Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

0 Komentāru
Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Piektdiena būs gara mazo darbiņu un rūpju pārpildīta diena. Pasteidzināt vai patīt uz priekšu notiekošo neizdosies, būs jāizdzīvo un jāizstrādā katrs mirklis un katra minūte. Priecīgā ziņa ir tā, ka šodien būs izcili labs emocionālais fons, kad labi strādāt un rosīties ap ilgtermiņa lietām.

Attiecībās ar tuviniekiem un mīļotajiem mēģini būt saprotošs un iedarbini savu dzīves uzkrāto gudrību un pieredzi. Ir cilvēki, kurus mēs neizvēlamies, bet liktenis mūs ir salicis kopā, lai mēs iemācītos sadzīvošanu ar citādo. Par tiem, kurus it kā paši (bet varbūt tomēr ne paši) izvēlamies, domāsi citu dienu.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Ja gribi izlobīt kādu maskētu nozīmi tajā, kas notiek ar tevi vai tev dārgiem cilvēkiem, vienkārši esi uzmanīgāks. Ja staigāsi ar degunu debesīs, vari aizķerties un reizēm, nolaižot acis, var ko vērtīgu zemē atrast.

Vērsis. Nepatīkamās nianses komunikācijā ar mīļotajiem lēnām izgaisīs un jutīsiet dziļu emocionālu radniecību. Šodien iztērētā naudiņa ir tēriņu vērta. Iegādātais kalpos ilgi un priecēs visu ģimeni.

Dvīņi. Šodienas mazo pārpratumu virtene galu galā vainagosies ar kādu sirdij vai prātam tīkamu ieguvumu. Šis ieguvums var nebūt tik vērtīgs tūlītējai lietošanai, bet nākotnes perspektīvā neatsverams.

Vēzis. Tev neklāsies grūti pielāgojoties apstākļiem un apstākļi savukārt spēlēs tavā labā. Spēsi rast kopīgu valodu ar citkārt spurainajiem mājiniekiem. Ieteicams nezaudēt savu autoritāti un uzsvērt savu informētību.

Lauva. Tevi šodien nelaidīs pie vārda un arī nevajag. Izbaudi padotā un izrīkotā statusu un arī nebūs jāuzņemas atbildība, ja kas noies greizi. Ja esi romantiski noskaņots, būs jāsamierinās ar to, ka partnerim nebūs laika un negribēsies ar to nodarboties.

Jaunava. Šodien nežēlo līdzekļus un laiku savas dzīvesvietas komforta vairošanai. Ar mājiniekiem šodien jāizlīgst miers, esi pirmais, kas paceļ ķepiņas. Centies uz visu skatīties caur pavasara dzelteno narcišu prizmu.

Svari. Šodien piestrādā pie savām diplomāta prasmēm. Ja kaut kas šķitīs galīgi bezjēdzīgs, centies nenogalināt ar saviem ironiski sarkastiskajiem jautājumiem un piezīmēm.

Skorpions. Šodien nebaidies atvērties apkārtējiem un viņi tev atbildēs ar mīlestību un sapratni. Vari realizēt kādus no saviem neskaitāmajiem mazajiem sapnīšiem tikai ar noteikumu, ka rīkosies atklāti un godīgi.

Strēlnieks. Ja šodien būsi uzmanīgs un asredzīgs, atradīsi kopīgu valodu ar ikvienu cilvēku. To varētu nosaukt par sadzīves psiholoģijas treniņu. Pievērs uzmanību šķietami mazsvarīgām lietām un situācijām.

Mežāzis. Draudzības, radniecības un mīlestības attiecībās viss zels un plauks. Raksturu atšķirības šodien kompensēsiet ar citām vērtībām – lielo mīlestību, kopīgām radošām aktivitātēm un bērnu priekiem.

Ūdensvīrs. Šodien būs izcili labs emocionālais fons, kad labi strādāt un rosīties ap ilgtermiņa lietām. Nebaidies pieņemt lēmumus instinktu līmenī. Tava tālredzība un psihologa dotības ļaus sajust naudas āderi.

Zivs. Izcila naudas tērēšanas diena. Lietas, kurās ieguldīsi savus uzkrājumus padarīs tavu dzīvi vieglāku un uzlabos izskatu un dāvās prieku. Īpašu uzmanību pievērs jauna apģērba un kosmētikas ieguvei.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru