Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

0 Komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Otrās Lieldienas līdzi atnesušas neparastu izdevību un veiksmīgu risinājumu iespējamību, ja vien tu pratīsi adekvāti uzvesties, neļauties zemākajiem instinktiem un pieņemt debesu dāvanas.

Emocionāli jābūt gatavam strādāt ar sevi un neļauties zemapziņas plūsmai, kas var aizvest tādā purvā, ka nāksies ilgi meklēt izeju. Tāpēc skaidru prātu un fokusētu apziņu!

Mēs visi esam sabiedriskas būtnes un dzīvē meklējam mīlestību, atbalstu un pieķeršanos. Tāpēc šodien neliedz nevienam šo sajūtu, īpaši, ja cilvēks tevī saskata meklēto un atrasto.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Iespējams, tu sajutīsies skaists un neatvairāms un šī sajūta tev kompensēs vienu otru nepatīkamu situāciju, ar kuru būs jāsaskaras dienas laikā. Attiecībās izvairies no pārliekas autoritātes un instinktu demonstrēšanas.

Vērsis. Ja gadījumā sakrājušies dažādi sadzīviski jautājumi, tad šodien ir īstais laiks, lai tiem pieķertos. Ja iepriekš esi knapinājies un skaldījis matus, tad šodien ar plašu sirdi atvērsi maciņu un atgūsi nokavēto.

Dvīņi. Šodien vari rēķināties ar kāda tuva cilvēka atbalstu kā arī savu draugu atbalstu, ja lieta nonāks tik tālu, ka būs jāizšķiras par tavu vai kāda cita kandidatūru. Neaizmirsti par labām manierēm un pateicību saviem atbalstītājiem.

Vēzis. Nemiers un sirdsapziņas pārmetumi par agrāk atliktiem un līdz galam nenovestiem darbiem šodien atgriezīsies ar jaunu sparu. Izanalizē, kāpēc tā notika, pirms atkārtoti ķeries pie šīm aktivitātēm.

Lauva. Nekādā gadījumā neļauj šodien satiktajiem cilvēkiem vai ārējiem faktoriem ietekmēt tavu pašvērtējumu. Notiekošo uztver kā neveiksmīgu apstākļu sakritību un tikai. Padomā kā savādāk var nonākt pie vēlamā rezultāta.

Jaunava. Šodien otrās iespējas gariņš tev ir pagriezis savu smaidošo vaigu. Rīkojies prātīgi, lai viņu neaizvainotu un sakārto savu personīgo attiecību dzīvi. Vari rēķināties ar cilvēku atbalstu personīgos un finanšu jautājumos.

Svari. Lai droši virzītos uz priekšu, jābūt stabilam pamatam zem kājām. Tāpēc šodien domā par visiem nosacījumiem, kas rada stabilu vidi personīgajai un intelektuālajai attīstībai. Visām maņām jābūt uzlādētām.

Skorpions. Tavu dzīves baudītāja noskaņojumu īpaši neietekmēs nelielās nobīdes un aizķeršanās darbos. Iespējams, Tu pat tās nepamanīsi, jo priecīgam un laimīgam cilvēkam visi mākoņi sirds formā.

Strēlnieks. Jo augstāka būs tava pašvērtība, jo vairāk tevi cienīs un respektēs visi cilvēki, kas atrodas tavā tuvumā. Tāpēc šodien nebaidies izvirzīt savas prasības. Tas attiecas arī uz personīgo attiecību lauciņu.

Mežāzis. Šodien nespītējies un neieraujies kaktā, jo arī tavi partneri darīs to pašu un galu galā jūs nekur nenonāksiet. Pieņem apzinātu lēmumu sadarboties un neļaujies visādiem zemapziņas diktētiem procesiem, kas baro mazvērtības kompleksu.

Ūdensvīrs. Ļoti labvēlīgs laiks, lai risinātu domstarpības partnerattiecībās. Tavs personības spēks būs spēcīgāks par mīļotā kritiku. Tev par lielu pārsteigumu, tavu piekritēju loks tikai palielināsies.

Zivs. Tev visa diena grozās ap un par attiecībām. Vai tā būtu tikai sākuma romantika, vai jau labi nobriedusi mīlestība, vai arī īsais prieciņš, bet šādā dienā vienam nevajadzētu palikt.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru