Horoskopi un astroloģiskā prognoze 6. septembrim

Pievienot komentāru
Horoskopi un astroloģiskā prognoze 6. septembrim

Diena skubina iziet ārpus sava ierastā ikdienas navigācijas maršruta un paskatīties, kas notiek aiz tā robežām. Kustība un jaunu iespaidu absorbēšana ir tās lietas, kas ir ne tikai ieteicamas, bet pat nepieciešamas, redzesloka paplašināšanai un, iespējams, kādas jaunas iespējas satveršanai.

Priekšnieki vai neredzami labvēļi var izrādīt uzmanību taviem profesionālajiem centieniem un atbalstīt tavas idejas. Neļaujies pārlieku lielai eiforijai šajā sakarā, jo līdz taustāmiem ieguvumiem vēl tāls ceļš ejams.

Attiecību aizbildne šodien var būt niķīga, tāpēc uzvedies neuzkrītoši un partnerim nedod iemeslu strīda uzsākšanai.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Ja rīkosies rāmu garu, nepārsniedzot pieļauto ātrumu ne darba aktivitātēs, ne kontaktos ar cilvēkiem, nopietnos sastrēgumos neiekulsies. Ar pacietību un izturību vari atvairīt jebkuru uzbrukumu.

Vērsis. Šodien būsi īpaši jūtīgs pret niansēm, mājieniem un puspateikto. Augstāko spēku svētība un labvēlība stiprinās tavu optimismu un ticību nākotnei. Visām darbībām jābūt balstītām skaidrā apziņā par iespējamajām sekām.

Dvīņi. Vari ļauties nedaudz avantūriskam noskaņojumam, bet cieši pieskati izteiksmes veidu, jo izteiktu vārdu vairs neatgriezīsi, kas var aizskart tavu darbabiedru un tuvinieku jūtas. Nedod iemeslu strīda uzsākšanai.

Vēzis. Vajadzēs mesties iekšā kādā darbā par kura gala rezultātu nav nekādas skaidrības. Sagaidāmi cēlumi un kritumi, bet neskatoties uz visām grūtībām un pārbaudījumiem, iespējami arī izcili sasniegumi.

Lauva. Sarkastiska un nervoza reakcija uz visu, kas neatbilst tavām vēlmēm, padarīs tevi grūti panesamu gan darba kolektīvā, gan draugu lokā. Mēģini izrādīt vairāk tolerances un draudzīguma saskarsmē ar pasauli.

Jaunava. Šo dienu velti nopietnu un svarīgu profesionālo jautājumu risināšanai kā lietišķas pārrunas, darījumu braucieni un vienošanās. Tavas darba spējas būs īpaši augstā līmenī, tāpēc rušinies līdz pat tumsai un izmanto visas piedāvātās iespējas.

Svari. Pārkārtošanās var sagriezt tavu pasaulīti kājām gaisā. Tiec galā ar saspīlējumu, nomierini jūtas un tad reālistiski apsver izveidojušos situāciju. Visas darbības tieslietu un nekustamo īpašumu lauciņā ies kā smērētas.

Skorpions. Šodien pastiprinātu uzmanību, rūpes un izpratni velti tavā aizbildniecībā esošiem cilvēkiem. Pie tevis atnāks apjausma un norādes, kuras var traktēt kā augstāku spēku zīmes, kā rīkoties vēl nekad nepiedzīvotās situācijās.

Strēlnieks. Ārējie apstākļi, notikumi un saskarsme rādās būt pat ļoti harmoniska, tomēr tava iekšējā būtība būs saspringusi un neapmierināta. Būs tendence it visā saskatīt nepatikšanu aizmetņus.

Mežāzis. Šodien vari būtiski uzlabot savu kontu bilanci, bet uzņemies vadību šajos procesos. Ar maigumu un iejūtību izturēsies pret citu cilvēku vājībām un sapratīsi viņu motivāciju.

Ūdensvīrs. Centies noturēt sava garastāvokļa rādītājus virs nulles atzīmes, jo tam būs izteikta tendence uz pesimismu dēļ vēlamā un iespējamā pretrunām. Sevis un vides uzkopšanas procedūras palīdzēs atslābināties un izanalizēt nesenos notikumus.

Zivs. Apspied vēlmi padalīties ar savām sajūtām un problēmām, jo pēc tam var sekot nožēla par savas dvēseles atkailināšanu. Neiesaisties jaunās afērās vai dēkās, jo dēļ sašmucētās sirdsapziņas var ciest tavs sirdsmiers.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!