Horoskopi un astroloģiskā prognoze 31. augustam

0 Komentāru
Horoskopi un astroloģiskā prognoze 31. augustam

Vasaras noslēguma diena atnākusi ar daudzveidīgu enerģiju buķeti. Kuras no tām ņems virsroku, atkarīgs no katra individuālā iztēles un sajūtu asuma līmeņa. Pieņemot, ka esi cilvēks saprātīgais, notikumu un situāciju attīstību noteiks tava izturēšanās neprognozējamās situācijās. Pat ja tās nav krīzes, bet sadzīviski atgadījumi, ieslēdz ātru reakciju un stresa izturību.

Personīgās attiecības šodien var viļņoties kā jūra augusta izskaņā. Par spīti visām pūlēm turēties pretī vēja brāzmām, var nākties liekties un locīties, kas sakāpinās jau tā pārkarsušās emocijas.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Pārcel uz citu dienu darījumus ar naudu, izņemot tos, kas paredz dienišķās iztikas iegādi. Ģimenes un tuvinieku uzvedību uztversi kā sazvērestību pret sevi un visus pūliņus veltīsi savu pozīciju noturēšanai.

Vērsis. Tavu spriedumu tiešums un nesaudzība, kā arī kategoriskais skatījums uz lietām, pārējiem liks sašutumā protestēt. Izrādi kaut nedaudz taktu un diplomātiju. Nepieņem lēmumus par spīti citiem, jo visticamāk aplauzīsies.

Dvīņi. Pazeminātā vitalitāte ietekmēs tavu uzvedību un izpaudīsies kā aizkaitināmība. Neklausies citu izteiktajās kritiskajās piezīmēs, jo tas uzkaitēs atmosfēru. Nemeklē citu vājās vietas un neļauj arī viņiem to darīt.

Vēzis. Par spīti visām pūlēm nevarēsi izvairīties no pēkšņām garastāvokļa maiņām un biedēkļu saskatīšanas katrā stūrī. Labāk paliec vienatnē, studē dokumentus vai palasi kādu izglītojošu literatūru. Vakarā iepriecini sevi ar kādu pirkumu.

Lauva. Visos šodienas pasākumos centies turēties pie zelta vidusceļa. Arī domu apmaiņā, pārrunās, strīdos un debatēs necenties atbalstīt galējos viedokļus vai pievienoties kādai no pusēm.

Jaunava. Romantiskajās attiecībās būs kaut neliels, bet tomēr progress. Bet tava fiziskā labsajūta nebūs no tām labākajām, tāpēc uz brīdi aizmirsti par sirds lietām un pievērsies savai veselībai.

Svari. Šodien atturība un askētisms ir tavas dzīves bākugunis. Atturies no pārmērībām, no fiziskas pārpūles un no kreisajiem soļiem. Pievērs uzmanību savai un mīļoto veselībai.

Skorpions. Izmanto šo dienu, lai nokārtotu kādas astes radinieku attiecībās. Ja uzskati, ka tev tādu nav, atpūties un relaksējies kā vēlies. Tomēr esi gatavs pieslēgties kādu negaidītu sadzīvisku problēmu risināšanai.

Strēlnieks. Šodien turpinās tavs iekšējās brīvības karagājiens. Mierīgs prāts un spēja valdīt pār savām kaislībām dos tev priekšrocības saskarsmē. Kamēr citi cepsies un meklēs kašķi, svilpodams baudīsi vasaras izskaņas priekus.

Mežāzis. Šodien būs nepieciešama liela piepūle un gribasspēks, lai pieķertos un arī pabeigtu kādus mājas darbus. Atlicini laiku sevis sakopšanai un palutināšanai un neņem pie sirds citu negatīvismu.

Ūdensvīrs. Šī sestdiena jāpavada zem darba sūrā realitātes karoga. Viss, ko kopā darīsiet, nāks grūti, bet būs pozitīvi lādēts, tāpēc dos spēku un iedvesmu. Brīža eiforiju nomāks apstākļu ietekmēta dzīves proza.

Zivs. Šodien vari atļauties nelielus eksperimentus. Tikai ar norunu, ka tie ir uz labiem nodomiem balstīti un bez vēlmes kādu pārmācīt. Neļauj citu neētiskai rīcībai tev diktēt spēles noteikumus.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru