Horoskopi un astroloģiskā prognoze 4. decembrim

0 Komentāru
Horoskopi un astroloģiskā prognoze 4. decembrim

Šī trešdiena ir labvēlīgs laiks, lai pievērstos produktīvai darbībai īpaši radošās sfērās. Visādu labumu, ienākumu un lielo finanšu jomā vari panākt sev izdevīgu līgumu parakstīšanu un ietekmīgo biznesa cilvēku atbalstu savām idejām.

Saskarsmē ar līdzcilvēkiem var iezagties pa kādai glumai notij ar tendenci uz manevrēšanu starp izdevīgumu un bailēm būt pieķertam.

Attiecībās sevi demonstrēsi emocionāli izteiksmīgi. Būsi nasks izpausties žestos, kuri stipri pārsniedz tavas iespējas un padižoties ar cēliem romantiskiem izgājieniem.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Intelektuālā darba intensitāte paņems visus tavus spēkus, tāpēc pabeidz rindkopu, saliec punktus un komatus un ar mierīgu sirdi pievērsies Erota un dailes jautājumiem.

Vērsis. Sevi vajag palutināt. Palaist jostu vaļīgāk vaļīgāk. Ilgstošais sasprindzinājums var paraut vaļā kādu slikto ieradumu. Būs vēlme pārcilāt vecās fotogrāfijas, paskatīties kādu mīļu, bet daudzkārt redzētu filmu.

Dvīņi. Lielais uzrāviens, ar kuru uzsāksi dienu, kaut kā ātri vien izplēnēs. Pašam par lielu sarūgtinājumu un aizkaitinājumu, pasīvi vērosi notiekošo. Var sagribēties žilbināt ar cēliem romantiskiem izgājieniem.

Vēzis. Savu dārgo enerģiju šķiedīsi visos iespējamos veidos, bet tas nemazinās tavu autoritāti vai ietekmi tajās sfērās, kur zobs pret zobu liekams. Zināms, ja esi ieskrējies, grūti apstāties, tomēr nepārvērt darba vietu sparinga ringā.

Lauva. Varbūt jutīsies norūpējies par kādu starptautisku darījumu vai līgumu ar ārzemju partneriem. Var kavēties naudas pārskaitījumi vai citas finanšu operācijas. Kamēr gaidi zelta zivtiņu vari paniekoties ar mājas labiekārtošanu Ziemsvētku nolūkiem.

Jaunava. Viss būs un kļūs vēl skaidrāks. Situācijas būs nepārprotamas un pratīsi ļoti racionālu prātu izdarīt vajadzīgos secinājumus. Visticamāk, tie ir tavas uzkrātās pieredzes augļi, kuri nav nemaz tik saldi, bet veselīgi gan.

Svari. Izjutīsi garīgu saikni vai vismaz bezvārdu saprašanos ar saviem draugiem, kas nemaz tik bieži nenotiek. Attiecībās sevi demonstrēsi emocionāli izteiksmīgi. Būs vēlme padižoties un iznesties.

Skorpions. Ja pats apzināti nelēksi ārā no kamanām, neterorizēsi savu iekšējo līdzsvara sajūtu, ar strupiem izlēcieniem un demonstratīviem krišanas mēģinājumiem, varēsi mierīgi pievērsties produktīvai darbībai īpaši radošās sfērās.

Strēlnieks. Ar priekšniekiem šodien labāk atrasties saprātīgā distancē, jo nesenie notikumi var tevī izraisīt neracionālu aizdomīgumu un katrs vārds var raustīt seno notikumu dzīparus.

Mežāzis. Tevi šodien vajā domas, ka neesi pareizi rīkojies kādā svarīgā jautājumā. Tu rīkojies atbilstoši apstākļiem. Bet tagad ir jauna diena un jaunas situācijas, kurās visu var labot.

Ūdensvīrs. Vismazāk jau vēlēsies, kādam atvērt dvēseli un no situācijas iziesi dažādiem aplinkus ceļiem. Saskarsmē ar līdzcilvēkiem var iezagties pa kādai glumai notij ar tendenci uz manevrēšanu starp izdevīgumu un bailēm būt pieķertam.

Zivs. Visādu labumu, ienākumu un lielo finanšu jomā vari panākt sev izdevīgu līgumu parakstīšanu un ietekmīgo biznesa cilvēku atbalstu savām idejām.
Tikai nezaudē modrību un stūres ratu vēlams neizlaist no rokām.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru