu iekšējo emocionālo līmeņrādi. Dzīvojies kā īstā brīvdienā pienākas un neliedz sev baudas komfortablā vidē.

Ūdensvīrs. Prasme sadzīvot ar citiem un sevi pašu, šodien var novest strupceļā kādu darbu vai ideju, kurā ieguldīta liela enerģija un laiks. Savaldi ietiepību un meklē kompromisus kopīgo interešu labā.

Zivs. Šodien ilūzijas ar realitāti var mainīties vietām vai to robežas būs galīgi izplūdušas. Nemāni sevi attiecībā uz īstajiem nodomu iemesliem. Visas apņemšanās un solījumus atliec uz vēlāku laiku.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru