Horoskopi un astroloģiskā prognoze 6. februārim

0 Komentāru
Horoskopi un astroloģiskā prognoze 6. februārim

Šodien vajadzēs novilkt rokas bremzi, lai ieraudzītu nepamanītas ceļa detaļas un sadzirdētu uzmundrinājuma vai brīdinājuma saucienus, kuriem citudien mierīgi patraucies garām.

Planētu stāvoklis provocēs garastāvokļa maiņu. Komunikācija ar apkārtējiem cilvēkiem var izvērsties diezgan atklāta, bet jēgpilna. Īsumā – lietas tiks sauktas vārdos un par delikātajiem jautājumiem netiks runāts līdzībās.

Kā jau aukstākajā ziemas nedēļā pienākas, iespējami romantiska rakstura piedzīvojumi pie siltas tējas krūzes, kas vēlāk var pārtapt uzticamā draudzībā, un tad jau patikšanā un beidzot arī hedoniskās izdarībās.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien atsakies no pieraduma visu pārraudzīt un no pedantisku plānu izstrādes katram gadījumam. Ļauj visam notikt vieglāk un nepārmet kļūdas un vājības ne sev, ne citiem.

Vērsis. Tavu mīļoto labsajūta var izrādīties svarīgāka par tavām neizpaustajām vēlmēm un ilgām, tāpēc nedaudz upurēsies un pielāgosies. Gan jau pats zini savas rīcības motivāciju.

Dvīņi. Būs jāpielāgojas citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tavas prioritātes sajauks vēl vairāk. Iespējams iekulsies nelielā notikumu sastrēgumā dēļ šaubām, vilcināšanos vai vienkārši nespēsi atšķirt zaļo gaismu no dzeltenās.

Vēzis. Šajā ceturtdienā pieņem visus uzaicinājumus un ielūgumus, jo nezini, no kuras puses var uzrasties iespējas. Vajadzēs apstāties, lai ieraudzītu iepriekš nekad nepamanītas detaļas, sadzirdētu uzmundrinošos vai brīdinošos saucienus, kuriem citudien mierīgi patraucies garām.

Lauva. Vēlēšanās būs dzīvotspējīgas, ja pats piedalīsies to realizēšanā. Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi aizkustinošu pasākumu, un nepaskrien garām kādam cilvēkam, kurš lūdz tavu izpalīdzīgo roku.

Jaunava. Sapratīsi, ka ne visus līdzcilvēkus vari pārliecināt ar faktiem un stingru valodu. Tāpēc šim brīdim izvēlies tikai tos, ar kuriem vieno, kas vairāk par darba pienākumiem. Izvēlies brīvību un vairāk laika velti pats sev.

Svari. Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem noteikumiem un priekšstatiem par to, kā darbi darāmi. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas atmosfērai.

Skorpions. Šī ir viena no dienām, kad izpaudīsies tavi noskaņojumi un darīsi visu iespējamo, lai viss noritētu pa tavam prātam. Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo spēsi notiekošajā noķert kaifu..

Strēlnieks. Ja pats nevēlēsies, neviens tevi nepiespiedīs ievērot līgumus un likumus. Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot, bet darīsi kā pats gribēsi un gribēsi izpelnīties atzinību darba kolēģu priekšā.

Mežāzis. Būsi gatavs pieslēgties sirdsmīļām lietām – tajās piedalīties, apspriest, apskatīt un protams arī iegādāties. Neko nopietnu nevarēsi uzsākt un novest līdz galam nepastāvīgā noskaņojuma dēļ. Mēģini aptvert neiespējamo, varbūt izdosies.

Ūdensvīrs. Parūpējies par mājīguma avotu visiem, kuri tev līdzās. Komunikācija ar apkārtējiem cilvēkiem var izvērsties diezgan atklāta, bet jēgpilna. Lietas tiks sauktas vārdos un par delikātiem jautājumiem netiks runāts līdzībās.

Zivs. Šodien iznāc no savas vientuļnieka celles, neielaidies ar savu viedokļa bīdītājiem un dzīvot pamācītājiem, bet uzsūc visu iespējamo informāciju, kas vēlāk riktīgi noderēs.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru